Отговори
# 720
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847
Здравейте! Hug
Аз се зачудих, Селинката кога е врътнала кекса с Дениз - преди или след като вдигна скандал на Серкан, че са заспали с Еда в хижата? За един преател питам JoyJoyJoy
Божа работа...Обикновено "крадеца вика, дръжте крадеца"

# 721
  • Мнения: 5 141
Mikipoli прекрасна е. Animal Hatched Chick Nature Sunny

Личи им колко са щастливи в момента покрай сериала и други работи. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 722
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравейте! Hug
Аз се зачудих, Селинката кога е врътнала кекса с Дениз - преди или след като вдигна скандал на Серкан, че са заспали с Еда в хижата? За един преател питам JoyJoyJoy
Интересен въпрос - мисля си, че след като вдигна скандал е намерила утеха при Дениз Joy

Керем дали не е намалил перчема най-накрая, изглежда различен Sweat Smile

# 723
  • Мнения: 10 326
Sparkling Heart

И едно Бамби Wink
https://twitter.com/i/status/1375515433265078272

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 20:35 от mi_si

# 724
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847

Керем дали не е намалил перчема най-накрая, изглежда различен Sweat Smile
Днес хвърлих едно око пак на моменти преди амнезията....началото до към разкриването истината за родителите на Еда....ми по ми харесва късо подстриган....

# 725
  • Мнения: 5 141
Здравейте! Hug
Аз се зачудих, Селинката кога е врътнала кекса с Дениз - преди или след като вдигна скандал на Серкан, че са заспали с Еда в хижата? За един преател питам JoyJoyJoy
Интересен въпрос - мисля си, че след като вдигна скандал е намерила утеха при Дениз Joy

Керем дали не е намалил перчема най-накрая, изглежда различен Sweat Smile

И аз си мисля, че е било тогава.
А перчема сценаристите да го включат в сценария и Еда да го постриже най-после. Smiley

# 726
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Гости, подозирам, че не само на мен и теб, а на всички им харесва по-късо подстриган Керем. Сега с тоя перчем същински Хектор Joy

# 727
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847


# 728
  • Мнения: 809
И аз се чудя кога точно успяха да се усамотят Селин и Дениз. Щеше да е хубаво да намекнат нещо преди това. Поне да я беше утешавал по-усърдно...една целувка и смутен поглед на другия ден не прави бебета....не държа да знам детайли, но в името на достоверността можеше да загатнат нещо повече.

# 729
  • Кърджали
  • Мнения: 10 344
Чудя се ако си я сложа на екрана на телефона мъжа ми колко ще е очарован 😜 И без това ревнува и от въздуха.. Да рече човек че съм някаква неземна красавица...
Маргаритката ни тук ли е, да пусне тема?Аз нямам никакво желание дори и за това, в момента съм с температура и цялара треперя

# 730
  • София
  • Мнения: 13 675

Мале Гости, от къде го намери този красив мъж.
Керем, колкото повече възмъжава, толкова по-красив става.

# 731
  • Мнения: 934
Марги, разбира се, че такива хора са самотни и нещастни. Тя е лош човек, егоцентричен
                                  подъл и двуличен, обърнат единствено само към себе си. За да не бъдеш самотен и
                                  нещастен трябва да даряваш любов и доброта, да се жертваш за любимия човек, а не
                                  с такава стаена злоба да казваш, че ако ти си нещастна и Серкан трябва да бъде. Това
                                  нейното не е любов, а мания и болна амбиция да притежава Серкан на всяка цена и с
                                  всички позволени и непозволени средства. Вижте Ферит, въпреки, че с Джерен са разде-
                                  лени той иска тя да е добре. Много ми харесва Ферит, дано извади снимките и най-накрая
                                  пилето да си намери кокошарника.
                                  Серкан по отношение на пилето е много тъпо парче, направо е сляп и глух, чакам с нетърпе-
                                  ние да видя как ще реагира като разбере за бебето на Селин, мисля, че чак тогава ще се
                                  осъзнае. Ей, това мъжко съсловие много са зле горките, живи да ги  ожалиш.

# 732
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847

Чудя се ако си я сложа на екрана на телефона мъжа ми колко ще е очарован 😜 И без това ревнува и от въздуха.. Да рече човек че съм някаква неземна красавица...
Маргаритката ни тук ли е, да пусне тема?Аз нямам никакво желание дори и за това, в момента съм с температура и цялара треперя
Алекс, вземай мерки не се самолекувай...
Относно слагането на снимката на телефона...на моят е в образа на "Дмитрий", но с ММ никога до сега не сме се ревнували....нито, като млади....нито в по зряла възраст.....А и той знае всички сериали, които гледам и кои са ми любимците разбира се А той не е само Керем...

# 733
  • Мнения: 10 326
"Миналото е страшно, защото ни краде бъдещето."

# 734
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 847
"Миналото е страшно, защото ни краде бъдещето."
Скрит текст:
"Ако искаш бъдещето да е различно от миналото, не забравяй миналото." - Барух Спиноза;


Общи условия

Активация на акаунт