Любители на кучета - 116

  • 22 074
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 980
Ми, да - на всякакви сме се нагледали ... Ама и на стопаните на дребосъчетата не ни е лесно Simple Smile - аз моя го чувам, защото като души усилено хърка като прасенце буквално. Ама се е случвало неведнъж да го настъпвам леко, и падат едни извинения ...

# 706
  • Мнения: 8 705
Е,то и аз съм настъпвала без да искам Айра.А тя не е малка,ама после не се карам.
   Стискам палци Кая да е добре вече.
   Тони, аз съм сигурна,че сте проучили,ама съм тъща, а тренирам за свекърва,та да си кажа.

# 707
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Кришка, Леонът какво пази на пост? Да не би някоя опасна птичка да застрашава най-свидното му? Grinning

И ние да се наредим на красивта редичка Simple Smile Ей така се обсебват ръце за близане по време на работа Simple Smile 


Скрит текст:
На работа, за повишаване на духа, организираха фото конкурс на тема хоум офис и наша Лиси днес спечели в категорията "my crazy, crazy pet". Обаче още не знаем какво спечели и затова като дойде преди малко, я черпихме ребърца. Едната снимка сте я виждали, тази беше другата (от вечерта преди да роди)
Хехе, Тони, пази да не изтърве я птичка, я куче...А преди малко се появи муха у нас. Такова вълнение настана. Дори я лаеше...После Маккуин с един скок прекрати живота и и я изяде...

# 708
  • Мнения: 284
... Ама и на стопаните на дребосъчетата не ни е лесно Simple Smile - аз моя го чувам, защото като души усилено хърка като прасенце буквално. Ама се е случвало неведнъж да го настъпвам леко, и падат едни извинения ...
Аз го разбирам, инцидентно може да се случи с дребосъците.
В случая обаче животинката кротко си седеше на едно място, а девойката блееше и обикаляше около него. Повече се ядосах на това, че му се скара на горкото без да има вина.

# 709
  • София
  • Мнения: 8 553
Хехе, Тони, пази да не изтърве я птичка, я куче...А преди малко се появи муха у нас. Такова вълнение настана. Дори я лаеше...После Маккуин с един скок прекрати живота и и я изяде...
Ееее, кой като вас - вече с живите играчки... У нас още няма, а Буба и тя така им се радва. Ама тука няма Мккуин, та понякога буквално "лапа мухите" Grinning И е много потресена, като се случи - плюе ги и като паднат им върти опашка в очакване пак да литнат Grinning

# 710
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Като казахте мухи и се сетих за онзи ужас, който изживях преди две години
Скрит текст:
...Предложение за семейно забавление. Необходими елементи: гладно куче, вестник и тераса, пълна с огромни черни мухи. Начин на изпълнение: предприемате действия по готвене в изнесена на остъклена тераса фурна. Изчаквате яденето да заври /което, за да е по-забавно, трябва да се случи по тъмно/ и правите проверка на манджата. Излизате на терасата и светвате лампата. Попадате във филм на Хичкок, но вместо птици, из терасата /1,5 м. на 2м./ летят мухи /към 100 на брой поне/ с размерите на джамини. Потрисате се, но вече сте във филма. Вратата зад вас е затворена, вие сте в ступор на терасата в рояка. Част от него е влетял в апартамента. Кучето лае по летящите джаминки - часът минава 22 ч., детето обикаля с навита на руло брошура от Кауфланд и с гърчаливи движения се опитва да ги срази в полет. Повтарям - вие сте затворени на терасата, но наблюдавате от там случващото се у дома, а роякът бръмчи между ушите ви. След известно време част от летящите джамини в апартамента са сразени, но трупове по земята не остават. Ей на това се казва да лапаш мухите . Кучето спасител - Швепс Безстрашни се е погрижил за разчистване на местопрестъплението. Вие продължавате да сте на терасата, страх ви е да отворите вратата, за да не влезнат и останалите 95 бр. камикадзета, и скимтите "... хелп .... хелп". Спасяват ви. Край на епизод 1. Откъде са се взели едновременно почти еднакви по размер 100 бр. е мистерия. Епизод 2  с акция по неутрализирането им ще продължи днес - по тъмно./spoiler]

# 711
  • Мнения: 8 705
Айра се впечатлява най-вече от котки и една кукувичка.Киара не търпи нищо живо да мърда около нея-пчели,оси,мухи,врабчета.Само с един замах и всичко това е на земята.

# 712
  • Мнения: 516
Горкото йорки. Те са толкова крехки... много ми стана мъчно. Кио не съм я настъпвала, макар че редовно се пльосва насред стаята или коридора и се налага да я прескачам, но веднъж така се блъсна с глава в крака на майка ми, докато тича, че на майка ми цялото коляно посиня. Кио не се обади въобще и продължи да тича 😂
За първи път вижда кон от толкова близко разстояние. Не й позволих да се приближи повече, беше доста любопитна, но не се обади, което ме изненада. Може би вече пораства и на акъл, не само на кила 🤪 Вчера в клиниката я измерихме 27 килограма. Струваше ми се малко дебела, но ветеринаря каза, че е напълно нормална.

# 713
  • Мнения: 284
Ох, Кио каква хубава завита и пухкава опашка си има! 🥰
Аз нали все кучета без опашки ( да се разбира с малки, а не рязани) съм имала и се впечатлявам от такива 😂

# 714
  • Мнения: 516
Стела, специално за теб:

Даже като върви и си я фръцка да я видят всички 🥰😆

# 715
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Много е сладка ❤

# 716
  • Мнения: 989
Хахахахах, Туиииииг, върна ме 12 години назад. Ей така се прибираме с ММ, тогава гадже, към квартирата, след уикенд при родители, и на остъклената тераса черно, ама ЧЕРНО! Хиляди бяха. Остана си загадка от къде се бяха появили, но единственото обяснение е, че са били снесени от влязла муха и са се излюпили докато ни е нямало.
А Хари се побърква ако види муха в стаята. Цялата трепери и не спира да лае, докато не я премахнем.

# 717
  • Мнения: 2 615
Туиг 😂😂😂😂
Така си го разказала, че със сълзи се смея 🔝.
Тайра ги гони мухите, не е оставала някоя на земята, че да видим дали ще я изяде, ама пък миризливка е яла 🤢.. Терасата много ги привлича, отворена е,ама може би заради цветята прииждат.
Лошо е лятото, че като простра и после ги вкарвам с дрехите 😂
Затова почнах и по-рядко да простирам..

# 718
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
На Кио и гащите и са много фешън, не само опашката😍 Аз ще си сипя едно след малко и ще чакам продължението, Туиг 😁

# 719
  • Русе
  • Мнения: 2 604


Моята гостенка за уикенда,  не бях я виждала от есента.  Променена е, малко понаедряла, малко побеляла, малко космясала😀😀😀
 Най важното е, че не ни е забравила и с желание остана.

Общи условия

Активация на акаунт