Искам бебе

  • 1 742
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте момичета
Кажете някой по бърз метот за забременяваме с течение на времето двете черти за мен са мечта ходила съм при много доктори всички казват, че нямам никъкъв проблем освен кисти пукащи се на левия яйчник заради тях цикълът ми е нередовен Това е често срещан проблем при жените  моля кажете някой метод нещо което да помогне от днес почвам да пия фолиева киселина но незнам дали само тя е достатъчна моля за мнение  и помощ благодаря!

# 1
  • Мнения: 614
Здравейте, обърнете се към репродуктивен специалист, той ще назначи повече изследвания за вас и мъжа ви Simple Smile
Желая ви успех ❤

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Това си е проблем обаче незнам защо не го виждате като такъв Simple Smile Както са ви казали добър репродуктивен специалист може да ви препоръча какво да правите в тази ситуация. Също така да се проверява има ли настъпила овулация заради тези кисти или не.

# 3
  • Мнения: 1 073
То ако имаше бърз  метод нямаше да има жени, борещи се с години.
Репродуктивен лекар, следене на овулация, изследвания и тн., обикновено АГ не може да види по-сериозни проблеми.  Не знам от колко време правите опити, но ако е повече от година, сте си за доктор Simple Smile успех. Има група за взаимопомощ тук в раздел "Искам бебе" https://www.bg-mamma.com/?topic=1312909 , момичетата знаят много неща, много са добронамерени и ще са ви от полза. Успех!

# 4
  • Мнения: 34
Овулация настъпва но е трудно да се проследи със нередовен цикъл ходила съм при специалисти правени са ми куп изследвания освен кистите няма друг проблем. Казват ти си млада ще имаш като му дойде времето това е незнам какво да направя вече

# 5
  • София
  • Мнения: 13 107
Точно затова е добре да посетите репродуктивен специалист.
След като е трудно да се проследи овулацията, специалистът ще я таймира.
Младостта няма общо. Аз бях на 20, когато установих проблем и посетих специалист за първи път.

# 6
  • Мнения: 4 843
Дайте резултатите от изследванията, за да може по-добре да помогнем. Така нищо не можем да кажем. Всеки случай е индивидуален. Колко нередовен ви е цикълът?

# 7
  • Мнения: 152
От колко време правите опити?

# 8
  • София
  • Мнения: 28 560
Партньорът изследван ли е?

# 9
  • Мнения: 34
От колко време правите опити?
ами от доста време вече

# 10
  • София
  • Мнения: 6 726
За едни доста време е 10 години за други 6 месеца Simple Smile Потърсете друго мнение на репродуктивен специалист. Може да кажете къде сте ходила, за да ви се даде съвет кои са добрите лекари за различните градове.

# 11
  • Мнения: 34
За едни доста време е 10 години за други 6 месеца Simple Smile Потърсете друго мнение на репродуктивен специалист. Може да кажете къде сте ходила, за да ви се даде съвет кои са добрите лекари за различните градове.
така нека да ви обясня
 по принцип във Белгия но вече от две години съм в си във България във град Плевен ходя често при АГ само заради нередовния цикъл
От 2г с моя партньор така да го кажа не се пазим и до сега несъм забременявала а много искам както споменах по нагоре днес е втория ден от който пия фолиева киселина ... имам 2 аборта от който единият е спунтанен но от последния се минаха 5 години

# 12
  • София
  • Мнения: 13 107
При нередовен цикъл, спонтанни аборти и 2 г незабременяване, АГ нямат общо. Трябва ти репродуктивен специалист,сериозни изследвания и лечение. В Плевен специалистите са добри.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 726
За едни доста време е 10 години за други 6 месеца Simple Smile Потърсете друго мнение на репродуктивен специалист. Може да кажете къде сте ходила, за да ви се даде съвет кои са добрите лекари за различните градове.
така нека да ви обясня
 по принцип във Белгия но вече от две години съм в си във България във град Плевен ходя често при АГ само заради нередовния цикъл
От 2г с моя партньор така да го кажа не се пазим и до сега несъм забременявала а много искам както споменах по нагоре днес е втория ден от който пия фолиева киселина ... имам 2 аборта от който единият е спунтанен но от последния се минаха 5 години
За София сте не за Плевен Simple Smile Насочете се към репродуктивен специалист в София, а не просто АГ Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 764
Съветвам Ви да посетите специалист в София. Фолиевата киселина е просто витамин, тя не подпомага забременяване и не е способ за постигане на бебе. Добре е да се приема преди забременяване и по време на бременност, но няма свойства да спомага за бременност.
При 2 години опити и аборти, аз не бих се доверила на лекар, който ми казва млада си, нямаш проблем. Очевидно има такъв, но този лекар не може да го открие. Вземете си всичката документация с Вас, за да може да се проследи кога какво е изследвано. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт