Оплакване от модератор и необяснима цензура

  • 1 562
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 654
До Администрацията на Форума,

RE: Оплакване от неизвестен модератор


Участвам редовно в темата за витамин Д, където публикувам съвременна информация, отговарям на въпроси и правя различни предложения по оплаквания на участници.

Постовете ми, изцяло по темата и без никакво нарушение на правилата(изготвени от вас) биват безцеремонно изтривани! Без обяснение, без причина, без повод, без някои публично да посочи прболема или да се свърже с мен на ЛС за кратки насоки. Изключително грозно поведение за такъв голям форум. Дори не разбирам къде има противоречие с написаното от мен, че да бъде трито, просто ей така.

Толерира ли се такава гестаповкса цензура във форума? Бях останал с впечатлението, че това е правилно управляван форум, форум с интегритет и професионална структура.

Участвам основно в здравни теми, където помагам на потребители, разчитам изследвания и давам насоки, колкото мога разбира се. Все си мисля, че помагам и че присъствието ми е нетен плюс за форума.

Моля, да направите проверка, да установите кой е модераторът, който си позволява тази безпардонна цензура и да ми дадете елементарно обяснение, тук или на ЛС.

Благодаря.

Последна редакция: сб, 10 фев 2024, 17:47 от sleek

# 1
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
ама защо не пишеш директно на администратор, а пускаш нова тема за това?

# 2
  • София
  • Мнения: 654
Защото така съм преценил.

# 3
  • Melmak
  • Мнения: 2 991
Аз също бих искала да знам защо се трият мненията в тази тема? Споделяме опит. Какво нарушихме?

# 4
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
има тема за въпроси към модератори/администратори.
пишете/питайте там или на лични.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
До Администрацията на Форума,
...
В този форум, независимо от квалификациите, знанията и ценза си, участвате единствено в качеството си на анонимен потребител. Може да споделяте собствения си опит и мнения, точно както и останалите потребители.
Недопустимо е да поставяте категорични диагнози, да назначавате лечения и схеми за прием.
Недопустимо е да влизате в персонални разпри с потребители, както и да "крещите" на модератори и потребители.
Има секция за консултации от специалисти, в която може да застанете зад името и компетенциите си и да давате консултрации, ако отговаряте на условията си и получите одобрение. Тук може да намерите условията и формата за кандидатстване.

# 6
  • София
  • Мнения: 654
Моето участие във форума няма комерсиална цел. Аз не си търся пациенти или клиенти, че да давам официални консултации за каквото и да е било.

А да се поставят "категорични диагнози" във форум е несериозен аргумент. Не знам кой чака да му "поставят" диагноза в анонимен форум. Именно, давам лично мнение като анонимен участник. Абсолютно всеки може сам да прецени подадената му информация дали и по какъв начин да я използва, както всичко останало.

Специално за темата за вит. Д, където съм изнесъл огромно количество информация и се чете от много потребители, в един момент логичният въпрос на четящия и питащия е: Какво доза/схема препоръчвате? Следователно се дава отговор. Тук къде е проблемът, че някой пита или че получава отговор?

Не открих текстове в правилата на форума, където това да е засегнато.

Цитат
Недопустимо е да влизате в персонални разпри с потребители, както и да "крещите" на модератори и потребители.
'Персоналите разпри' са атипични за мен и гледам да ги избягвам. Кой, обаче ги стартира, е друг въпрос. Не се 'карам' на никого, не и повече отколкото се 'карат' на мен.

Общи условия

Активация на акаунт