В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 4

  • 24 192
  • 744
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 233
Ние имаме име само за момиче. Ако е момче, ще трябва да умуваме..

Интуиция нямам Joy

И аз имах име само за момиче, защото с цялото си същество усещах, че ще е момиче. Май много ми се е искало 😃 Обаче днес казаха, че ще е момче, така че ме хвърлиха в шах и почвам да мисля имена за момче.

# 76
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте,
Мина и моят преглед, този път при читав АГ. Всичко е наред, чу се сърчице. Изоставаме само с 4 дни, но ще наваксаме. За термина нищо не ми каза, ама и аз забравих да питам, но калкулаторът ми изчислява 30.10

# 77
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 302
Ох, не ми говорете за имена😄
Едва избрахме за сина ни. В болницата нямахме име и добре че бях 3 дни, че да го натъкмим. Много се забърках с числа и дати, в голям филм се бях вкарала.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 737
Препоръчайте ми моля ви гинеколог е Шейново при който мога да си следя бремеността?

# 79
  • Мнения: 937
Препоръчайте ми моля ви гинеколог е Шейново при който мога да си следя бремеността?

Д-р Вецев.

# 80
  • София
  • Мнения: 58
Момичета, вие колко време преди да излезете болничен казахте на работодателя си и споменахте ли му, че няма да се връщате до след майчинството?
Може би задавам доста малоумни въпроси, но се притеснявам.

# 81
  • Мнения: 758
Аз казах след като записах ЖК, за да съм сигурна (доколкото е възможно), че ще я бъде работата....
После си изкязох там 45 дни преди термин, както е нормално.

Ако се притесняваш от некоректен работодател, веднага преди/след разговора изпрати и писмо до него +хр отдела.

# 82
  • Мнения: 261
Момичета, мооля ви за помощ!

Някоя от вас може ли да препоръча АГ за следене на бременността и раждане (при високотискова бременност - заплашващ аборт и тромбофилия) в Токуда?

Също ако имате опит със следвне и раждане там, много бих се радвала на повече информация. Чух добри отзиви, но от останалите теми във форума не успявам да си избера лекар...

# 83
  • София
  • Мнения: 4 737
Препоръчайте ми моля ви гинеколог е Шейново при който мога да си следя бремеността?

Д-р Вецев.
Може ли малко повече информация зя него ?

# 84
  • Мнения: 1 266
И аз да се запиша в новата тема 😊 Вчера нали ми прилошаваше, та една приятелка ми каза сутрин на гладно по 1 мъничко парченце натурален шоколад да го изсмуча бавно. Взех Линд 70% и днес така и направих, да ви кажа по-добре ми е, та който му прилошава може да пробва 🍀

# 85
  • Мнения: 68
Аз предната бременност минах без нито едно ходене при личен или държавно нещо. Следя се в Надежда, имат пакет за следене, родих там. Възтанових  от фонд половината раждане и разни от по-скъпите прегледи(ФМ). Сега пак така ще процедирам. И не съм имала проблем, че е задължително следене държавно или подобно.
Тони при кой се следиш в Надежда😊

# 86
  • Мнения: 758
При Ненов. Много съм доволна. Не търпи глупави въпроси и ме държи бодра и в добра здравомислеща форма. Без драми, истерии и т.н. неща, до които хормоните могат да ни докарат. Също другото много важно, като преглежда и говори с една дълбока, спокойна, компетентна увереност, че знае, какво прави.

Аз с предното дете случайно попаднах. Питах по телефона, кои доктори са за ЖК и те взеха да ми изброяват и аз наслуки Joy

# 87
  • Мнения: 937
Препоръчайте ми моля ви гинеколог е Шейново при който мога да си следя бремеността?

Д-р Вецев.
Може ли малко повече информация зя него ?

Млад, внимателен, обяснява добре, с приятно чувство за хумор, специалист в областта. Общо взето няма да срещнеш негативно мнение за него.
https://superdoc.bg/lekar/ivan-vetsev  надолу има коментари.
В търсачките на майчинските групи също излизат много добри отзиви за него. Аз до момента бях на 2 прегледа и съм страшно доволна и спокойна, като знам, че той ме следи.

Ето извадка и от биографията му (от страницата на поликлиника България):

"Научните интереси на д-р Вецев са в областта на:

Ранна диагностика, профилактика и водене на раждането при бременност с повишен риск
Подходи в избора на методи за безопасно прекъсване на бременност по желание или по медицински показания
Хранене по време на бременност
Минимално инвазивна и пластична хирургия в гинекологията
Ограничаване въздействието на сексуално преносимите инфекции"

# 88
  • Мнения: 145
Присъединявам се и аз в новата тема. Браво, Яренце, прекрасна е! ☺
На мен днес ми излязоха резултатите от пренатеста, всичко е наред и момичето, което ми се обади каза спокойно да си бременея 😃. Чакаме госпожица, както и предчувствах, че ще бъде ☺. Явно интуицията не ме е излъгала 😁
Честито Simple Smile, можеш ли да Ами кажеш в кой ден ти взеха кръв, че и аз си чакам резултата и вече нямам търпение 😂😂😂

# 89
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 121
Добро утро ❤️
Нямаше как да пиша снощи,защото се прибрах супер уморена и щом подуших възглавницата веднага заспах.Прегледа ми почна чак в 9:25.С бебо всичко е наред-подскачаше и мяташе ръчички и крачета,много сладко ❤️ Кръвотока в ляво се е пооправил,но в дясно още липсва.Назначиха ми АБ Клацид и 150 мг Аспирин и обратно инжекциите Пролутекс.На 31.03 пак съм на преглед.

Общи условия

Активация на акаунт