Отговори
# 705
  • Мнения: 781

Ах, този Керем.. просто е съвършен. ❤

Говори, Магийке, говори!!! Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye
Магийке , той ще се прибере мъжът ти, тогава незнам какво ще му обяснаваш, ако ти види телефона, за тоя съвършенния! 😁🤗😜😂

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 16:51 от lady laura

# 706
  • Мнения: 5 563
Ох, добре, че не влиза в БГ-Мама, оставил ме е да си гледам турските сериали. Казвам му "Ела, да гледаш с мен Почукай на вратата ми", а той не искал, да не съм го занимавала с турски сериали. 🤷‍♀️😂😂

# 707
  • София
  • Мнения: 13 696
Преди малко изгледах предаването на Ибрахим с нашата Ханде. Стигнах до въпросите за това, кого би избрала.
На въпроса кого ще избере между тяхна известа актриса Гюлшен Бубикоолу и Керем Бюрсин, Ханде посочи Керем. Попитаха я защо, а тя отговори, защото се забавлявам толкова много с Керем.





Предложиха й да избира между Керем Бюрсин и Бенедикт Къмбърбач. Тя  веднага реагира и попита как може да правите това?



Не знам от къде излезе това, че е трябвало да избира между Керем и Гамзе. Аз не видях във видеото да я питат такова нещо.
Предложиха й да избира между Гамзе и Бурра Гюлсой. За него тя каза, че той и е любим и тя много го обича, но избра сестра си.




Много ласкаво се изказа и за Бурак Дениз, но избра Бурджу, каза че винаги е с нея.


# 708
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Браво, в добри отношения е с бившите си партньори. Heart Eyes

И Керем Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 934
Магийка,  да си помечтаем, мечтите са безплатни. Мъжете, обаче добре, че не ни четат,
                                           че ще изпаднем в много неудобно положение.
                                           Керем е много харизматичен, не бих казала, че е най-големия красавец на света, но с
                                           тази харизма бие много по-красиви от него.
                                           Гости, утре чакаме май почерпка с баклава, а Марги да си помисли с какво ще ни черпи.
                                           Ама вие го осъдихте човека без съд и присъда, май нататък вървят нещата, че трябва
                                           да се компенсирате. Как ще мачка чаршафи с една кокошка, да не е извратеняк? Какво
                                           ще прави с едно пиле в чаршафите, то тая готов го разваля да знаете.

# 710
  • Мнения: 2 047
Стори от Керем

# 711
  • Мнения: 2 130
Мики, ау, каква е чаровница 🤩
Ще я правим ли архитект и нея, че като гледам този конструктор 😆
Магийке, покажи му Ханде, може и да прояви интерес 😆

# 712
  • София
  • Мнения: 547
Aз продължавам да мисля че Серкан не е бил със Селин,и няма как тази бременност да е от него.Целия замисъл на филма за любов запечатана в сърцето би бил унищожен.И....
1.БГ фенките водени от Бро и сие  мислите ли че биха допуснали Селин в леглото на Серкан.Добре че всички обичат много Еда и нейното място в ума ,сърцетото и къщата на Серкан е запазено. Ако само доближи Селин ще я отстрелям.
2.Ако по някаква нещастна случайност Селин и Серкан са били заедно ,дали той е знаел и искал?Нали разбирате Селин да прибегне до секс с козела Дениз  смятате ли че е изживяла дори и минимална  романтика?

# 713
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Магийка,  да си помечтаем, мечтите са безплатни. Мъжете, обаче добре, че не ни четат,
                                           че ще изпаднем в много неудобно положение.
                                           Керем е много харизматичен, не бих казала, че е най-големия красавец на света, но с
                                           тази харизма бие много по-красиви от него.
                                           Гости, утре чакаме май почерпка с баклава, а Марги да си помисли с какво ще ни черпи.
                                           Ама вие го осъдихте човека без съд и присъда, май нататък вървят нещата, че трябва
                                           да се компенсирате. Как ще мачка чаршафи с една кокошка, да не е извратеняк? Какво
                                           ще прави с едно пиле в чаршафите, то тая готов го разваля да знаете.
Танче, да сме го осъдили чак...не сме...но проверката е висша форма на доверие.... Де да знам...с тази амнезия може да му се губят моменти и след катастрофата...
За черпенето няма проблем...Винаги съм готова да ви подсладя макар и виртуално....

# 714
  • София
  • Мнения: 13 696
Мама Гамзе избира макарони на малката сладурана Мави



А това е последвано от Ханде:  "Каквато майката такава и дъщерята", е написала Гамзе по повод еднаквите нови маратонки

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 19:57 от БлагаВест

# 715
  • Кърджали
  • Мнения: 10 369
След като изгледах финала на 36та серия категорично Серкан не е докосвал Селин.
Керем е споделил стоеито на Еврим.

Която между другото е писала цВсе се опитвам да му обяснявам, а той сложил ръце на кръста си и никога ме ме слуша. #SerkanBolat

# 716
  • Мнения: 34
Мики  Това малко бисерче е невероятен бонбон. Идва ми да я намачкам и нацелувам.
Много красиво детенце. Да ти е жива и здрава и много да "я слушкате"     

Скрит текст:

кукличка!:sparkling_heart:

# 717
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Leddel, откакто открехнаха завесата, че нещо се е случило между Селин и Дениз започнах да се замислям, че тя наистина е страшно самотна и нещастна, щом има човек до себе си, а допуска до себе си друг. При това дадоха как Дениз ѝ отправя комплименти, а тя си приглажда развълнувано перушината преди да се види с него... стигнали са далеч обаче Joy
По пътя на логиката със Серкан и да е опитала не е постигнала целта си.

Танче, почерпката още не съм измислила каква да е Joy

# 718
  • Мнения: 10 418
Още снимки на Керем от Бодрум


# 719
  • Мнения: 73
Здравейте! Hug
Аз се зачудих, Селинката кога е врътнала кекса с Дениз - преди или след като вдигна скандал на Серкан, че са заспали с Еда в хижата? За един преател питам JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт