В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 4

  • 23 062
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 328
При Тончева ли ще правиш феталната с бхс ?
lolita аз съм от Русе, надали ще ти бъда полезна за БХС 😊 Но знам, че АГ е с една от най-добрите техники в града, затова и се доверявам.
Иначе бързам за ЖК, за да ми удължат болничния.

А относно допълнителното здравно осигуряване,  аз също съм 🤔 но все още не съм запозната какво точно ми покрива 🤔 Една колежка ми каза, че имам сума за избор на екип и сума за медикаменти. Като ти ги изплащат след раждането. Нямам идея как стоят нещата там. Но със сигурност ще искам избор на екип и да си заплатя за самостоятелна стая също, така че, ако ми изплатят пари за това - супер

П.С. angie и аз съм с мигрена. Сега през бременността, да чукна на  дърво, нямам проблем, но така или иначе в такива моменти нищо друго не ми помага, освен да стоя на тихо и на тъмно.

При Тончева, да Simple Smile

# 31
  • Мнения: 241
Здравейте и честита нова тема ❤
Днес пуснах кръвните и урината, хемоглобинът ми е нисък и в урината има кетони и на белтъка пише опалесценция, което доста ме притесни/док тази седмица е в отпуск, понеделник ще се консултирам/, чудя се дали да не пусна една стерилна урина, че чашките в лабораторията ми се сториха кофту.. Иначе другото е наред, захарта ми е паднала на 4, ТСХ е 2 явно ми е добре новата доза 😊
Записах си и аз днес час за 16.04 за фетална при д-р. Троянчев в Бургас, чух че и в Пловдив преглежда.

# 32
  • Мнения: 176
Излезе ми резултата от БХС с риск 1:21000 за Даун, останалите 1:100000. Камък ми падна от сърцето, много се притеснявах да не ми изгърмят някой висок риск заради годините-31. Искам да ви споделя, че този ми риск е даже по-нисък от бхс-то ми на 25г. Тогава е било 1:16000.
Облекчение си е, въпреки предимно статистическата му стойност Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 428
Честиро скорпионче,добре де защо моите толкова много ги бавят аз ги правих във Вита и ги пращат в МД,ама предполагам и вашите са така нали е централната лаборатория там Sad миналия четвъртък и ми казаха 10 дни чак....

# 34
  • Мнения: 176
Честиро скорпионче,добре де защо моите толкова много ги бавят аз ги правих във Вита и ги пращат в МД,ама предполагам и вашите са така нали е централната лаборатория там Sad миналия четвъртък и ми казаха 10 дни чак....
И моите ги пуснах в четвъртък и са изпратени в МД, тук също ми казаха да звънна след 10 дни, но влязох в националната генетична лаборатория и видях, че срока им е 3работни дни дни след постъпване на пробата в лабораторията, влязох за проверка и бяха готови. Ти проверява ли?

# 35
  • Мнения: 1 428
Да ама по имена не мв открива,освен да са ми объркали нещо...

# 36
  • Мнения: 145
Винаги съм се боядисвала и с двете си предни бременности, едната бях руса, другата червена ...
Малко ме гложди, че не си спомням да съм видяла коментар от момичетата с Ковод..

# 37
  • Мнения: 1 837
И моите резултати излязоха току що. За Даун 1:9000, за останалите пише просто много нисък риск, което означава, че е по малък от 1:10000.

# 38
  • Мнения: 758
Като чета се чудя в правилния месец ли пиша...
Моят БХС ечак средата на Април, а терминът ми по груби сметки е средата на Октомври...
Как става толкова рано?

# 39
  • Мнения: 1 428
Ох,аз се чух с лаботорията (доста често ми бъркат името и си мислех,дали пак не е объркано,но не е ) До края на седмицата би трябвало да излезне,ако ли не да звъня на МД,може от там в тяхната система да са ми объркани имената защото ми изписва

# 40
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Като чета се чудя в правилния месец ли пиша...
Моят БХС ечак средата на Април, а терминът ми по груби сметки е средата на Октомври...
Как става толкова рано?
Коя седмица си?

# 41
  • Мнения: 1 837
Като чета се чудя в правилния месец ли пиша...
Моят БХС ечак средата на Април, а терминът ми по груби сметки е средата на Октомври...
Как става толкова рано?
😄 Аз утре влизам в 12г.с. Когато ходих бях 11+4. И на мен ми е странно някоя мама в темата като напише, че е едва в 9г.с, а аз имам чувството, че отдавна съм била в 9та😄

# 42
  • Мнения: 758
9+3 съм. Аз в математиката ма моя доктор съм сигурна. Няма да ме метне човекът, кога да ходя на изследване.

# 43
  • Мнения: 409
9+3 съм. Аз в математиката ма моя доктор съм сигурна. Няма да ме метне човекът, кога да ходя на изследване.

И на мене ми каза да се ориентирам за запазване на час някъде средата на Април даже към края, чак започнах да се чудя той ли бърка нещо Grinning ще му пусна един линк на темата да види за какво става въпрос тук. Grinning

# 44
  • Мнения: 1 428
Ами средата на април е след 3 седмици тогава,ще сте в 11+3/4/5 а БХС се прави между 11-13 г.с, вашите термини са за средата на октомври,а тия които сме 12+ сме за началото аз мисля,че си е правилно както са ви го смятали

Общи условия

Активация на акаунт