"Порталът" - нов български сериал по БНТ

  • 30 557
  • 704
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Предпилагам ще започнат на 02 май.
Едва ли. Великден е.

# 76
  • Мнения: 9 619
Аз не виждам проблем да е с премиера 2 май,  нашите телевизии не използват практиката на американците по празници. Ще гледат да използват месеца и да не навлизат прекалено много в юни, защото гледаемостта тогава намалява.

Роси, за мен би било много непрофесионално да не знаят с кой ще се конкурира тяхна продукция и не са взели под въпрос това. Аз пък съм на мнение, че те са проучили и са наясно срещу кого ще изправят сериала и са направили така, че да постигне най-добрия успех.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 00:24 от maichetoooo

# 77
  • Мнения: 9 484
Мисля, че и Денят на бащата също беше в неделя.

# 78
  • София
  • Мнения: 9 558
Майче, от доста време програмата на БНТ в Неделя вечер е отредена на българскито кино. Смятам, че това е причината да изберат този ден за излъчването на сериала.
Ето статията, за която говорех. От 11 Ноември 2020 е, повече от три месеца преди началото на пролетния сезон за частните телевизии. Според мен и да са искали, няма как да са знаели с какво ще се конкурират..
https://bntnews.bg/news/bnt-otvarya-portalat-vav-vremeto-s-nov-b … -1082617news.html

# 79
  • Мнения: 9 619
Така е,но знаят в последните години конкуренцията какво пуска през уикенда - филми или реалити шоута. И е доста умно да е точно в неделя, защото ще се конкурират с нещо напълно различно и  както казах могат да привлекат хората, които точно шоутата не гледат.

Ванилия, беше през седмицата , понеделник или вторник,не помня точно.

# 80
  • Мнения: 4 447
И аз се записвам в темата. Звучи обещаващо сериала и обикновено БНТ имат по-малко, но оригинални и добри продукции. Споделям и мнението на Мириел. И аз покрай корейски сериали отдавна чакам наш опит за прескачане във времето.

# 81
  • София
  • Мнения: 27 175
Рачков не съм го погледнал дори и за секунда. Талантите също не гледам. Не ме вълнуват грам.
Вярно че е традиция в неделя вечер да се дава Бг сериал. Под прикритие бе в неделя. Денят на бащата ; Румбата и Роналдо, сега и този. Това е добре, че си спазват традицията, хората са свикнали. А и който иска ще гледа, то е ясно, че няма как да бият по рейтинг двата мастодонта, но не е и това целтра струва ми се. Ако продукцията е качествена в което не се съмнявам съм сигурен, че доста хора ще ги гледат. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 4 447
Ако е в неделя - идеално! Понеже аз нито Рачков нито талантите гледам. Ще има за какво да седна пред телевизора.

# 83
  • Мнения: 31 172
Дано не е в неделя. Тази година Талантите са много интересни и ще загубят много зрители.

# 84
  • Мнения: 9 044
Чак сега се сетих,че се говореше за още един бг сериал и пристигам Simple Smile
Че съм разочарована от половината нови продукти тази пролет.
Интересен ми звучи сюжета,ще видим.Поне да се насладим на последната роля на Татяна.

# 85
  • Мнения: 5 846
Стефания Кочева като Жана Янева

Чудя се нарочно ли са ги кръстили двете главни с толкова близки по звучене имена: Жана Янева и Ана Лианова(или Лянова?) (Джулия Бочева)!?

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 22:32 от HumbleDrumble

# 86
# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
rosi_ta, позна! Браво!
Да, логиката за неделния ден е такава, каквато си я написала, просто си мислех, че няма да го пуснат точно на Великден. Но все пак не се оказах права.

# 88
  • Мнения: 5 846
Порталът трейлър:


Утре, в 100% будни по БНТ ще гостуват "актьорите от Порталът". То е ясно кои ще са, но аз мога да си помечтая мъничко🥴.

Георги Златарев и Стефания Кочева

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 23:03 от HumbleDrumble

# 89
  • Мнения: 2 364

Утре, в 100% будни по БНТ ще гостуват "актьорите от Порталът". То е ясно кои ще са, но аз мога да си помечтая мъничко🥴.
Хъмбъл, силно си мечтала и стискала палци Wink
Cвежен ще е в студиото Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт