Любители на Котки - Тема 157

  • 28 239
  • 749
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 10 599
И ние си имаме две бебета - момиче и момче. Казват се:

Шушухан


 Пъструшка
 

Майка им Шушона.

# 406
  • Мнения: 8 528
Много сладурски нови бебета в темата Simple Smile липсват ми малки котачета. Моите вече пораснаха .... някаква тинейджърска възраст Simple Smile нито големи, нито бебета. Ама яко почнали да обикалят из селото. Мислех, че само по съседните дворове ходят, днес Иванчо го засекох от далеко по улицата да си идва. Как ме надушват, че съм се прибрала, нямам ни най-малкия представа.

# 407
  • Мнения: 4 449
Бебетата са уникално сладки! Heart Моя така бързо порасна. Вече е напорист, свободолюбив и проблемен тийнейджър. Joy

# 408
  • Мнения: 1 129
lady_gothic, Руби е на около годинка, според мен е роден най-късно през май миналата година.
И на мен ми е малко жал, признавам си, но от друга страна, не искам да има бездомни котета, той самият беше такъв.

# 409
  • Мнения: 21 275
Внимавайте с цветята, Тути се натрови с лилиум.

# 410
  • Варна
  • Мнения: 4 108
lady_gothic, съща Късметка е бебето Simple Smile Големи красоти гледам, то пози, то косъм Simple Smile

# 411
  • София
  • Мнения: 3 479
Много хубаво бебе Лио! 😻
Шушухан и Пъструшка (много будна муцунка) и те сладкиши!

Едно щастливо коте- цял ден тича на слънце по гори и поляни, по огради и дървета (сега направо се е разложил на килима).



Другата седмица най- после се изнасяме от София (гадното вирусче ни разказа играта и окъсняхме много тази година).

# 412
  • Мнения: 5 300
Разказвам му вицове и той се смее. 😂🤣

# 413
  • Мнения: 3 732
Добре дошли на всички бебета! Много са сладки!
Когато Бегинс беше бебе аз бях пубертет и нищо не помня. Тя на 5 месеца когато дойде от къща при нас не беше бебе а неконтролируема дивачка. Сега поулегна малко.


И ние сме нещо като тийнейджъри - на 2 години ставаме края на месеца ако правилно са казали на сестра ми кога е родена. Изглежда по - голяма като я сравнявам с Бегинс и Мъри на леля ми. Но тя е кастрирана девойка с дълга козина.

Не яде човешка храна само я души.



Ще взема да я изхвърля.

Моментна снимка:



Гледа ме и трябва да я водя на балкона, да й сипя храна и да лягам. Командва всички вкъщи.


Мисля да я изхвърлям ...
Четирима човека живеем в лоши отношения.
Събуждам се сутрин и в пантофите ми капачка от бира. Обичам да пия бира и не всяка вечер се чистя масата като ям. Снощи пак не разчистих масата. Едно бурканче с люти чушки малко е паднало и сока му се е излял. Прибирам се вчера от работа и кухненската ролка от шкафа е паднала и размотана, беше останало малко от нея. Споделям с домашните. Те казват че съм била пияна и не помня.
От какъв зор ще си пъхам капачка в пантофите или ще бутам кухненската ролка или бурканчето люти чушки като основно аз ги купувам?
Никой не вижда невидимото духче дето прави белите. А мен обвиняват! Ами ще я изхвърля ...

П.П.
Само си говоря така! Обичам я!

# 414
  • Мнения: 5 300
Зуки, казвам ти го с най-приятелски чувства, посети психолог, освободи се от това, което ти тежи.

# 415
  • Мнения: 3 771
Aminka
Да са ти живи и здрави!
Ето портрет на Шошо от днес. То това черното кълбо косми без обработка на снимките - не става


И принцеса Джужди днес имаше фотосесия!

# 416
  • Мнения: 3 732
Вермилион21, права си ‐ аз съм сбъркана. И аз мисля че само психолог ще ме оправи. Нямам пари и нерви да търся качествен такъв в София.

Но малкото ми грозно Кюмурче Феликс няма за изхвърля колкото и да се заканвам. Обичам я!

# 417
  • София
  • Мнения: 6 074
Внимавайте с цветята, Тути се натрови с лилиум.
Кога това, сега ли??

# 418
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382



Глезанчо гальовен 🥰 Котарака който не прави бели , тихо мяука,  за да излезе, тих оборот за мъркане  има. Обича да го галят, гушкат и цункат - сам се бута или с лапичка гали моята ръка. Обича да спи под мишницата ми, по възможност цял ден. Явно е вампир - активен и само през нощта.

# 419
  • Мнения: 13
Къде е Лео?

Общи условия

Активация на акаунт