Нова тема (за старите петокласници)

  • 18 639
  • 356
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 740
Малко извън темата: нашият татко днес претърпя операция на потрошения си крак. Слава богу е добре.

Поздравления.   bouquet Вкъщи ли е вече?

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ох, не само петокласника, а и първокласника нещо не ляга навреме. Дори петокласника е по-дисциплиниран.
Секстет представям си у вас каква веселба е падала, като са били по-малки.

Тя една моя приятелка казваше - трети път раждам, трети път първи клас не ставам.

На мен сайта нещо не ми се отваря.

А татковците да се стягат стига са боледували.

# 47
  • Мнения: 3 740
Секстет представям си у вас каква веселба е падала, като са били по-малки.

Ами то и сега пада веселба. Но аз понеже съм от старомодните майки, отрано ги строявах: през банята - и в леглата. После - приказка, една за цялата банда /икономисва време Laughing/, прегръдки, целувки и толкоз. Сега в почивните дни, ако искат да стоят до късно, те ме приспиват: "Мамо, изглеждаш уморена, няма ли да си лягаш?"

# 48
  • София
  • Мнения: 5 828
и на мен сайта не ми се отваря

# 49
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А моят син, "Мамо, класната ни е възрастна" и аз очаквам немощна бабичка, а то наборка, и казвам "Ама тя класната ти е колкото мен"
а той "Ама мамо и ти си си възрастничка"

# 50
  • Мнения: 3 740
Аха, а моите мазници: "Ти ИЗГЛЕЖДАШ най-млада от всички майки!"

# 51
  • София
  • Мнения: 4 867
среща в четвъртък? не просто родителска, а форумско-учителска...
виктория ме посрещна с думите: "отново имам двойка по математика" Sad да, ама за толкова време съм се научила да разпознавам онова пламъче в очите...нали все от някой го е наследила Wink контролното й този път е абсолютно без грешка!  bowuu
и от допълнителния английски е доволна.

само рисуването й е донесло малко разочарование - триизмерната й айфелова кула не е заобиколена от сгради, т.е. архитектурният й пейзаж не е завършен... а кулата й се получи доста добра...

# 52
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен.В четвъртък на родителска среща а?Там съм и аз.С децата ли ще бъде срещата?Всички учители ли ще присъстват?Искам да попитам трети тест ли са правили по математика?Аз знам само за два-първият за наказание и вториат е входния?

# 53
  • Мнения: 175
Какво ще правиме с англ.език?

# 54
  • София
  • Мнения: 4 867
наказателен, входно ниво и още едни - миналата седмица, когато са били с друга учителка.

родителската ще е без децата. освен това ще им бъдат намалени часовете в четвъртък - до 13:15 са.

# 55
  • Мнения: 175
Въобще не знам за третия тест.Кога са им го върнали?
На всичко отгоре ние имаме двоика по бълг.език на домашното за мегалантропа.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 867
в петък май са го правили - ако в петък имат математика  newsm78 (май всеки ден имат, нали?), а вчера са им го върнали. може и да е забравил ники, като знам виктория как забравя... вчера каза, ама по-скоро заради идеята си да ме изгъбарка, че има двойка...

а домашното за мега...(каквото и да е там) - как така двойка? виктория ми каза нещо, че е писала рекламно съобщение за въпросното нещо, ама само толкова знам...

за английския - казвайте какво да правим - да искаме ли да ги разделят на групи според нивото? ама тогава и в края на годината нивата ще са разични - как ще ги оценяват? могат ли да учат по учебници за различни нива?

виктория е предложила на съученичка да й помага по английски, ако има нужда, за да настигне по-бързо останалите... иначе тя самата е отегчена от часовете. някакви стихотварения за цветовете бяха писаи миналата седмица. - нейното завършва с "please summer come back" Laughing

# 57
  • Мнения: 175
Домашното му било много кратко-беше писал реклама подплатенва с рисунка и тя му написала двоика в бележника.
За англ.език съм напълно съгласна да ги разделят на нива.Не може цял клас да седи и да чака трима да наваксат.Не съм съгласна никак.Затова ме вълнуваше дали родителската среща ще е само с класната.
Има време,но да се видиме малко по-рано в четвъртък около 17,45 - 18,00ч. и да се уточниме в позицията си.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 867
аз съм на работа до 17:30. планът (ах как обичам да планирам!) е съпругът ми да прибере габриела от детска градина, а аз да тичам на родителска. има мъъъъъъъничка вероятност той да не успее - връща се от командировка същия ден - и тогава ще взема габа и ще я водя с мен в смг (тя е била на почти всички родителски срещи на сестра си Wink)
ако всичко върви по план, от работа отивам направо към смг. офисът ми е срещу входа на МВнР (до зала универсиада) и ще мина покрай румънското посолство. кога и къде да се видим? да взема някой на път?

# 59
  • Мнения: 2 716
При нас нещата изобщо не се знае как ще се развият. Татко ни е още в болница и не зная кога ще го изпишат. Толкова роптах за тая родителска среща, а сега май ще я пропусна  Sad
На контролното по литература- "с многото богове", нашето отроче има 6  Peace

Общи условия

Активация на акаунт