Модни консултации - 53

  • 41 085
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 832
Никога не успях да харесам О баг, баба ми едно време имаше една пластмасова пазарска чанта и силно ми напомнят на нея. А китайците се постараха съвсем да ми опротивеят.

# 706
  • Мнения: 22 343
Гумена чанта възприемам за пазар....или плаж. Simple Smile

Имам чудна чанта италианска, естествена кожа, тип торба. Редовно тъпча покупки от магазина до нас в нея, когато не успея да ги събера в платнената ми чанта специално за пазаруване.
Най-удобната чанта е, сега много искам същата, но в някакъв по светъл цвят за лятото.

# 707
  • Мнения: 7 898

Някой спомена за кофти качество на Guess/Kors/Spade.... Guess и Spade никога не съм имала и не мога да кажа нищо, но се озадачих за Корс. Имам няколко, ползвам ги безжалостно и са най-бойните ми чанти. Може би има връзка с това, че харесвам т.нар. saffiano leather за чантите ми,  а не меките кожи, не зная, но се учудих!...
Мен също ме очуди. Имам и обикновена кожа чанти от МК и нямам абсолютно никакви проблеми. Евентуално на някой може да не им допада стила им, но пък качеството е безупречно.
Кейт Спейд са също на светлинни години от Гесс. Преди 1-2 години влязах в магазин на Гесс и вътре изглеждаше като магазин втора употреба.

# 708
  • Мнения: 420
Аз също като Agent Provocateur се изненадах МК. Аз имам и голяма и малка Selma. Ами железни са. За 4 години нямат никакви следи от употреба.
Фурла например са ми по-слаби от към издържливост. За няма и няколко носени е металната част се драска.

Относно големината на чантите. Най-голямата ми е въпросната Селма, която много хора не биха определили като много голяма чанта. Нося е рядко, когато знам че имам нужда от място. В 95% от случаите нося малки чанти. Лятото или по поводи стигам до екстремности с чантички пъти по-малки от телефона ми.



Чантите на обаг свързвам с тинейджъри. Бях на 15, когато излязоха и станаха модерни. Почти докато не завърших училище ходех навсякъде с нея и си я обичах много. Сега не мога да я погледна и не бих я сложила по никакъв повод.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Гумена чанта я възприемам за плажа само.

# 710
  • Мнения: 2 608
Допада ми точно стила на моята МК, красива и забележима, но е безумно тежка чанта с много твърда кожа. Протри ми с дългата дръжка рамената на любими фини блузи и топове, мога да я нося само в ръка за късите дръжки .
Удобството ми е на първо място, затова предпочитам да си нося незнайните марки, а тази да я сложа веднъж годишно за фръц.

# 711
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
А каква е целта на тези миниатюрни чантета? Ако ще слагам такава, която даже и телефона не може да ми побере, по- добре да изляза без чанта.

# 712
  • Мнения: 420
А каква е целта на тези миниатюрни чантета? Ако ще слагам такава, която даже и телефона не може да ми побере, по- добре да изляза без чанта.

Аксесоар
И за най-необходимите неща лятото, особено на море  - гланц, пари и документи Simple Smile

# 713
  • Мнения: 22 343
Чудни чантенца, с които като излезеш, трябва да имаш под ръка и мъж, който да си натъпче джобовете с останалото. Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 608
С глас се смея на последното мнение.
И моите малки чанти стоят неизползвани, не мога ли да побера портфейл , телефон, салфетки, несесер и още 3-4 задължителни неща, не става. Обличам се , вземам малкото чанте, почвам тъпкането и като видя че няма да я бъде, се връщам към добрите стари средни размери.
Разполагането с по- горе изброените неща ми носи някаква сигурност. До козметичния несесер не стигам почти никога, но без него не ми е добре- ами ако ми потрябва?
С големите и аз си нося покупките, когато са малко- моят принос към природата със спестяването на поредната изхвърлена найлонова торбичка.

# 715
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аксесоар? Напълно безсмислен за мен. По- добре едро бижу, шал, но това чанте( особено едно бяло има нагоре показано)- смешна работа. Губи се на фона на тялото и дори и най- фината жена изглежда едра заради това недоразумение.
Телефон, портфейл и цигари ми е минимумът, който трябва да събира една чанта.

# 716
  • Мнения: 6 230
Адам Сандлър има една песен Phone Wallet Keys с много драматични обрати, понеже се бори със същите проблеми. Simple Smile))

# 717
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Аз също като Agent Provocateur се изненадах МК. Аз имам и голяма и малка Selma. Ами железни са. За 4 години нямат никакви следи от употреба.
Фурла например са ми по-слаби от към издържливост. За няма и няколко носени е металната част се драска.

Относно големината на чантите. Най-голямата ми е въпросната Селма, която много хора не биха определили като много голяма чанта. Нося е рядко, когато знам че имам нужда от място. В 95% от случаите нося малки чанти. Лятото или по поводи стигам до екстремности с чантички пъти по-малки от телефона ми.


Пу-пу-пу, красавица!
И с фигура и пропорции, които позволяват да се носят мини чанти и да изглеждат адекватно! Защото и това има значение!

Винаги съм залитала по много големи чанти, тип торби и не само, но големи! Голямата Селма ми беше първият опит да заприличам на жена, а на на треньора на хокейният отбор, който вечно мъкне дисагите с кънките и стиковете и каските Simple Smile Потвърждавам за Фурлата, и на моята хардуерът се матира за 4-5 год много рядко ползване. На МК само крачетата ми се драскат, защото аз хвърлям чанти и на пода и оставям и на паважа на улицата - вреден американски навик!
Скрит текст:

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
Моята чанта или раничка трябва да събира телефон (7 инчов), портфейл, документи, ключове, мокри и сухи кърпички, малка опаковка антибактериален гел( 13-14 години преди Ковид, свикнах да нося и ползвам откакто щерката беше малка), обувалка, слушалки, слънчеви очила и малък несесер с дреболии, вкл. и шивашки метър😀 Иначе не ми върши работа, особено показаната малка - телефона си трудно ще събера аз.

# 719
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Много нежна Пинки с тези чантички, обаче и на мен ми е голям дерт къде си държи киселото мляко?

Сериозно, нека всяка може да прецени какво да носи със себе си. Аз те първа свиквам с малките чанти - не знам как им казвате, които се носят на кръста или отпред. Знам че взе да им минава модата, но аз чак сега се запалих. Въпреки че моите ми събират голямото портмоне, днес си поръчах малко, за да остане място за слънчеви очила и подобни.

Последния път когато обсъждахме съдържанието на дамските си чанти, носех само totes и бях с дълъг списък.

Общи условия

Активация на акаунт