За бебето - Кога имахте най-голяма нужда от съвети и информация?

  • 1 456
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
от първия до третия месец. нищо не ставаше както е описано в книгите. вероятно о края на живота си ще повтарям, че първите 6 месеца са най-ужасните. но пък за сега съм стигнала едва до 12-я Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 505
В първите дни след раждането.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Кога имахте най-голяма нужда от съвети и информация за бебето?
Със задна дата преценявам, че съм имала най-вече нужда в първите дни след раждането, основно за кърменето. Другото ми беше без проблемно.

# 18
# 19
  • Мнения: 903
Най-странно ми беше първите дни... но то ни идва отвътре и се справяме чудесно всички.

# 20
  • Мнения: 5 391
Май от 1-3 месец

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Постоянно имам нужда от информация,но най-много веднага като се роди.Тогава се чуствах несигурна Blush

# 22
  • Мнения: 14 133
Постоянно.

# 23
  • Мнения: 8 917
Веднага след раждането Peace

# 24
  • Мнения: 4 621
Първите дни след раждането. Майчинството и грижите за новороденото ми бебче бяха нещо непознато  и ново, на моменти плашещо Embarassed Е, както казват "Неволята учи". По стечение на обстоятелствата трябваше от самото начало да се справям сама с всички грижи около Яна и началният период ми се струваше най- труден Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Първите 15 дни след раждането. Peace

# 26
  • Мнения: 2 271
Първите 15 дни след раждането!

# 27
  • Мнения: 295
До 15-я ден.

# 28
  • Мнения: 465
След като ни изписаха от болницата, първите 3-4 месеца Peace

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Първите дни след раждането ми се видяха кошмар......всичко ме болеше, ужасно ме беше страх, бебето ревеше за всичко.......всеки ми даваше ужасни и нетърсени от мен съвети..........ужас.........

Общи условия

Активация на акаунт