Мами в Италия - Част 24

  • 17 427
  • 301
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 388
Хелоуу, банда!  Crazy
Как сме днес? Тук съм аз- за кратко, ама сладко  Laughing
Много ми е студено тези дни, ще пускаме парното явно
Айде лек ден и повече  Grinning Grinning Grinning  а тутти

# 121
  • Мнения: 2 379
Buongiorno  bouquet

И тук (в София) е студено и облачно. Нещо не ме радва такова време. За пускане на парното говорят по тв Sad Аз още чакам да пекне слънце и не вярвам, че лятото свърши...

Пиколина , от къде този сайт за такива творчески изяви ?!?

Дани, не е сайт. Това е колаж, който аз направих на моя компютър, чрез PhotoShop. Взех картината на Рафаело от интернет, а снимката на Бобо от снимките на Десита и с 2-3 хватки ги сглобих Wink

Кала, представям си какви нерви са при вас - и от твоя страна, и от страна на мишлето. Айде дано бързо да ви минава този период и да не се тормозите!

# 122
  • Мнения: 2 427
Здравейте гърли,боже пак късно станах...преди малко ме събуди братчедката на Фло,да микаже че ни кани на вечеря довечера.Много я обичам,много мило момиче.Добре че звънна,че пак щях да откарам до 12.От тази бременнсот спя като пън. Tired

# 123
  • Мнения: 2 379
Влади, извинявай за любопитството Blush ама от както съм те видята да пишеш в темата ме мъчи един въпрос... Как му е името на този твой мъж?
Мислих, мислих, даже и Симоне питах от къде може да идва "Фло", ама нищо не измислихме. На мен само Фиоренцо ми идва на ум.
Извинявай пак за нахалството Blush обаче ще съм ти много благодарна, ако ми отговориш Mr. Green

# 124
  • Мнения: 1 100
Здравейте дами  bouquet

Хе, хе Владко и аз дремках кат бях бреми до 10.30/ 11: голям кеф Blush По4ивай си, да не ти пука, сега му е времето.

Кала, Дани мерси за хубавите думи Hug Кал4е дано МАрко бързо се аклиматизира и да не създава грижи на мама. Дани дано и твойте принцески се оправят.
Да ви питам неЩо мами кърма4ки: като понастинете какво си позволявате да пиете (лекарство някакво), ако ви се е налагало де. Аз питах ли4ната, каза такипирина без проблем, можело и по време на бременност само лекарства на базата на парацетамола. Аз все си върШея нагоре надолу сама и на всеки няколко дена се сдухвам физи4ески (кат бабе съм станал ей Crazy) за туй питам.

При нас е оЩе топло 20 и неЩо градуса, ниЩо не пускам оЩе.

Хм, бебинка рекламира моето отсъствие... Heart Eyes
Бягам,
до скоро Flutter

# 125
  • Мнения: 2 427
Пиколинка,и аз реагирах така първия път кто му чух иметo,бях невероятно озадачена.Флоро се казва.Родителите му са от едно село на юг,което се казва Сан Флоро...сещаш се вече нали...
Флора бях чувала преди ,ама Флоро...
Денисче ,голяма си симпатяга,много се радвам че започна да ни навестяваш по-честичко!!!
За настинката,да само такипирина!Сега положението с кърменето е още по-деликатно от бременноста,защото всичко преминава директно в кърмата.Обличай се,пази се да не се разболяваш,че ако ти се лепне нещо и Рая ще го отнесе.
А колики имате ли?Спинка ли нощем?На теб някой помага ли ти свеки?Мама ти доколкото подразбрах си беше отишла веднага след раждането към Бг,или греша?Как се справяте с къпане с това онова, кажи за пъпчето,кога падна?Сори че те разпитвам така,ма ми е много интересно.Много целувки ви пращам Heart Eyes!
Ехооо,някой да е чувал Бимба?Какво стана с това дете,вече никаква не влиза newsm78.
Дани здравей и на теб,нещо ми е доста умряло напоследък Tired,мнооого ме мързи,отпуснала съм се като дроб и нищо не ми се прави.От времето е сигурно,защото и Фло има същите симптоми.Тий пък пак почна да си купува жен шен и да пие разни екстракти от алое,ще ме побърка това човече Crazy.
Вчера се бях поразмърдала да правя това-онова с много ЗОР и точно когато смятах да си чистя пода все че Ф.се върна от работа и ме юрна да сме ходили за някава маса за компютъра,на колелца.Отидохме до един тукашен магазин Брико в който имаше страшно надути цени.Взехме едни завеси за бебо,и като се върнах отварям пакета,гледам само една завесата,страшно се вбесих.На всичкото отгоре 12 евро #Cussing out.В Икеа същата тенда струва двойно по малко и са две,егати крадците! Confused

# 126
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Привет народе  Hug
И тук все оЩе се ядва като температура само дето сутрин и ве4ер позахлажда...ОЩе държим фронта  Peace

Денис4е,доколкото си спомням аз и през бременността и след нея пиех само такипирин и то само в краен слу4ай. Ина4е: с бабините методи. Wink
А я аз да те попитам теб,като факир на нет покупките... Тези дни съм луднала по една коли4ка ( не 4е си нямам здрава и хубава,де ама карай   Embarassed Rolling Eyes ). Намерих я в нета на Що годе 4овеШка цена. Не можах да разбера само като я купиШ и след това ако слу4айно има някакви проблеми или дефект има ли гаранция и ако да какво става,сменят ли ти я,поправят ли ти я и как то4но се слу4ва вси4ко това. По поЩата ли или?

Пиколинка,страШен факир си  Hug  bouquet

Калко,добре завърнали се и дано Марко се аклиматизира бързо   bouquet

Лени,Що не снима тази крепост за да я покажеШ на другар4етата си,бе джанъм  Wink

Дани,бързо оздравяване на теб и децата  Hug

Сон4е по какви зада4и хвър4иШ тези дни ако не е топ сикрет  Wink

Владе,спи дуШко,сега ти е паднало,4е после я има я няма  Wink

# 127
  • Мнения: 3 388
Влади, и аз съм се чудела как се казва точно твоето аморе, ама все съм си мислила, че това Фло е нещо като галено  име, не съм подозирала, че може да идва от истинското му име  Laughing
Моята свеки е от Наполи и има 4 имена  Laughing Еее, няма само аз булгарата да съм с повече от 2  Wink
Денисче, голям е сладур малкия бонбон  Heart Eyes А и ти ми звучиш доста спокойна мама   bouquet

# 128
  • Мнения: 3 388
Сон4е по какви зада4и хвър4иШ тези дни ако не е топ сикрет  Wink

Опитвам се да поработвам, Де Рокова  Wink
А вие какво си помислихте, а?  Flutter

# 129
  • Мнения: 1 100
Ей ме пак,

хапнахме и имаме малко време за вас. Сега подред:

Владко, сама съм си с де4ко: мамето си замина за бг 12 4аса след раждането Rolling Eyes (имаШе билет с фиксирани дати). Свекита нямам (по4инали са ). Та и сам воинът е воин Hug На мен ми е добре, кофти е само като се поразболее 4овек, 4е няма кой да го отмени, ма така или ина4е не ми харесва някой да помага нон стоп. Ина4е май4ето ми живот и здраве трябва да дойде през ноември да се погледаме Heart Eyes
Пъп4ето падна на деветия ден, къпем я с таткото, Щот той се забавляава: ина4е имам вани4ка с Шезлонг и я къпя и сама преспокойно, заЩото са ми свободни и двете ръца(препоръ4вам това удобство). Колики имаме, но тя не пла4е,само мрънка и им ръмжи Simple Smile
Та така Blush

Дирок4е, про4ети условията на сайта и предимно диритти ди ре4есо или резо е гаранцие. По принцип имаШ право да върнеШ продукта и да ти го заменят с друг, рядко, но го правят връЩат и пари: това, ако не ти харесва доставката. Ако е повредена пратката са задължени да ти го подменят с ново. ИзпраЩат ги по куриери (Бартолини, Сда, упс и т.) Аз съм ползвала най разли4ни сайтове, тъй 4е мога да ти кажа със сигурност, ако ми кажеШ кой е. Но 4ети внимателно условията по плаЩане, доставки и т.н

Отивам да слагам госпожицата да спи Heart Eyes

Сон4е, какво поработваШ мила Wink

4ао за сега дами мами Grinning

# 130
  • Мнения: 2 427
Миле,я издай каква е количката,да я скиваме? Laughing

# 131
  • Мнения: 3 388

Сон4е, какво поработваШ мила Wink



нали съм шеф голям на една агенция за преводи за Италия, та управленско го раздавам  Laughing
И започвам една нова аттивита, моя си, та сега оправяме сайта, текстовете вътре и така ... като никой не ми дава бачкане в италианско, така я подхванах  Laughing
Иначе с теб бяхме нещо като колежки, нали?  Crazy

# 132
  • Мнения: 3 425
Ей ме на пак!!!

Влади,спинкай и блей сега,че после по-трудно ще ти остава време!!!

Денис,аз го къпех на чешмата(пъпчето падна ан 15 ден) и не всеки ден особено зимата  Blush обаче имахме голяма мивка,а сега вече е малка,а и той обичка на чипи чипи!За кърменето: може и осцилококцинум ако отреагираш веднага...хомеопатични всякакви!Даже съветват зимата по 1 доза/седмично за профилактика,но тук струва 14 еври,а в бг 5,50 лв,но тва е друг въпрос!Ако решиш да стимулираш кърмата свиркай(не,4е не можеш да си го прочетеш във форума де,но нали съм вече вряла и кипяла  Joy  Joy  Joy та да посъветвам  Joy Joy Joy)!!!

Ние днес сме сякаш по-добре!Свалих решетката на леглото му и сега спи там ...абе ще си възвърнем старата форма  Mr. Green

Лек ден от мен!!!



# 133
  • Мнения: 1 545
Хай и от мен! Кала, браво, само така, то престоя при бабите много разглезва, но после трябва стягане!
Днес суринта бях на мийтинг на Майкрософт, представяха новата версия на Уиндоус - Виста, и Офис 2007. Да знаете, много по-лесни са от ХР и сегашния офис, по-опростена е интерфачата, има и някои новости, абе, постарали са се хората на Бил Гейтс. Та се позапасихме с рекламни материали, и чакаме да пуснат на пазара новия софтуер.
Питахте за вредете на уаърлес-а върху бебетата - ми доколкото знам, няма данни за евентуални такива, по принцип всеки един електроуред излъчва някакви вълни, радио- или електромагнитни, та непрекъснато сме облъчвани от какво ли не. Едно повече или едно по-малко....
Колкото до Интернет, все още безжичния е по-бавен от кабелния, и за това ние не го ползваме. И мрежата ни между двата компютъра е кабелна, безжичната е доста нестабилна и непрекъснато се разконфигурира. Ескпериментирали сме го. Та у нас кабели да искаш.....

# 134
  • Мнения: 6 167
хай банда и от мен
спах следобяд два часа.
сънувах, че съм продавачка на сладолед и тамааан слагам на едни деца и ..
да съм ставала.

крепост. снимана е , естествено.
После ще я покажа че сега приготвям на учеллите манджата за вечеря и после
с дамианко сме на лека домашна палестра. ( пътечка и велоергометър)
после пак ша дойда. Wink






Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 18:33 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт