💄Новите ни козметични похождения - 92

  • 87 494
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 077
Поръчано от Нотино

в цвят пясък.

# 721
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Light Beam, Pink Dress, моля ви споделете впечатленията си от измивните олиа на Clarins и Dior. В момента привършвам това на DHC, което много харесвам, но се чудя дали да купя отново, предвид факта, че поръчвам от Англия.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Light Beam, Pink Dress, моля ви споделете впечатленията си от измивните олиа на Clarins и Dior. В момента привършвам това на DHC, което много харесвам, но се чудя дали да купя отново, предвид факта, че поръчвам от Англия.
аз ползвам Ойл ту милк на Диор и съм много доволна. Но нямам база за сравнение.

# 723
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Диорското олио ми беше любимо. Лайт бийм да каже наистина моля като пробва Кларанс, загледах го сериозно. Dhc съм ползвала и ми беше 50:50. Аз последно се сдобих с този сет:

И трите продукта ми харесват много. От флоралната вода и почистващото олио ще огледам и за други видове. Опаковките са стъклени и много стабилни. Спрея разпръсква чудесно и много фино по лицето. Цената на комплекта беше около 30 лв, от Нотино.

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 23:35 от * SUPERMAMА *

# 724
  • Мнения: 2 768
Ще споделя, обещавам. Още за няколко дни имам от балсама на Клиник и ще отворя това.

# 725
  • Мнения: 2 077
Само да пристигне и веднага, Лита! Аз имам база за сравнение: олиото на Nuxe, One two free, Iunik calendula

# 726
# 727
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Непланувани покупки, от които съм много happy. Намерих си старото бутилче на Idylle EDP, един страхотен фдт с SPF 15 и нова корейска маска с кокосово мляко за проба.



Средно покритие има фдт, не е матов или пък сочен, разнася се и с пръсти лесно и без да става на черти.... Изобщо залепна ми като втора кожа. Пробвах и коректора, за който съм чела много добри отзиви, но нататък ще го взема.

Цвят 02 Light beige, а коректора е #5

Скрит текст:

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Скоромно и необходимо добавих в сака за фитнес

# 729
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
iv4enceto_91, от целия ти пост, най-хубавото са очите ти! 🌹🤗🌹

Извинете за офф-а, не се сдържах!
Иначе си чакам едни корейчета, докато не ги получа, няма да се хваля! 🤣

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Благодаря. 😊

Забравих че чакам и тази евтиния от parfimo с един холограм на Essie 637 semi precious tones



Уж нямаше да поръчвам, но колежка ме изкуши... Новото Раре Нарцис е с много красива месеста и сочна кайсия, погалена от слънчевите лъчи и с хубав, меден жълт нарцис. За цената си е повече от приличен. Напомня ми на TF Bitter Peach, но свежестта от пролетното цвете го отличава.

# 731

Общи условия

Активация на акаунт