Модни консултации - 53

  • 43 051
  • 775
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 824
Клошарски, или известен още като "не ме гледайте" сред селебрититата.

# 616
  • Мнения: 3 640
И за мен е клошарско и торбаланско. 😅

# 617
  • Мнения: 24 467
Лично на мен ми допадат общо взето тези съчетания. Тренчът отгоре не ми е чак толкова официален, напротив - има ежедневно звучене и лично на мен ми се връзва.

# 618
  • Мнения: 31 371
Добре ми е този стил понякога. Това на снимките е Ая.

# 619
  • Мнения: 2 652
Клошарско, Клошарско, но е на гребена на модната вълна.
Мина времето, когато на копринена рокля задължително трябва да сложиш и елегантна обувка...
Сега ако си дрехи от всеки стил  нещо е модерно. Ако са и за друг сезон още пO.
Наскоро видях клин с тежка копринена риза...
Аз също съм консерва. И ми бодат очите. Обаче пък са интересни за разглеждане.

# 620
  • Мнения: 5 832

За да не е спам имам и един въпрос напоследък търся дълга пола, която да съчетавам с различни обувки и някакви интересни топове. Срещали ли сте някъде такива.



Имам абсолютно същата, купувана от квартален магазин за 20 лева. Иначе съм ги виждала и при китайците. Моята сглупих и я скъсих, та приличам с нея на ученичка в детски хор. Сега пак ще си купя.

# 621
  • Мнения: 2 727
Не ги намирам даже и за интересни, все едно както съм се търкаляла на дивана, съм грабнала първите маратонки и тренча и съм излязла навън.
Знам, че е модерно, затова питах за мнения.
Вчера Ели от makeupbuthow и нейния мистър бяха с подобни, но Ели беше с накъсани дънки и по- нежни маратонки, мистърът -1:1 като Ая. И с елегантно палта отгоре . Някак по- поносимо беше.
Но толкова клошарски и оувърсайз в комплект...
Обичам смесване на стилове, нося сака и рокли с кецове. Явно по- скоро оувърсайза ми боде очите.

# 622
  • Мнения: 5 832
Момичета, имате ли идея за марката на тези? Приличат ми на Пума, но не съм сигурна.

# 623
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 543
Как намирате подобни съчетания, постоянно виждам влогърки в Инстаграм с такива облекла:
Не мога да приема за нормално толкова спортен стил с елегантна връхна дреха отгоре.

Дрехата не е толкова елегантна, аз нося редовно тренч с маратонки. Показаното ми харесва. Това, което абсолютно не приемам е средният вариант.

# 624
  • Мнения: 210
Момичета, имате ли идея за марката на тези? Приличат ми на Пума, но не съм сигурна.
Скрит текст:

Диор https://www.dior.com/en_int/products/couture-KCK278CRR_S10W-dior … lfskin-and-rubber

# 625
  • Мнения: 5 832
Момичета, имате ли идея за марката на тези? Приличат ми на Пума, но не съм сигурна.
Скрит текст:

Диор https://www.dior.com/en_int/products/couture-KCK278CRR_S10W-dior … lfskin-and-rubber
Грозни сникърси, грознииии! 🤣🤣🤣🤣

# 626
  • Мнения: 22 505
С толкова дълъг тренч и маратонки не бих тръгнала.
Но пък средната снимка точно ми харесва.

# 627
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
Как намирате подобни съчетания?
Не мога да приема за нормално толкова спортен стил с елегантна връхна дреха отгоре.
Абсолютно нормално го приемам, толкова е разпространен, че дори вече не ми прави впечатление; да не кажа, че класическото - елегантна дреха + елегантна връхна дреха + елегантни обувки - вече се среща толкова рядко, че е почнало да изглежда като облекло за църква на тежка дама, за специално събитие, за Оскари или просто старомодно в ежедневието. Не че аз самата не се харесвам в строго елегантен стил - напротив! Според самата мен този стил ми "отива" най-много, но колкото и да не ми харесва този факт стилът не е това, което беше.

PS От друга страна пък това, което ужасно ми харесва на сегашния стил е "всепозволеността" - можеш да съчетаваш немислими до скоро комбинации и да смесваш "несъчетаеми" стилове. Разбира се, има места където няма и да те погледнат втори път, има и места, където ще те огледат критично и ако минеш теста ще ти направят комплимент, а има и такива, където ще те изкоментират грозно просто защото си различен Grinning

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 18:34 от Agent Provocateur

# 628
  • Мнения: 7 898
И на мен не ми прави впечатление, но първата и третата снимка не ми харесват. Може би ако на първата беше със слум дънки и малко по- обрани маратонки щеше да е ок, но с тоя широк крачол и груби маратонки не е ок.

# 629
  • София
  • Мнения: 1 753
Да и на мен НЕ ми харесва, освен това на професионална снимка на жена с моделски мерки пак може да изглежда що годе приемливо и предвид факта че обикновено в инстаграм тези комбинации са с мега скъпи маркови дрехи.
Но това на улицата на момиче с различни мерки и конфекция според мен ще бъде скандално.
Аз поне никога не нося палта по дълги от коляното макар да съм 1.68 защото с такива приличам на руски поручик на фронта или все едно съм с халат за баня.
Но има хора на които им отиват

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 15:44 от Мélisande

Общи условия

Активация на акаунт