до кога преварена вода?

  • 1 960
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Преварявах водата до 1 годинка. Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Все още преварявам и се чудя кога да спра.Взех си една туба на Девин-розов етикет,ама нещо все ме гложди и не се решавам още.

# 17
  • Мнения: 2 271
Преди седмица спрях да преварявам водата!А стерилезирането прекратих през 7м.

# 18
  • Мнения: 85
На мен също ми казаха да преварявам водата до навършване на 1г. Скоро му дадох непреварена "Девин" изворна, защото не бях успяла да преваря. Нямаше реакция, надявам се да няма проблеми и занапред.

# 19
  • Мнения: 35 981
до към 6 месеца

# 20
  • София
  • Мнения: 290
Аз не бих дала непреварена вода на каквато и да е възраст. Аз самата не пия вода от чешмата, само минерална, а ако се наложи си я преварявам. В София чешмяната вода е с отвратителен вкус. Sick
А иначе изворни и минерални води според мен няма нужда да се преваряват. След 6 месеца, децата започват да пълзят, всичко лапат и стерилизацията става безсмислена.

# 21
  • Мнения: 967
При нас чешмяната вода не е добра за пиене, не я пием ние, камо ли да я дам на бебе. Минерална вода не трябва да се пие системно до 3 годинки, така че опциите са 3:
1) преваряваш до 3 год;
2) купуваш си кана с филтър и филтрираш чешмяната вода;
3) даваш изворна вода.
 На мен ми е най-лесно да преварявам. Ние пием минерална, а на Малчо всяка сутрин една тенджедка на котлона за 5 мин. и водата за деня е на линия.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
стриктно перварявах докато навърши 1година,после се е случвало да дам и директно от чешмата,или минерална

# 23
  • Мнения: 2 211
До осмият месец. После трапезна, а сега розовия етикет на "Девин".

# 24
  • ГО
  • Мнения: 3 955
мисля да преварявам до годинката
и аз така направих
И аз мисля поне до годинка да я преварявам.

# 25
  • Мнения: 982
До годинката преварявах,а сега му давам вода ,минала през кана Брита.

# 26
  • Мнения: 601
Вода давам минерална Девин розовият етикет- преварена,но иначе не пие въобще,кърмим се и шишета тук таме се стерилизират

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Не съм преварявала вода. Давам изворната на Девин.

# 28
  • Мнения: 5 026
 Аз още преварявам, а сме почти на 8 месеца.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 715
Преварявах до годинка,а след това започнах да давам розовия етикет на Девин.

Общи условия

Активация на акаунт