Изтичане на околоплодна течност в 6 месец?

  • 12 515
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Бравооо Grinning,радвам се,че всичко е наред,аз така си и мислех,но сега наистина трябва да се радваш на бременоста си и успех ти пожелавам Peace

# 16
  • Мнения: 16
Радвам се че всичко е наред. Колкото до ехографа той не вреди по никакъв начин аз сега съм в средата на 9-я месец и ме гледат всяка седмица.

# 17
  • Мнения: 553
Извинявам се но ще ползвам темата   bouquet
Преди около месец и половина след като се искъпах и се подсуших ... ми изтече нещо – сякаш е пишкане, ама със сигурност не беше /воднисто, белезникаво, почти прозрачно/. След това на няколко пъти имах чувството че нещо ми изтича и последно преди седмица след баня пак така ми потече – сложих превръзка и на другия ден я занесох на докторката. Капнаха от препарата и пробата излезе положителна /забравих да спомена че няколко дни преди това докторката ме гледа вагинално и беше отрицателен теста за околоплодните води/. Попитах как е възможно от време на време само да тече и защо предимно след баня? Казаха че можело, като се затоплям от банята стените около мехура се отпускали и изтичали водите които се събирали по каналчетата...  Та така с диагнозата “съмнение за високо спукан мехур...” ме пратиха при доктора който си избрах да раждам. Той ме прегледа /вагинално/ и каза че според него няма такова нещо...
Сега ми падна тапата и си лежа у нас и стискам крака да постои бебето още малко.
И все се чудя дали е възможно наистина по малко да изтичат тези води?????

# 18
  • Мнения: 7 803
да възможно е, но е и опасно. да не те плаша, но при спукан мехур, високо или ниско има вече реална опасност от заразяване на бебето. така че шега не бива с тези неща

# 19
  • Мнения: 468

Сега ми падна тапата и си лежа у нас и стискам крака да постои бебето още малко.
И все се чудя дали е възможно наистина по малко да изтичат тези води?????


Възможно е - с второто бях така! Постискай кълките  Wink още седмица поне, но да те гледа и док. Моята хала е родена в 36 седмица - нищо и няма, по щуро девойче не съм виждала!

# 20
  • Мнения: 6 164
TALI1 Да, при високо спукан мехур текат на малки порции.

Охлювче, радвам се, че всичко е наред! Ти си късметлийка, аз като лепнах вирус с висока температура, повръщане и разстройство, водите ми намаляха значително. Буквално за 2 дни корема ми спадна. За щастие оставаха 6 дни до термин и ми го предизвикаха 4 дни по-рано. Айде повече без проблеми до края! И леко раждане и на двечките!  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 498
TALI1, при високо пукнат околоплоден мехур има риск от инфекция на плода.....

Общи условия

Активация на акаунт