Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 36

  • 48 256
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 306
Здравейте пак.Изключително много благодаря за помощта, днес си взех други почистващи кърпички(идеята за почистване на обувките с тях, ако не ми допаднат, много ми хареса:)) и почистващо олио за пътуватето(напоени тампони не намерих).Ще пробвам и двете днес и утре.
И, искам да кажа колко съм доволна от този продукт

Аз си ви чета и от време на време попълвам колекцията.Заради фактора реших да го ползвам и ...много ми харесва.Слагам съвсем малко, отначало леко ми сивее, но след 5 мин кожата ми става с  изравнен тен, блестяща и в същото време почти не се вижда, че имам нещо на лицето.  Слагам крем за лице отдолу, ако не сложа мишата, лицето ми е обляно в пот(от жегата), с мишата-нито капка😁😁😁За първи път се влюбвам в продукт😂😂😂

# 631
  • Мнения: 2 754
Почистващото олио на Боби Браун е много хубаво. Имат мини опаквка от 30 мл, която за десетина дни е достатъчна. Почистващият балсам на Клиник също работи по-добре от тоалетно мляко и има мини опаковка. В Нотино се намират и двата продукта.

СС крема на IT Cosmetics съм пробвала само, но не ми допадна. Любимец ми е СС крема на ЕЛ. През лятото карам основно с него. Той и цвят няма - сивкав е и при нанасяне се адаптира към тена, та изборът е лесен Grinning Един Milky Boost на Clarins - подобие на CC крем е за мен, ми се мотаеше недолюбван от миналата пролет. Явно съм се мъчила да го слагам в по-хладно време и ме съсухряше някак. Сега рязко взе да ми харесва и него също ползвам доста често. Матира леко, но не прекалено. Има леко до средно покритие. Със стикчето Pore-less на марката и прасковеното кремообразно ружче от My Clarins серията се получава свеж и лек ежедневен грим за нула време.

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 00:08 от Light Beam

# 632
  • Мнения: 438
Здравейте, момичета. Някоя от вас ползвала ли е фон дъо тенът на Estee Lauder-DW-nude water fresh? Тъй като в момента ползвам оригиналният DW-stay-in place и съм много доволна от него, но искам да пробвам по-лекия му вариант. Каква е неговата покривност спрямо първият DW? Благодаря предварително за отговора.

# 633
  • Мнения: X
Привет, Galya, покривността на нюд версията на ДУ е доста добра- определено е средна и нагоре, позволява наслояване, изглежда доста по-естествено от орининалния вариант и според мен за лятото е наистина чудесен ФДТ. Покривността е по-ниска, подразбира се и от името, но определено не е ниска. Съвсем скоро го пробвах отново и си припомних колко изравняваш е и колко лесно се борави с него. Чудесен.

# 634
  • Мнения: 438
Благодаря за отговора, Ния.Hug

# 635
  • Мнения: 45
Здравейте, момичета!
Търся си фон дьо тен, силно покривен, матиращ.
Бихте ли ми препоръчали такъв?

# 636
  • Мнения: 438
Здравейте, мога да препоръчам Estee Lauder-Double wear. Има много добра покривност и е изключително траен, не се събира по лицето и не остава върху маската. От по-бюджетните- Revlon-Color stay. Но отново всичко зависи от типа кожа, аз съм с нормална към комбинирана и тези двата ми вършат чудесна работа.Blush

# 637
  • Мнения: 45
Здравейте, мога да препоръчам Estee Lauder-Double wear. Има много добра покривност и е изключително траен, не се събира по лицето и не остава върху маската. От по-бюджетните- Revlon-Color stay. Но отново всичко зависи от типа кожа, аз съм с нормална към комбинирана и тези двата ми вършат чудесна работа.Blush

Благодаря! Много добри отзиви съм събрала за Estee Lauder. Чудех се между него и MAC studio fix fluid. От дрогерийните съм била изключително доволна от Manhattan powder mat,  малко изсушава кожата, но балансирах с хидратиращ крем. За съжаление е спрян от продажба. .
А някой впечатления да има от фон дьо тените на Radiant?

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Стават , но също зависи от кожата, ако е по-суха стои някак брашняно/ пудрено

# 639
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Напоследък не ми се е случвало да ползвам "чист" фдт. Постоянно правя някакви смесици, пък те учудващо ми се получават. Последната ми любима комбинация е бб на миша, бб на Шисейдо и фдт на ЕЛ Футурист.
Чакам да ми пристигне новия Мак фейс енд боди и се надявам за есента да ми хареса Simple Smile
Това лято успях да си опазя лицето от петна. Отдавам го на ползването освен на крем с висок фактор и на фдт също с висока защита.

# 640
  • варна
  • Мнения: 671
Момичета, може би всеки има 3 фдт- а, които поддържа винаги в наличност, защото за НЕГОВАТА кожа са най- добрите.Интересно ще е , ако споделим с каква кожа сме, възраст, какво целим и съответно кои са попаденията ни.
Ако ви се струва ненужно, моля да бъда извинена.

# 641
  • Мнения: 438
Моята кожа е нормална към комбинирана. Фон-дъо тените, които използвам са следните:
1. EL-Double wear(много добра покривност и издържливост, без да утежнява, не оставя следи по маската).
2. CC cream-It cosmetics-oil free matte(също добра покривност и издържливост). Предстои ми да използвам Dior-Forever skin glow. Иначе съм на 34 години и във фон-дъо тените търся средна покривност и издържливост. Ако някой има опит с покривни CC кремове, може да сподели.Blush

# 642
  • Мнения: 2 874
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place  този конкретно ли имате предвид ?
Тъкмо тези дни ми похвалиха много фдт на ЕЛ, и влизам и тук последните постове се коментира също. Гледам има намаление и в Делириум сайта, но пък не съм го ползвала и няма изобщо шанс да мога да го тествам и нз как ще избера цвят...

# 643
  • Мнения: 438
Да, става въпрос за DW-Stay in place.Бъдете внимателни към избора на цвят, защото светлината в магазините е много заблуждаваща (аз избрах цвят 2N2-държах да е с неутрален подтон, защото все си мисля, че може да е прекалено жълт). Поискайте отливка, така ще се ориентирате по-добре.

# 644
  • Мнения: 3 331
А какво представлява отливката?

Общи условия

Активация на акаунт