Чурчето - нагоре или надолу в памперса?

  • 2 815
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Нагоре, и аз не знам защо. Но докато са малки нямало още такова значение. Поне на мен така са ми казали.
След като го развивам "чурчето" е надолу. Не зависи от памперсите, защото има моменти когато са му по-големи. И Спас се напикаваше между 1 и 3 месец. Отдавах го на това, че са му големи папмерсите, но вече не намирам мокри бодита. След това и други мъжки мами казаха, че ги намират напикани бебчетата.

# 16
  • Мнения: 5 393
Нагоре го слагам, но като махна памперса пишлето му е надолу Wink.Случвало се е да се опикае, но по скоро защото не съм сложила добре памперса. ooooh!

# 17
  • Мнения: 412
Нагоре го слагам, но като махна памперса пишлето му е надолу Wink.Случвало се е да се опикае, но по скоро защото не съм сложила добре памперса. ooooh!
подкрепям
п.п.много ти е сладко момчето

# 18
  • София
  • Мнения: 3 827
Аз просто слагам памперса,природата си знае останалото!
И аз така правех. Никой доки не е давал специални наставления.
И при нас така.

# 19
  • Мнения: 5 183
Изобщо не му го зака4ам.
Свеки казва нагоре да му я слагам - да му бъдела "хубава пишката"  #Crazy Shocked Не 4е съм послушала ...

# 20
  • Мнения: 412
Изобщо не му го зака4ам.
Свеки казва нагоре да му я слагам - да му бъдела "хубава пишката"  #Crazy Shocked Не 4е съм послушала ...
а това ли са критериите и постъпките за "хубава пишка" Joy
тя свършила ли си е работата в миналото? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 194
За пръв път чувам ThinkingСлагам памперса и това е, не знам накъде е ...

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж сега...
Ако сме на официална вечеря канени, направо му ги слагам вместо папийонка, ако ли не - му го килвам на дясно (задълже), щото не ща паркетни лъвове в дома си  Whistling

Тъй, че не са ти актуални посоките. Преосмисляй ги овреме.  Flutter

# 23
  • Мнения: 5 183
Ако сме на официална вечеря канени, направо му ги слагам вместо папийонка, ако ли не - му го килвам на дясно (задълже), щото не ща паркетни лъвове в дома си  Whistling

 hahaha  bowuu Умори ме от смях !  bowuu Joy

# 24
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Нагоре. Wink

# 25
  • Мнения: 1 117
Педиатъра ни каза нагоре.  Simple Smile Сега се сещам ,че доктора беше казал ,че има връзка с температурата на тестесите newsm78, но в подробности нямам спомен Confused

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 13:21 от bopsi

# 26
  • Мнения: 1 001
Свалихме пелениките без да се научим  Wink
Аз я слагах по инерция на горе, но без и аз да знам защо  newsm78 Особено последните месеци се будеше със сухи пеленки, но мокро по корема  Laughing
Имам чувството, че никой не е наясно, а просто всичко е "митове и легенди" - аз не знам за мъж, който да "си го закрепва нагоре"  hahaha

# 27
  • Мнения: 6 461
  Нагоре ,обаче като свалиш памперса пак си е надолу.Така че до сега съм нямала проблеми и с двете си мъжкарчета . Simple Smile.мисля ,че няма място за тревога Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 448
Следвам гравитацията - т.е. надолу  Wink

# 29
  • Мнения: 903
Аз просто слагам памперса,природата си знае останалото!
И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт