Искам бебе №2

  • 1 967
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 320
Успех и от мен!!! И ние сме така, само че 3-ти месец вече правим неуспешни опити. Започнахме заедно с едни приятели, те вече са напред, но при нас все още не става. Много е важен според мен психологическият фактор, защото аз все си мисля за това и като не стане, направо се депресирам ужасно.  Cry

# 16
  • Мнения: 1 216
И ние искаме искаме второ бебе и се заемаме в най-скоро време!!!

# 17
  • Мнения: 1 409
И аз ти пожелавам успех от сърце и дано скоро видиш  EFP и си  preggo !
Успех и от мен Peace

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 351
И ние искаме искаме второ бебе и се заемаме в най-скоро време!!!

 Успех, дано да се преместиш по- скоро в отчетните а до тогава ни посещавай в седмичната темичка  Hug   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 196
Успех в бебеправенето и много скоро да се чуе добрата новина!  bouquet

# 20
  • Мнения: 674
Стискам палци и успех в бебеправенето Heart Eyes Kissing Heart newsm17

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Ооох, и аз благородно ти завиждам. При нас мъжО още се колебае дали моментът за второто е дошъл, ако зависеше от мен...
Желая успех и скоро да се похвалиш... thumbsup

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
Айде стискаме палци

# 23
  • Мнения: 512
Милички мами! И ние с мойто мъжле решихме, че ни е време да станем четирима! Обаче напоследък ни мори грип слид грип (заради което тази година не сме се ваксинирали) и не знам не е ли по-добре да изчакаме, докато напълно се излекуваме от хремите и кашлиците... Баткото ни носи най-интересни болести, откакто тръгна на градина и се чудим, ако дай Боже забременея, дали да не го спрем, та да изкараме зимните месеци малко по-здрави. Някакви съвети за бързо възстановяване?

# 24
  • Мнения: 1 464
ansam,аз бързах да се похваля но миналия месец мъжът ми беше много зает,отсъстваше и нищо не стана,а този се отказахме от намеренията си защото и нашата щерка е постоянно болна а и ние покрай нея.Изпихме толкова много хапчета и антибиотици  ooooh!чакам да се стабилизираме и започваме пак.Нямам търпение да мине тая есен и съотвенто да си отведе гриповете и вирусите smile3513

# 25
  • Мнения: 512
Оф, явно и ние ще изчакаме...  Cry Още повече, че ще се местим в ново жилище и лудницата е пълна... Пък и да свикне баткото на новото място и да неса му много наведнъж промените.

# 26
  • Мнения: 1 464
 Joyи ние ще се местим в ново жилище,но това не ме притеснява толкова.Ще ни е по-просторно и удобно Grinning

# 27
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
И ние сме на вълна второ бебче, само дето нещо не се получава  Cry. То и първото стана трудно, така че съм се въоръжила с много търпение и вяра. Успех на всички!

# 28
  • Мнения: 512
 Петю6ка, и ние ще сме по-нашироко и това може само да ме радва, най-сетне и детето ще си има своя стая - аз и баща му не сме имали като деца и сега много се радваме. Само ме тревожи - ама тук май не е за тая тема - как ще го научим да спи сам в стаята, досега спи при нас - имаш ли идеи как да стане - пиши ако искаш и на лични  Wink Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт