Спорт в университета

  • 709
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!В университета,в който искам да се запиша има различни спортове като плуване ,тенис на маса,аеробика,народни танци.Става въпрос за МУ Варна.Въпросът ми е дали преди да запиша желания спорт трябва да съм добра в него и да съм го практикувала и преди или мога да се включа съвсем начинаеща.Ще се радвам да ми отговорят студенти,които вече са минали през това.

Последна редакция: сб, 20 мар 2021, 20:01 от Анонимен

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Втора година съм в МУ Варна.Държат много на спорта в университета,да знаеш.Ако не ходиш отработваш имаш право на 1 отсъствие и 2 отработки,после глоби - по 30 лв на отсъствие + писане на реферат.
Първите 3 семестъра бях на аеробика,сега съм на ОФП,че нямаше места в аеробиката.
До колкото знам от колеги не е нужно да си наясно със спорта за да го научиш,но все пак е добре да имаш понятие спорд мен.

Аз например не мога да плувам и не съм се записала на плуване,защото едва ли 1 път в седмицата ще ми стигне да ме научат,та и да покривам някакви нормативи,защото в края на семестъра имахме изпит.Карат ни да правим нещата,които сме правили през семестъра. Така си мислех и на тенис на корт да се запиша,но и това не стана тъй като корта е на другия край на града.

 Общо взето 1 семестър бях присъствено,2 сем.бяхме онлайн,3 семестър- 1-2 месеца присъствено и сега 4 семестър сме онлайн. Каквото и да бях захванала нямаше да мога да го науча за това време си мисля......

Общи условия

Активация на акаунт