Какво сте правили, за да запазите бащите на децата си?

  • 2 608
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Иса, какво работиш бе жена  #Shocked Laughing ...

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
eli_c, тормозатор  Mr. Green Wink

Така ми вика майка ми от дете hahaha

# 17
мога ли да се присъединя към вас-при мен положението е следното:живея с мъж,който има дете от първата си съпръга и сега чакаме нащо-на 30,12-но миналата събота ме посби малкои аз естествено си взех нещатъа и отидох за 2 дни при прдителите ми

# 18
но кат се прибрах обратно в понеделника-положението беше просто  ужасно-все едно не съм в стаята. В момента си задавам въпроса дали да остана да живея с него или да си се прибера

# 19
  • Мнения: 2 863
При положение, че си бременна в 8 месец и казваш само" посби ме малко" просто няма думи #2gunfireМоже да си от теиз хора напълно лишени от чувство за самосъхранение, но ако е така, толкова по- добре би било да се прибереш- явно има къде.

# 20
  • Мнения: X
мога ли да се присъединя към вас-при мен положението е следното:живея с мъж,който има дете от първата си съпръга и сега чакаме нащо-на 30,12-но миналата събота ме посби малкои аз естествено си взех нещатъа и отидох за 2 дни при прдителите ми
Ти не си в час SickЗапочни да пишеш малко по-разбрано. ooooh!

# 21
  • Мнения: 332
какво значи посби малко?!??!
моми4ета защо търпите такова положение и унижение?Верно бременна си,ама да не си гърбава?Стига с това положение "прощавам и продължавам".Продължавате какво?токущо запо4налата агония???Не казвам да се разделиш,но си направи сметка как ще живееш оттук нататък.Незнам слу4ея защо е изоставил жена си и какво изобщо е станало,но....незнам,аз ли4но тормоз не бих търпяла.Не бих търпяла детето ми да ме гледа с тъжни  и неразбиращи о4и.
Както и да е,а по ? за нещата които сме правили за да задържим бащата на детето си след изневяра-опитах се спокойно да разговарям с него,да му кажа 4е ще простя ако прекрати връзките си/щото при нас бяха няколко/,но в отговор на това ушите ми 4уха-сЪжелявам,но ме отблъскваш и не те искам пове4е.омръзна ми да те гледам с ревящо дете и в кухнята с престилка.и още неща от този род.Еми с бебе незнам как си ме е представял...та така.сега сме разведени от 6  месеца и се опитвам да си оправя живота колкото мога.Това е,понякога колкото и компромиси да правим,немисля 4е са смислени и 4е ще можем да живеем с болката в себе си.Те ще забравят,но раната в нас ще стои.ЕДНА ВАЗА КАТО СЕ С4УПИ,КОЛКОТО И ДА Я ЛЕПИШ.....ТЯ ЩЕ Е НА ПАР4ЕТА.

Общи условия

Активация на акаунт