НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 4

  • 17 642
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 606
Знам, че до Созопол има един плаж Куче и куче. Моя позната ходи там. За бунгала не знам. То точно ние дето сме по морето май няма как да знаем все пак тук живеем и едва ли някоя от нас е наемала 😁
Джулчо аз съм във Възраждане, но като се постопли още малко съм готова и за морската 😁

# 61
  • Мнения: 196
За жалост е навсякъде този кучешки расизъм.
Ходим си навсякъде самички и ни гледат като отровени.
А той миличкия ми е толкова прекрасен.
Имаме и една питбулка на Варна.
На Арес му беше разпрана бузката от Джак Ръсел, няма Кво да кажа повече.
Ние сме от Аспарухово иначе където кажете че аз не съм много на ти с Варна 🤣🤣🤣

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Ама ние сме се събрали тук от всички краища на Варна... Ние сме във Виница Grinning

Ние нямаме куче, но много мечтая да имаме. Тайно кроя план как ще вменя на детето желание за куче и мъжа ми няма да може да откаже. Joy Искам голямо пухено, а не малки породи, защото те са ми като котка, само че куче Joy А пък вече си имаме котка. Освен това имам психическа травма от пинчер. Като бях дете, комшиите си бяха взели пинчер, обаче го гледаха във входа пред вратата си. Спеше на килимчето, не го пускаха в апартамента. Тази гад лаеше като обезумяла всеки път като излизах от нас или се прибирах. Беше ме страх и бягах по стълбите към собственото си жилище и се молих вратата да е отключена. Баща ми колко се е карал да си го приберат, но без ефект. Кучето така и не ни запозна, винаги лаеше. Ама то и аз да живея във входа на блок сигурно ще се озлобя... До ден днешен ме побиват тръпки от тези малки злобни същества.

# 63
  • Мнения: 1 132
А Лили, пинчерите са си зли и без да живеят във вход. Този на родителите ми живееше като принц на дивана, ама изпохапа всичко живо 😂
Иначе преди и ние пътувахме с нашата булдочка. Ама сме я водило само по планини, че аз като морско чедо обичам повече планината Wink А на плажа тук във Варна и пари да ми дадат няма да стъпя. Толкова мръсно и не поддържано е. Имахме едно малко скрито плажче, ама стана част от един комплекс и вече е много вип и се пренасели. Не знам дали ще си причиня плажа с тия двамата тази година, ама определено обмислям скоро да идем на планина.

# 64
  • Мнения: 176
Ама ние сме се събрали тук от всички краища на Варна... Ние сме във Виница Grinning

Ние нямаме куче, но много мечтая да имаме. Тайно кроя план как ще вменя на детето желание за куче и мъжа ми няма да може да откаже. Joy Искам голямо пухено, а не малки породи, защото те са ми като котка, само че куче Joy А пък вече си имаме котка. Освен това имам психическа травма от пинчер. Като бях дете, комшиите си бяха взели пинчер, обаче го гледаха във входа пред вратата си. Спеше на килимчето, не го пускаха в апартамента. Тази гад лаеше като обезумяла всеки път като излизах от нас или се прибирах. Беше ме страх и бягах по стълбите към собственото си жилище и се молих вратата да е отключена. Баща ми колко се е карал да си го приберат, но без ефект. Кучето така и не ни запозна, винаги лаеше. Ама то и аз да живея във входа на блок сигурно ще се озлобя... До ден днешен ме побиват тръпки от тези малки злобни същества.

Благодаря на всички за предложенията.
Телефона нали има опция да разпознава обекти. Гледам някаква папка,, котки"- заглавна снимка на бившия съквартирант котарака. Брой снимки 60 брех, кога пък съм снимала котки, че и 60. Отварям вътре 1 снимка на котката и 59 на моето френчи 😂😂😂.
Та да, наистина е като котка малко. Не лае, издава звук като мъркане понякога, лежи по цял ден 😀

# 65
  • Мнения: 196
Лили аз не съм от Варна ама често ходя тъй чееее защо да не се видим 🤣🤣

# 66
  • Мнения: 266
Ние тази година сме на бунгала на къмпинг Юг 💙 обожавам този плаж 💙 Другият вариант е къмпинг Якото място (на същия плаж е). Супер спокойно и чисто е, намира се между Китен и Царево, не е курорт, няма сергии, цигании, заведения, шумотевица, позволени са домашните любимци 💙, ако все пак ви доскучае Китен е на 1км може и пеша да се отиде някоя вечер по хладно на разходка, има си магазин, има капанче на плажа с хапване, паркинг, има бунгала със и без климатик и пак да кажа най-вече заради плажа обичам това място🐳🧜🏼♀👙🏖🐙
Къмпинг Юг - https://iffavorit.com/camping-yug/
Бунгалата от 60лв са без климатик, но са в борова горичка, не са ремонтирани, но са прилични, а тези от 90лв са с климатик и ремонтирани (в сайта мисля че има снимки).
Къмпинг “Якото място” - http://xn--j1aefabred4if.com/?a7c537416fdb35217bbdfa239a9=cfd11901 
Ето сайта и на другия къмпинг, също много хубав и на същия плаж, но честно казано на нас ни идва малко скъпичък, затова ще сме на другия.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 497
Ние дълги години, повече от 10, ходим на Смокиня. Дългото ни море винаги е там. Но вече няма да можем да се събираме в бунгалата и сме в търсене.
Якото място не ни хареса нещо, аз и към плажа подходих с резерви - колкото пъти бяхме там, духаше. Нацелили сме такъв момент или?
Но пък къмпинг Юг е супер, мъжа ми е ходил там много като дете, доста е приятно и облагородено.

Тази година решихме за пръв път да ходим на море на хотел, много съм скептична, ама ще сме с компания. Не си представям ходене на море на хотел с дете, ама за 4-5 дни ще пробваме. Иначе търсихме къщи на Арапя, но после решихме тая година, ако всичко е наред да се пробваме повече на планина.

# 68
  • Мнения: 1 042
Моето най-любимо място на света е Дюни. ❤ Няма такъв разкош, почти никой не ходи там. Като малка често ходехме на плаж Перла, сега не би ми стъпал крака там. Годината преди да забременея, ходихме в Царево и от там до Арапя на плаж. Малко хамалогия ми се вижда, защото на Арапя е доста пренаселено последните години, но не е невъзможно.

Мислим си честно казано за море, ама май ще се случва в последния момент решението къде. Нешо ме тегли към Обзор/Поморие тая година.

# 69
  • Мнения: 266
И ние цял живот сме на Каваци/Смокиня, но от тази година бунгалата на Каваци ги няма, а на Смокиня са много малки и без WC.... иначе плажа там също много го обичам, а и ми е сантимент от дете с нашите, та чак докато аз не родих... 😃
 На къмпинг Юг ни заведоха наши приятели преди две години и не ни се тръгваше след това... РоЗи такъв момент сте уцелили с вятъра.
Misery. миналата година отидохме до Обзор за 3 дни - ужас беше! Супер тесни плажове и навалицааа страшна. Малко ако закъснееш (след 9ч) си на последна линия горе на бетона 🤮
Редактирам се!! 🤦🏻♀ Извинявам се за написаното за Обзор, обърках го с Равда! Миналата година се наложи да отидем и до двете при роднини и просто ги обърках!🤦🏻♀ На Обзор плажа беше доста по-големичък от Равда✌🏻

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 15:11 от Ntmasdom

# 70
  • Мнения: 1 019
Включвам се с ъпдейт за жълтите сополки - стафилококи са. От мобилния не знам как се качва скрит текст, та снимков материал ще спестя, но ако някой е в чудене и има нужда - пазя фотоса Simple Smile. Ще питам в понеделник дали изобщо трябва да се лекуват като са в малко количество, ама предпочитам да го мажа , че не мога да го слушам с този хъркащ нос.
Много ми се ходи в Созопол или Синеморец, но не знам как са плажовете там сега. В Созопол май са си мръснички градските два по принцип дори и след като направиха пречиствателната. Този къмпинг Юг звучи много добре. Смокиня и Силистар вече не са това, което бяха и не ми се ходи там, че се натъжавам, пък и по-трудно там с бебе.

# 71
  • Мнения: 528
Ама какво е това 15-20мин спане, някой да ми обясни какво, защо ? Изобщо не е нормално кога ще се оправи няма сън през деня само рев и като се събуди 2 часа будува после пак 15 мин спи, писна ми. Не е новородено постоянно да люшка не очаквам да спи 5 часа поне веднъж на ден 1 час да спи другите да са дремки. В количката не иска да седи постоянно ми е по ръцете  я за кърмене, я защото реве, я защото неможе да заспи почти 8 кг вече ами немога съжалявам.

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 16:41 от nunu17

# 72
  • Мнения: 196
Нуну не си сама.
И Рая е така, днес даже ревах, не издържам просто.
Видимо и се спи, а не иска да заспи.
Спи малко и пак наново.

# 73
  • Мнения: 528
Полудявам особено с комбинация с каката на 4г, която е вкъщи от 15 дена. Еми днеска я оставих да си реве просто немога.

# 74
  • Мнения: 196
Поплачи си ще ти олекне.
Прегръдки пращам.
Стискам палци скоро всичко да се нареди.❤

Общи условия

Активация на акаунт