Грижа за бебето-Кой ви даваше съвети за грижите за бебето?

  • 2 896
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Няма като отговор книгите и списанията.
 Първоначално само четях книги и списания, които ми бяха дадени от приятелки. Чат пат влизах в интернет, но доста по късно се включих във форума. На майки и баби не съм вярвала много.
Общо взето мога да кажа, че съм черпела от всички източници информация и правя това, което сметна за най-разумно. Не приемам нищо за "чиста монета".

# 16
  • Мнения: 5 183
Ли4ния лекар. Аз тогава още не знаех за съществуваето на БГ-Мамма, а и не ми е идвало на ум да тарся форуми. Нямах време за такива неща. работех, после у4их...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 827
Във форума намирам почти всичко което ми трябва,а което не го намеря тогава се ровя в Интернет.

# 18
  • Мнения: 3 447
На първо място книгите, на второ - личният лекар, на трето - познат педиатър. Още не влизах във форума тогава.

# 19
  • Мнения: 748
основно форума и най-вече търсачката на форума  Peace също така и google.com  Grinning
разбира се, всички се опитаха да се набъркат с непоискани съвети, но не им се сърдя (много), защото го отдавам на ентусиазма им да се занимават и те с беба. на педито не разчитах, защото винаги си имам едно на ум за лекарите и добре, че е така, защото тогавашната ни педиатърка беше много зле и ако й вярвах можеше много лошо да ни подведе.

така че на въпроса "Кой ви даваше съвети за грижите за бебето?" отговорът е - всички ми даваха. ..но аз не от всички взимах  Wink

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 14:52 от аз

# 20
  • Мнения: 5 393
Най-често се допитвам до форума, след това приятелки и педито.Понякога взимам съвет и от майка ми.

# 21
  • Мнения: 4 068
Форума. Предлага страхотни съвети по всяко време на денонощието.

# 22
  • Мнения: 3 334
всички споменати в анкетата,но най вярвам на форума и педито.Единствените ми верни съветници Peace Hug Peace

# 23
  • Мнения: 3 098
Книгите,които про4етох по време на бременноста. Peace
Тогава не знаех за БГ-mamma,с него би ми било по_лесно,предполагам.
Не съм искала помоЩ или съвет от никого,заЩото искам да си отглеждам детето по възможно най_добрия на4ин.А кой освен мен би разбирал нуждите на бебето ми?

# 24
  • Мнения: 8 505
Педиатърът и.И до ден днешен и имам пълно доверие Peace

# 25
  • Мнения: 9 990
Педиатърът в началото, после-никой.

# 26
  • Мнения: 1 117
Слушах съветите на педиатъра Peace

# 27
  • Мнения: 1 448
За най-важните неща - педиатърката, а за подробностите - форума   bouquet

# 28
  • Мнения: 7 474
Педиатъра и майка ми, тогава нямах компютър, за което искренно се радвам.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
Форумът и педиатърката.

Общи условия

Активация на акаунт