КАУФЛАНД - тема 48

  • 67 228
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Дева, благодаря ти! Така се заплеснах в разглеждането на брошурата, че забравих да пия кафето си. Smile

# 706
  • Мнения: 10 174
В 2 за 1 този път не са включили олиото от гроздови семена, много тъпо. Нищо не харесах.

# 707
  • Мнения: 25 675
Благодаря за брошурата.
Не харесах нещо специално.

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
В 2 за 1 този път не са включили олиото от гроздови семена, много тъпо. Нищо не харесах.
Пък аз си взех повече предния път, с една хАртийка ходих (много допотопно ми се видя Wink ), за да ми отрази намалението... нали някой се чудеше в съседната тема, защо взимаме по повече...   

Хмм и аз разгледжам брошурите/приложенията с кафето... сякаш е супер страхотно четиво... Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 35 069
Море на, сложих аз количката вчера като теб... Зад мен един мега бързаш господин се уби да ме блъска с неговата.. как не ме качи в количката чак не знам.

# 710
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Благодаря за брошурата.
Аз май харесах само дамската пижама, ама като я видя на живо ще реша.

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Море на, сложих аз количката вчера като теб... Зад мен един мега бързаш господин се уби да ме блъска с неговата.. как не ме качи в количката чак не знам.
Мдаа и аз имам такъв опит... тогава един възрастен госодин  си говореше с човек от съседната каса (във Ф това) и облегнал се на количката си... несъзнателно го правяеше.   Една баба пък си опря гърба в моя да си реди продуктите и така...  принудих се да взимам количка винаги.
А! Кафето ми е готово, ще взема да прегледам брошурата, ама ще скокна до долу да видя дали не са ни ги пуснали хартиените.

# 712
  • Русе
  • Мнения: 7 046
Купих Мопа на Виледа на предната промоция - доволна съм, стабилен е, изстисква се добре.
И го аз имам от година и нещо. Вярно, че го ползвам само за ежедневно обиране на мъхове и косми от банята и почистване на пространството от коридора, където си събуваме обувките, но гъбата си е все още здрава и като гледам още дълго ще ме изкара. За чистенето на апартамента ползвам микрофибърния моп на Виледа.

Кой знае какво не харесах. Ариана, лимони, дребни неща.

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 11:40 от viki_1974

# 713
  • Мнения: 10 174
САННЯ ме вдъхнови да купя сом, за което хиляди благодарности, оказа се точно за моите нужди тази рибка. Моля сега за включване как да я сготвя, не съм правила преди. Пържено не ям. Леми също писа, че я обича, как я обичаш, Леми, отнасяла си ми главата не веднъж с уникални рецепти. 🤗

И още нещо. Вакуумират рибата от витрината с обслужване. Не знаех. Много приятно съм впечатлена.

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 15:17 от soul81

# 714
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
За риба и рибни не съм по завързани рецепти, не обичам и риба със сос. Аз ще го изпека на хартия във фурната с подправки. После лимон и салата.

# 715
  • Мнения: 10 174
Да, такъв вариант устройва и мен. Интересно ми беше дали трябва да се маринова предварително, да престоява...явно не.

# 716
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
И още нещо. Вакуумират рибата от витрината с обслужване. Не знаех. Много приятно съм впечатлена.
Един път вакумирането не беше до края на  плика, който остава малко отворен. На касата  касиерката подава рибата и едната  пъстърва да се изхлузи през дупката и към аптеката след касите. Та я гонихме. Не бях видяла дупка,  но се умирисах докато я хвана. Предложиха ми чисти пликове и мокри кърпички.

# 717
  • Мнения: 751
Хей, здравейте. Надявам се да пиша на правилното място.. Вчера вечерта пазарихме от Кауфланд, но вместо царевица са ни маркирали аспержи. Това обаче го виждам чак сега.. Нещо може ли да се направи по въпроса или другия път просто да не оставям мъжа ми сам? 🙄

# 718
  • Мнения: 10 174
Може, да. Уведоми ги, че е станала грешка, те имат камери и могат да проверят по касовата бележка какво е станало на каса. В Лидл връщат пари без проблем при такава ситуация, вероятно в Кауфланд също.

# 719
  • Мнения: 20 091
Соулче, чак сега влизам. Имам приятелка дето е завършила Тоха в Банкя, най-обичам тя да ми го пържи 😎
Но ще я питам следващият път за тънкости.

Общи условия

Активация на акаунт