Модни консултации - 53

  • 41 592
  • 775
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 427
Ондин, чантата е много хубава. Аз бих я носила и сега, изобщо не ме интересува модата.

# 691
  • Мнения: 746
Да си излея мъката и тук. Simple Smile

В търсене на подходящи сандали за лятото съм. Много "крива" ситуация, защото хем трябва да са семпли, изчистени, стилни, хем да са с удобна подметка, по възможност ортопедична. Тези с равна такава не са опция- крачетата ми отдавна не ги обичат.
За предпочитане е да са ниски.
Та, мили дами, приемам съвети всякакви къде и какво да гледам/ търся. Ще ги нося основно с макси поли и макси рокли.
ТиЛи, разгледайте и на Pikolinos ,  много  са удобни  и леки, моите са с коркова подметка .
https://www.obuvki.bg/damski/chehli-i-sandali/sandali/proizvodit … li:pikolinos.html

# 692
  • София
  • Мнения: 4 307
Боже, моите красавици от хубава италианска кожа са носили какво ли не за ядене - бурканче със зелен буламач или варена елда, краставици и моркови в пликче, някой не много мек плод, оризовки, ядки.

Нищо им няма!

# 693
  • Мнения: 8 937
Имам една работна чанта, която побира лаптоп, кучешка храна, кисело мляко... Grinning

# 694
  • Мнения: 7 741
Благодаря за насоките за сандали! Успях да си харесам някои. Hug

Често нося доста големи чанти и не е прецедент да извадя я буркан лютеница, я някой суджук от тях. Кутии с храна, бутилки за вода и шейкъри също не са нещо невиждано да изскочат отвъд затворения цип.
Последно в една сравнително малка чанта половин ден си разнасях бутилчето соев сос. Grinning

# 695
  • Мнения: 7 898
Нося в чантаъа каквото се налага да нося. Може да е хляб, може да е всичко.

# 696
  • Мнения: 802
Интересна дискусия за съдържанието на дамската чанта. Като момиче, неработеща, а обикаляща кафетата след училище и университет, и аз не носех покупки. Те и чантетата ми бяха с размер на портмоне.
Сега съм майка, съпруга, работеща, домакиня и тн, както всяка средностатистическа жена. Нося покупки, мокри кърпи, играчки, разпиляни тебешири и всевъзможни спрейове за рани. Дори най-скъпата чанта е за моя употреба, а не аз за нейна, че да й треперя. Имам такива, които са за излизане, но ежедневната е голяма, бойна машина Grinning

# 697
  • София
  • Мнения: 38 499
Когато излизах с децата, едно-две лета, ходех с ей такава чанта, по някакво съвпадение маркова:

# 698
  • Мнения: 1 122
Какво ви е мнението за чантите O bag? Simple Smile

# 699
  • Мнения: 6 300
Какво ви е мнението за чантите O bag? Simple Smile
Кошмарни.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Скрит текст:


Вече й мина модата, не съм я слагала поне 4 години.

Може и да й намеря приложение отново, събира 3 компота и един буркан царска туршия.
Оооо помня я тази чанта!Още тогава много я харесах.Намери и приложение не е изгубила красотата си има още много живот в нея.

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 18:51 от bubanka

# 701
  • Мнения: 2 652
Какво ви е мнението за чантите O bag? Simple Smile
За мен е = пазарска чанта.
Синът ми като малък казваше за една приятелка , че е смешна с гумената чанта и какво толкова се фръцка с нея.😀

# 702
  • Мнения: 1 695
Какво ви е мнението за чантите O bag? Simple Smile
Забрави я в колата в горещ летен ден и си прежали парите после Grinning GrinningGrinning

# 703
  • Бостън
  • Мнения: 13 499

Вече й мина модата, не съм я слагала поне 4 години.

Това Кавали с едни бели дънки и едноцветен топ се превръща в най-лятната и свежа чанта евър Grinning

Уважавам жените, които си избират чантата "по модата", но не е за мен тази работа - аз си избирам чантите по естетика и функционалност, които работят за мен и моя стил. Пък дали била актуална и модерна не ме интересува. За чанта, която ми харесва като стил/качество и която бих ползвала изключително много съм склонна да се поохарча малко, но за единични случаи никога - купувала съм дори втора ръка мини чантичка Coach, а и винаги имам подръка някоя много по-модерна и по-суетна от мен приятелка със Шанел и YSL, които да взема назаем, ако случаят е толкова тежък, че да имам нужда от толкова тежка чанта (и съм го правила!)

Някой спомена за кофти качество на Guess/Kors/Spade.... Guess и Spade никога не съм имала и не мога да кажа нищо, но се озадачих за Корс. Имам няколко, ползвам ги безжалостно и са най-бойните ми чанти. Може би има връзка с това, че харесвам т.нар. saffiano leather за чантите ми,  а не меките кожи, не зная, но се учудих!

PS Толкова са ми удобни и класически и се връзват със всичко, че от любимия ми модел имам 2 цвята, а се каня да си подаря по някой повод и 2-ри цвят от черната ми класика. Силно подобни на тези чанти съществуват и в най-евтиния и в ужасно скъпия сегмент - кой от кой копирал, кой от кой крал или се вдъхновявал не мога да кажа, защото не съм експерт, но подобни има от $50 до $5000.
Скрит текст:
Selma
   

Ciara
(силно наподобява друга популярна класика - Антигона на Живанши)

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 17:22 от Agent Provocateur

# 704
  • Мнения: 15 356
Какво ви е мнението за чантите O bag? Simple Smile
Много са тежки тия чанти.И за мен са кошмарни.

Общи условия

Активация на акаунт