Пренебрегната...

  • 1 878
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Пълни непрофесионалисти.
Или може би не им е ясно, че
устната пропаганда е мощно
оръжие. Бизнесът им няма да го бъде!

# 16
  • Мнения: 6 417
Доволно често това се прави нарочно, за да не се "възгордееш"от постигнатото. Напълно съм съгласен с Василиса.
Я, появил се е мъж Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 104
пууу кви са смотани #Cussing out
тва е пълна комплексарщина и снобарщина, груба селска проява
всеки на твое място би се почувствал пренебрегнат и недооценен...

я пий една ракия и не си го слагай много много на сърцето Sunglasses

# 18
  • Мнения: 97
И докато в шеги и закачки минава времето, стана аналогичен случай и при нас -  колегата организира цял център за обучение на кадри, след което си назначиха съответните хора там и не му казаха и едно благодаря. Сега е вдигнал кръвното - на 27 години.

# 19
  • Мнения: 1 418
В общи линии така става в повечето случаи.За голямо съжаление!Едни се пребиват от работа,други обират лаврите.Да не ти пука!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Съжалявам миличка - прекрасно разбирам как се чустваш, защото и аз като теб бях пренебрегната от моите работодатели само защото съм решила да си позволя лукса да имам дете. Това е и главната причина в момента да си търся работа. Преди да забременея бях най-добрата, най-стриктната, най-подредената, правих най-добрите отчети, таблици, всичко. Шефовете се обаждаха в офиса дори просто да ме чуят как съм, когато идваха в София винаги се виждахме. В момента в който съобщих, че съм бременна нещата се обърнаха на 180 градуса. Няма обаждания, така и не ги видях повече - идваха в София и се срещаха извън офиса с Търговския директор. Когато родих никой не се обади да ми честити, никой не ме покани на ежегодната среща на фирмата. Това е страшна обида за мен и никога няма да я преглътна. Най-голямата наглост от тяхна страна е да ми се обадят миналия месец да се върна на работа. Тогава не издържах и попитах шефката как за нито един празник не се обади, нито за раждането на сина ми ? Тя отговори, че звъняла, но съм си сменила телефона - щях да припадна. Значи за работа веднага намираш телефона, но за всичко останало НЕ.
Много ми е болно, защото в работата си аз давам 100% и се старая до педантизъм.
Извинявам се, че така ти се намесих в темата, но още ми напират сълзи

# 21
  • Мнения: 6 442
Не се притеснявай за това ,че не са те поканили ,просто търси нова реализация където ще оценят труда ти newsm10

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт