Любители на Котки - Тема 157

  • 28 233
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 771
Red soul,
Моята малка принцеса Джуджи е така с чужди хора. Освен нас 3мата никой друг не признава. Дойде ли човек - се скарава на високо, дълбоко и т.н или бяга. Дори в двора да е - не понася друг. Страх голям!
Виж сестра й Сивчо - всеки може да я гушка . Но се стряска много. От на-малкото!

Джуджи се пробва да си остри нокти на дивана - сложих широко тиксо. Отказа се. ИДЕЯ - джуджи си хареса да си остри нокти на кашони. Всякакви във всяко положение. Сега държим един винаги в килера. Ходи си там. Виж. Пробвай

# 331
  • Мнения: X
Закари не е ял цял ден?!Свърши му сухата храна,вчера му варих пиле.Яде.Днес някак не успях да стигна до магазина за животни,а от супера не му купувам храна, и се наложи да му сваря сьомга, от моята за тази вечер.Не я докосна.Цялден не е ял нищо,което е мн странно за него.Той е много лаком.Трябваше да дойде техник за проверка на газовия бойлер.Зак се скри под спалнята на втория етаж и не излезе 2 часа.Както и да го виках.Накрая се престраши да  ми се довери.Гушнах го и го свалих,занесох го до рибата,ама  не яде.Започна да души навсякъде,където беше човека и седеше приведен, явно стресиран,чак след 30 мин дойде у мен и започна леко да мърка.Натърка се навсякъде около мен и сега спи у мен,без да  е  ял от снощи.
Аз нямам опит с такава котка.Фин беше мн социален и посрещаше всички с вирната опашка.Зак е див и не знам как ще намирам хора да го глеат за лятото.Проблем ми е.
Освен всичко това,Зак изгриза первазите на паркета.Не знам как да го отуча от това.Целият коридор е наяден и ужасен
Скрит текст:

И моето Плъх е диво. Ако си от София, предлагам се за котегледачка 😁

# 332
  • Мнения: 7 856
И моето Плъх е диво. Ако си от София, предлагам се за котегледачка 😁
Ха-ха. Не се предлагай така, за да не те наема, ако зачезнем на някъде. Че после ще ближеш раните си от Мъри доста дълго време...
А Зак е на другия край на Европа, въпреки че е роден в България.

# 333
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Моя Чери не обича гости от мъжки пол. Стои вън и няма сила която да го накара да влезе. Дори като си тръгнат,  зорлем влиза. Кети,  Памук и Точка нямат такъв проблем, дори спят до някой гост и мъркат при галене.
Ние явно имаме късмет и умишлено издрани,  или наядени мебели и покъщнина нямаме. Но като живяхме в апартамент,  задължително вечер ги изморявахме от игра - въдици с пера, с мишки, бягане след лазер и накрая давах ушит пакет от дънков плат,  пълен с котешка трева за успокоение. Сега вече са и пораснали,  но ако тръгнат да бягат и да се гонят като бесни, директно отиват вън.

# 334
  • Мнения: 4 449
И моя не обича външни хора. Иначе е много гушлив, но дойде ли външен човек - скрива се и ако се престраши след време се появява да го подуши и пази дистанция. А дойде ли дете, потъва на най-скришното място и не шуква с часове.

# 335
  • Мнения: 3 732





Да не ни забравите! Нямам време и нерви да пиша но чета редовно. Радвам се че няма болни, че има много снимки, че няма нападки, че всички сте здрави. Обичам си я тая тема и вас от много време - като къщичка е, уютен дом.

Фелищс пораства, започва да командва всички домашни и къщата става нейна. Пак си остана с нейните навици- яде определени храни, малката нужда в тоалетната, голямата под душа и гълъбите... Но се превръща в шеф на дома.
На 28 април ставаме на 2 години. Дойде в нас септември 2019, три месеца след смъртта на дядо Бегинс. И е много различна от него по всичко ... Учим се да се обичаме ....

# 336
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Феликсчето е такава сладурана!
Моите направо се крият, ако някой влезе у дома.
Едната даже ръмжи(Мила), ако има някой на площадката пред апартамента.
И как да дойде някой да ги гледа, когато ни няма?
На мен ми е важно да ги варди докато ядат, че Женя да не яде чужда храна,. Ама знам, че те ще се крият в апартаментите си зад леглото и няма да излязат. А пък после Женя ще доминира и изяжда всичко. Мисля ги.

# 337
  • Мнения: 10 598
red soul, тия первази изглеждат доста стари (напукани?) Не е ли знак, че им е дошло времето да ги смените с пластмасови? Simple Smile

# 338
  • Мнения: 4 308
Да,стари са.Самата къща е от 18 и незнам си коя точно год беше.Живея в центъра на Хага,тук всичко е старо.Освен товаа е влажно.Закари довърши нещата.Къщата не  енаша,на квартира сме и ще трябва да говоря с хазяйката за белите на Зак,.Няма да се смянят с пласмасови,ще бъде пак дърво и искам Зак да не го смята за традиция

# 339
  • София
  • Мнения: 1 103


Размина му се на нашия дзвер престоя в хотел, засега. Отменихме пътуването заради лошото време.
 От чужди хора не се крие, а е много любопитен и ходи да ги души, но не дава да го пипат. Като идва майстор вкъщи му се вре в ръцете и изучава инструментите все едно ще учи занаят. Същото е и като мия чинии или готвя. Много са му интересни човешките дейности, само не виждам как ще мине към следващата фаза - практикуването им. Май само теоретик ще си остане, милия Joy.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Разсад на котки моля, заповядайте 🤣 От топка косми се завъди:

# 341
  • Мнения: 3 771
Разсад на котки моля, заповядайте 🤣 От топка косми се завъди:

А цвят има ли ?

# 342
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Много е щура. Joy

# 343
  • Мнения: 8 528




Проверка да не ми е гореща водата  Simple Smile

# 344
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Гавра с Мърчи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт