Иска ли ви се да се запознаете със съфорумник?

  • 4 405
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
да ти кажа... ,
не разбирам какво кара един мъж да дойде в женски форум.
голяма комплексарщина вее от постингите на някои мъже в този форум.
особено по вечерно време Wink
интерес за запознаване нямам.
но ако се видим някой ден ще ми е интересно да видя какви физиономии стоят зад постингите за изневери, размери, мацки и тн...

# 16
  • Мнения: 1 629
Поименно, бе хора, не се ли научихте!

# 17
  • Мнения: 1 258
Засега не.

# 18
  • Мнения: 4 473
Поименно, бе хора, не се ли научихте!

Дай ни пример, де!

# 19
  • Мнения: 899
Не.
С няколко малки изключения. До сега с никой от форума не съм се запознавала.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
За мъже ли е питането?

# 21
  • Мнения: 1 001
да ти кажа... ,
не разбирам какво кара един мъж да дойде в женски форум.
голяма комплексарщина вее от постингите на някои мъже в този форум.
особено по вечерно време Wink
интерес за запознаване нямам.
но ако се видим някой ден ще ми е интересно да видя какви физиономии стоят зад постингите за изневери, размери, мацки и тн...
1. Не мисля, че форума е само женски. Аз поне научавам доста за отглеждането и възпитанието на децата ни. Е, има раздели, в които не влизам (Красива мама), но като цяло ми е полезен (и не "за да завъждам контакти");
2. Комплекси има всеки, а "комплексарщината" и мен ме дразни (само веднъж бях упрекнат, и то разменяйки си "любезности" с ... Joro01 естествено);
3. "Интерес за запознанства" и аз нямам (не съм идвал на сбирки, дори и на такива с деца - пак пустата тема ;

Но просто има хора, които ме впечатляват с тяхната последователност (в положителна насока), тяхната борбеност и желание да помогнат. За запознанства с такива хора говоря ...

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Принципно не. Има много които си ги харесвам, но не виждам причина да ги "материализирам".

Ей, пак мъже са ви в главата...

# 24
  • Мнения: 5 877
не просто искам да се запозная с една дама от форума, ами от известно време я моля да ме осинови...
специално за теб ще дойда пет минути по-рано в неделя  Heart Eyes за да улуча края на обедната ви разходка  Laughing   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъ, извинявам се, помислих, че съфорумник се отнася и до пола  Embarassed
Щото иначе сме изреждали с кого искаме и какво искаме много пъти.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мисля, че ако толкова си харесал някого, все ще намериш начин да го пресрещнеш. Има срещи, има благотворителни акции - бол. Wink
Аз лично страдам по някои персони, които са ми твърде далеч. Явно ще чакам по-спокойни старини, когато ще имам достатъчно време да хайманосвам.   car003
П.П. Ще се радвам да се запозная и с теб, прелюбезни ми Клисуров.  Laughing
Жоро е единствената персона във форума, която игнорирам, и е съвсем реален, уверявам ви.  ooooh!


# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
3. "Интерес за запознанства" и аз нямам (не съм идвал на сбирки, дори и на такива с деца - пак пустата тема ;

Не мога да разбера само, защо толкова много се впрегна тогава с тази тема  newsm78
После отново стана въпрос за нея и бяхме уточнили нещата и изгладили отношенията...И ето сега пак изригваш... Thinking Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
ей са ме разбихте!

първо си бях разбрала правилно темата (май), после ме объркахте с тия писаници за мъжове разни и аз взех, че се редактирах

пък после с анда се разбрахме, че сме се разбрали...

и сега кой какво разбрал?

# 29
  • Мнения: 6 167
да ти кажа... ,
не разбирам какво кара един мъж да дойде в женски форум.
голяма комплексарщина вее от постингите на някои мъже в този форум.
особено по вечерно време Wink
интерес за запознаване нямам.
но ако се видим някой ден ще ми е интересно да видя какви физиономии стоят зад постингите за изневери, размери, мацки и тн...
1. Не мисля, че форума е само женски. Аз поне научавам доста за отглеждането и възпитанието на децата ни. Е, има раздели, в които не влизам (Красива мама), но като цяло ми е полезен (и не "за да завъждам контакти");
2. Комплекси има всеки, а "комплексарщината" и мен ме дразни (само веднъж бях упрекнат, и то разменяйки си "любезности" с ... Joro01 естествено);
3. "Интерес за запознанства" и аз нямам (не съм идвал на сбирки, дори и на такива с деца - пак пустата тема ;

Но просто има хора, които ме впечатляват с тяхната последователност (в положителна насока), тяхната борбеност и желание да помогнат. За запознанства с такива хора говоря ...

да, разбрах.
интерес към запознаване, поради последователност в положителна насока към мъже от този форум нямам, но ще се радвам да се запозная с не 1 и 2 майки Peace

Общи условия

Активация на акаунт