Харесвам се точно такава.

  • 1 500
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Добре, че все някой се одобрява.

# 16
  • Мнения: 8 505
И аз се харесвам (не просто приемам)-с всичките си плюсове и минуси.

# 17
  • Мнения: 6 206
Ако става въпрос за грешките - много ги ценя, защото си взимам урока и знам какво да не правя повече.
Понякога знам, че правя грешка и въпреки това опитвам...
Да, харесвам се точно такава, но искам още да уча, да правя разни неща, да реализирам идеите си.

# 18
  • Мнения: 27 524
Дувар казваше баба ми...  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 15 619
Дувар казваше баба ми...  Heart Eyes
Що пък значи? newsm78

# 20
  • Мнения: 27 524
Провокира ме една друга тема..., та исках да споделя с вас:
Не обичам да си вменявам някаква хипотетична вина, рядко изпитвам вина за нещо, не се пресещам за минали - отминали събития за да си сипя сол по главата или да си я блъскам в отсрещния дувар, щото видите ли, нещо съм сбъркала.
Греша. Правя грешки и малки, и големи, осъзнавам ги, но не си вгорчавам живота. Опитвам да извадя поуката винаги и разбирам, осъзнавам, чувствам и усещам с всичките си сетива, че смисълът е в това да се обичам и приемам такава, каквато съм - с всичките си недостатъци, за да ме обичат и приемат и другите около мен.
То  newsm78 малко като изповед стана. ooooh! Много се отплеснах..
При Вас как е?

Не знам какво означава "Що пък значи"? Иначе значи ограда  Hug

# 21
  • Мнения: 15 619
Че значи ограда, знам, не разбрах обаче ти ли си дувар според баба ти?!?!? newsm78

# 22
  • Мнения: 27 524
Че значи ограда, знам, не разбрах обаче ти ли си дувар според баба ти?!?!? newsm78

Не, бе, откъде го измисли  Joy

Исках да кажа, че тази дума баба ми я употребяваше. Тя е от Врачанско село. Не се казва навсякъде из Бг дувар  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 15 619
|Пък аз съм толкоз надълбоко заорала, че..., шЪ извиняаАааАш!

# 24
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз пък,искам да съм малко по-нахакана,със самочувствие и да не ми пука от другите.Вечно се съобразявам с хората.Това не си харесвам! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт