КАУФЛАНД - тема 48

  • 67 583
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 751
soul1, благодаря за съвета - върнаха ми парите. Иначе си носих и царевицата 😁 Ама казах, че аспержи през живота си не съм яла 😁😁 доста скъпичко иначе - почти 28лв.

# 721
  • Мнения: 3 961
Като плащате такива суми не се ли усещата, че има грешка?

# 722
  • Мнения: 751
Ами не плащах аз. Това написах. Мъжът ми плащаше, не е обърнал внимание. Мен ме нямаше в него момент. А касовата бележка я видях късно, но вече всичко е точно. 👌🏻👌🏻👌🏻

# 723
  • Мнения: 54 445
Той добре, че е взел касовата бележка.
Че много мъже не си ги вземат.

# 724
  • Мнения: 25 750
И моя мъж не е екперт в пазаруването, така че разбирам жената.
Добре, че е запазил касовия бон.

# 725
  • Мнения: 751
Дааа, и той не ги взима бележките попринцип. Попитах го колко е била сметката и се изненадах като каза такава сума, но той си взе неща за ремонта, който правим и не знаех колко струват, затова не ми мина през акъла да търся бележка на момента. Иначе по случайност я е оставил в торбата. Вечерта я видях, че обичам да си ги разглеждам и изненадаааа. Сън не ме хвана 😁 Както и да е, жените бяха супер любезни и ми се извиниха, нищо, че се притесних повече от тях. ☺️

# 726
  • София
  • Мнения: 19 249
Мнения заслужава ли си Оптигрил на Тефал и дали цената наистина е изгодна?

# 727
  • Мнения: 5 701
Взех извара от витрината, на Olympus. Отварям я и ме лъха смрад на развалено! Хвърлих я веднага, не ми се занимаваше да я връщам!
Не мога да разбера защо пробутват такива развалени продукти!

# 728
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Избягвам да купувам неща от витрината, защото не виждам срок на годност. Още защото често има остатък и сипват отгоре и съответно размесват - виждала съм го с кайма преди време. Така и новата партида със старата се прецаква. Имам и други наблюдения като клиент Simple Smile

# 729
  • Мнения: 730
Дините тази седмица хубави ли са? Пак ли са огромни?

# 730
  • Мнения: 10 210
И аз съм взимала мега гадна извара Олимпус на размерване от Кауфланд. Не повторих.

# 731
  • София
  • Мнения: 4 052
Избягвам да купувам неща от витрината, защото не виждам срок на годност. Още защото често има остатък и сипват отгоре и съответно размесват - виждала съм го с кайма преди време. Така и новата партида със старата се прецаква. Имам и други наблюдения като клиент Simple Smile
Еее, това е наистина отвратително!

# 732
  • Мнения: 9 776
Дините тази седмица хубави ли са? Пак ли са огромни?

Вчера купувах. Огромни са. ММ каза, че била много хубава. Аз ще опитам по-късно.

# 733
  • Мнения: 5 701
И аз съм взимала мега гадна извара Олимпус на размерване от Кауфланд. Не повторих.
То и аз вече няма да повторя...

# 734
  • Мнения: 564
И аз съм взимала мега гадна извара Олимпус на размерване от Кауфланд. Не повторих.
То и аз вече няма да повторя...
Заради изварата на Олимпос, подминавам всички продукти на тази фирма.

Общи условия

Активация на акаунт