Мъжът ми изневерява

  • 5 257
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 932
Класическа пързалка.
Първо изневяра, после проблеми с родителите и накрая малко насилие за разкош.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Парите са в него. Затова големите го гледат в ръцете, а за нея не им пука. То и малкото дете ще започне скоро да прави същото.

# 47
  • Мнения: 17
Всичко ми е фейк - и фейсбук профилът и темата.

Грешите.Само така имам връзка с външният свят.Той не знае за FB профил,затова Ви се струва,че е фалшив.

# 48
  • София
  • Мнения: 35 332
Всичко ми е фейк - и фейсбук профилът и темата.

Грешите.Само така имам връзка с външният свят.Той не знае за FB профил,затова Ви се струва,че е фалшив.

Да питам пак.
Нещо мислиш ли да предприемеш или само се оплакваш да ти олекне?

# 49
  • Мнения: 6 889
Оле чак се разплаках като четях.. толкова мъка, това живот ли е... Моля те, събери сили и се разведи. Реда според мен е медицинско, дело за домашно насилие, развод. Ти ще останеш в семейното жилище с децата и ще получаваш издръжка. Но щом са промити от насилника, не им споделяй за намеренията си, докато не стане факт развода.

# 50
  • СИ
  • Мнения: 4 403

Тогава единственият ти ход е, ако ти посегне, веднага медицинско и да поискаш незабавна защита по Закона за домашното насилие и да не се доближава до теб и децата, т.е. той да се изнесе. След това в съда при развода ще ти е доказателство. Ще те оставят в дома теб с децата и започвай да търсиш работа с официален трудов договор.
А с децата почни разговори, в зависимост от възрастта им, им казваш истината и плановете ти, при които ще очакваш тяхната подкрепа.


Къде ще я търси тази работа? Омъжила се е на 17 години. Най-много да има някаква диплома за средно образование. Ако живеят в по-малък град, каква точно работа ще намери? И за какви пари? Нещо около минималната заплата предполагам. И как ще гледа три деца с тия пари?
Подкрепа от големите си деца няма да получи. За тях тя е просто домашна прислужница. Баща им ги е научил това да виждат. Късно се е сетила...

# 51
  • Мнения: 354
Е добре. Как така осъжда хора толкова лесно, защото са го заплашили или нещо си? А теб те бие и не смееш нищо да направиш? Каква му е професията? Има много власт, или много пари, или какво...?

# 52
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Има групи в нета за доброволна работа. Включи се 😉 така хем ще излезеш от депресията и ще можеш да решиш какво ще правиш. Началото е трудно, но при желание от твоя страна няма нищо невъзможно. Успех.

# 53
  • Мнения: 746
Авторке, защо с родителите си сте допуснали някакъв луд мъж да влияе върху отношенията ви и върху живота ви и най-вече твоя живот толкова години? Защо още в началото не се подкрепихте и заедно да се преборите с него или не казваш всичко? Какви са били отношенията на мъжът ти с майка ти и баща ти, просто така мъжът ти осъди майка ти, тя какво направи, за да се случи това и защо след това изведнъж вашите са се отказали от теб? Какви са били тези опити за убийство?
Живееш 20 години с насилник, нищо не си работила, ако това е истина - как си издържала толкова време без родителите си, приятели, работа, изобщо един нормален живот или ти е било удобно да живееш така?
Трябва да намериш път към вашите, за да са ти някаква опора и искаш ли да вземеш живота си в твои ръце, защото досега някой друг  е разполагал с него и ти доброволно си приела това.

# 54
  • Мнения: 17
Е добре. Как така осъжда хора толкова лесно, защото са го заплашили или нещо си? А теб те бие и не смееш нищо да направиш? Каква му е професията? 
Не те нищо не са му направили.Той си е такъв.Обикновен работник.

# 55
  • Мнения: 354
Е добре. Как така осъжда хора толкова лесно, защото са го заплашили или нещо си? А теб те бие и не смееш нищо да направиш? Каква му е професията? 
Не те нищо не са му направили.Той си е такъв.Обикновен работник.

В такъв случай напълно възможно е да почнеш на чисто. Организирай се и действай. В малък град ли сте?

# 56
  • Мнения: 17
Е добре. Как така осъжда хора толкова лесно, защото са го заплашили или нещо си? А теб те бие и не смееш нищо да направиш? Каква му е професията? 
Не те нищо не са му направили.Той си е такъв.Обикновен работник.

В такъв случай напълно възможно е да почнеш на чисто. Организирай се и действай. В малък град ли сте?
Да

# 57
  • София
  • Мнения: 35 332
Авторке, искаш ли да го напуснеш /търсиш ли промяна/ или просто искаш да разкараш любовницата?

# 58
  • Мнения: 11 580
Какви хапчета пиеш и по каква схема, кой ги изписа?

# 59
  • Мнения: 17
Авторке, искаш ли да го напуснеш /търсиш ли промяна/ или просто искаш да разкараш любовницата?
[/qu1318Искам да го напусна,но да имам доказателство,за да мога след това да живея спокойно без да ме притеснява

Общи условия

Активация на акаунт