Отговори
# 690
  • Кърджали
  • Мнения: 10 376
Въх една снимка в самолета и вепе Керем напускал... Какво ли няма да измислят
 Мики, не бях превеждала тсзи сцена. Дори не си я бях пускала. Сегс. Ще я пусна да видя какво точно казва Селин

Едит...
Май май и Селин си знае че бебето не е на Серкан, дори няма съмнение че може да е негово. Сегс ще преведа топно разговора им...

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 15:03 от Aлекcандрa

# 691
  • Мнения: 3 271
Мики, дъщеричката ви е прекрасна Heart Eyes

Идеята, че Керем напуска сериала ми звучи като вдъхновена от излизането на Ибо от ДЕК или на Ураз от "Дъщерята на посланика" ... Smirk

# 692
# 693
  • Мнения: 5 563
Mики, принцесата ти е прекрасна! Истинско съкровище! Blue Heart Мини Керем одобрява! Laughing (шегувам се, разбира се)

# 694
  • Мнения: 10 490
Мики, малката е голяма красавица, може да надмине кака си Ханде Wink
Wink

# 695
  • София
  • Мнения: 13 719
Мики  Това малко бисерче е невероятен бонбон. Идва ми да я намачкам и нацелувам.
Много красиво детенце. Да ти е жива и здрава и много да "я слушкате"     

Скрит текст:

# 696
  • Кърджали
  • Мнения: 10 376
Мики, малката е страхотен бонбон. Ако мини Керем се откаже, аз я взимам за снаха...

Ето превод на финалната сцена. Знаех си че трябва да я изгледам, ама що ли само я подминавах.
Защо Селин не иска Серкан да разберв за бременността ѝ? Щото не са бики заедно и веднага ще се разбере, че нейното бебе не е негово, а докато е била сгодена е била в чуждо легло. Защото голямата лмбов на Селин ще стане на пух и прах и защото от добрата Селин ( в очите на Серкан) няма да остане и следа.


Селин: Еда?Какво става?
Еда:Вярно ли е?
Селин : Ти от къде го чу?
Еда:Няма никакво значение. Вярно ли е? Бременна ли си?
Селин ѝ показва теста.
Селин:Да, бременна съм, но не искам да го казвам на никого, Еда.Не искам Серкан да знае. Еда, и без това си тръгвам.
Еда: Каква цел преследваш?
Селин:Нищо не преследвам,Еда.Сама ще отгледам това дете. Поемам цялата отговорност. Не искам Серкан да научава. Моля те, и ти не му казвай.
Еда:Не ни раздели по никакъв начин. Сега опитваш така, нали? По този начин ли искаш да ни разделиш?
Селин :Еда, точно сега не правя нищо. Сама ще отгледам това дете. Заминавам.
Еда:Не ти вярвам. Изобщо не ти вярвам, но ако това е истина, ако наистина си бременна Серкан трябва да го знае. Ако носиш неговото дете, Серкам има право да го знае.
Селин :Еда, не искам Серкан да разбира. Ще замина сама и ще го отгледам сама. Еда...
Селин: Виж, аз отраснах без майка и баща. Много добре знам какво означава това. Серкан трябва да го знае. Ако е истина.
Селин : Еда, аз... Еда, моля те, не казвай на никого.
***
Айфер:Здравей
Серкан: Еда?
Айфер :Ще дойде.. Трябва да дойде, къде е
Мело:Аха
Айфер :Идва
Айфер :Къде е Еда?
Мело:Имаше една работа, щешв да я свърши и после ще дойде. Ще дойде
Айдан :Ще дойде, разбира се. На своето парти за събирането им ли няма да дойде?
Сейфи :Ще е много глупаво
Айфер :Айдан, Айдан, Айдан, Айдан... Айдан, погледни към вратата Айдан
Сейфи : И вие ли виждате каквото и аз?
Серкан :Здравейте
Кемал: Благодаря за поканата
Серкан :За нищо, заповядайте
Енгин:Г-н Кемал, добре дошли
Кемал: Здравейте
Мело :Какво има, кой е онзи мъж?
Айдан :Каква работа има Кемал тук? Познават ли се със Серкан?
Айфер :От къде да знам, Айдан. Сигурно се познават.
Мело :Кой  е този човек?
Сейфи: Няма нищо
Айфер :Аааа, нека и ние да си имаме малко тайни.
Мело:Кажи кой е
Айфер :Шттт
Еда влиза...
Енгин: ааа, Серкан... Серкан.. Светлините.. Светлините.
Серкан :Добре дошла, любима.
Еда:Серкан
Серкан :Еда... Какво ще кажеш да изживееш живота си с мен.. Този път?
Еда:Не. Не мога да го направя. Не може да се омъжа за теб.
Джерен :Какво става?

# 697
  • Мнения: 10 490
И Ханде е втора според DigiLUP

# 698
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Mики, принцесата ти е прекрасна! Истинско съкровище! Blue Heart Мини Керем одобрява! Laughing (шегувам се, разбира се)

Не само той одобрява, знам аз... Точно така, г-жо Айдан, продължавайте да подкрепяте решенията на младите! Joy
Мики, много е сладка, жива и здрава да ви е Heart
Тук наистина се занасяме, дечицата ви са малки, Joy но покрай шегите се сетих за реален случай, при който свекървата се запозна с бъдещата си снаха именно във форума покрай сериала, който обсъждаха заедно. Потребителките в съответната тема се бяха сближили много и тези, които са от едно населено място излизаха на няколко пъти заедно. Съдба или случайност, не знам как точно са се запознали младите, но по такъв начин се зароди нещо истинско, продължаващо и до днес Grinning

# 699
  • София
  • Мнения: 13 719
И още един невероятен бонбон, Мави.  Както е позирала на леля си се е метнала, с манекенска походка. 

# 700
  • Мнения: 12 009
На Мави  пак ли е синьо под едното око... май ще
се окаже голяма беладжийка.

# 701
# 702
  • Мнения: 945

Ах, този Керем.. просто е съвършен. ❤

Говори, Магийке, говори!!! Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye

# 703
  • Мнения: 5 563
Ели, пред такова съвършенство, и пред на Ханде, избирам да мълча, когато думите не стигат. 🙈

# 704
  • Мнения: 2 047
Нова/стара снимка на Ханде

Общи условия

Активация на акаунт