НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 4

  • 17 609
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 791
Бързо оздравяване Heart

# 46
  • Мнения: 1 019
Аз ориза реших със зеленчук да го вкарам. С тиквичка, че да му е по-вкусно. Ако е само каша е блудкаво и някои бебета не го ядат. Преди ориза ще дам картоф , тиква, морков, тиквичка , ориз и безглутенова каша. Ако почна на 5+++ към средата на шестия ще сме готови за жълтък, а към края - за месо. Това е в идеалния случай, в който бебо ще яде, някои нагъват здраво, но кърмачетата май са по-капризни. След като вкарам месото ще мисля за заместване на яденето, т.е. към седмия. По това време някъде ще почна да вкарвам и глутен Плодовете ще са после, а млечните накрая. Нещо такова си представям.

# 47
  • Мнения: 606
Много е хубаво, че имате вече в главата си концепция за захранване. При нас нещата ще се отложат във времето. Днес бяхме при дерматолог сменям козметиката с Адерма за атопична кожа, ще давам 2 седмици фенистил и ще мажа с някакво лекарство. Да видим какво ще стане. За 2 дни виждам вече на нови места 😔 дано се повлияе бързо. За сега никакво слънце, че е много бял и само памучни дрехи, без никакви шушляци и пухчета.
Рози как се разбра за АБКМ? Ако искаш пиши на лс. Аз сега ще огранича млечните, за да видим дали има реакция, понеже има и някакви пъпчици на тила и гръбчето 😔 (на мен ми приличат на такива от претопяване). Отделно спирам и ядките и червеното месо.
Поне днес малчо реши да ми пооправи настроението като започне да се върти във всички възможни начини 🥰 и да спи 2 часа следобяд 😱

# 48
  • Мнения: 404
Цвети, ние ползваме Aderma Exomega, много е добро! Добре си се ориентирала за памучните дрехи, препоръчвам и къпането да не е с много топла вода. Браво на момчето Blush

# 49
  • Мнения: 196
Аз съм от тези, които обичат басейн с чашка в ръка. понеже живеем на морето обичам да ходя на планина с някой минерален басейн. Със сигурност ще го водя и на морето, но ще гледам да е далеч от Варна. Дори вече му взех пояс
Скрит текст:
Цвети отново ли е мръсна водата във Варна 🙄
Поясчето от къде го взехте, гледах ги в алито ама не ми се чака..
Добро утро!
Благодаря за темата!❤
Аз също пропуснах края на предишната и началото на тая хаха.
На море със сигурност ще отидем но ще видим как са плажовете.
Бързо оздравяване на бебчо!
Рая също има някви сополи киха кашля много ми е притеснено особено като слагаме ваксина.
Иначе скоро слагах Виброцил за сополи.
Педи я преслушва и вика всичко е окей ама все пак се панирам.

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 06:17 от Djulcho

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Djulcho, не само, че още не са оправили разлива на отпадни води в морето, но се оказа, че са 3 разлива, а не само един. Ние миналата година ходихме на плаж минимум на 30км от Варна предимно на север и по-малко на юг, понеже казват, че от течението се разнася на юг. Много е жалко това, че живеем на морето, а само го гледаме отдалече... Sad Но пък варненските плажове пак си бяха пълни като всяка година.

# 51
  • Мнения: 606
Аз не го казах толкова за водата (тя винаги си му е била мръсна), колкото до хората. Много ми е претъпкано, а с кола е ад. Ние миналата година 2-3 при бяхме на плаж, по скоро заради ремонта. Като кинта и 20, която не може да плува плажове като Кабакум ми идват дълбоки 😁 предни лета ходихме само на Камчия и Шкорпиловци. Тази година не знам как ще са нещата, но мината знам, че в Албена е било много спокойно и цените са били разумни.
Поясчето е от Алито, виждала съм подобни в Джъмбо.
И все пак предпочитам на басейн с едно фрапенце 😂

# 52
  • Мнения: 196
Ами ние миналата година бяхме на Камчия и Приморско първо че бяхме с кучовци второ заради мръсната вода.. явно и тази година няма да сме на плаж във Варна.
Минахме и през Паша Дере ама много зле беше.
Ще пиша като сме във Варна да се видим 🍓🍉🍇🍎
От кой квартал сте?

# 53
  • Мнения: 176
Докато сме на тема море. Може ли мамите от черноморието да ми препоръчат бунгала някъде. С френчи, бебката и може би едната баба. Някъде да е хубаво с климатик, прилични условия и не много скъпо или далече. По принцип живеем в Монтана. Но ще пътуваме от В. Търново. Не съм наясно с пътищата, но няма да е лошо да имам оферти да предложа на мъжо 😂. Благодаря на всички 😘

# 54
  • Мнения: 196
Провери на къмпинг Арапя как са нещата.
Но на плажа последния път ни пратиха на скалите но ние сме с питбул, малките кучета не ги закачаха.
Иначе на Приморско има плажчета на които може да ходите с кучо, не съм сигурна за бунгала, но има прилични къщи за гости или малки хотелчета!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 791
А как мразя кучешки расизъм...

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 1 791

Интересно. Не го знаех този сайт. Дали случайно тия имоти ги има и в буукинг? Знаеш ли?

# 58
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926

Интересно. Не го знаех този сайт. Дали случайно тия имоти ги има и в буукинг? Знаеш ли?


http://www.booking.com/Share-6wUxZP - това намерих и има и някои от другите. На филтър зададох търсене campsites и излязоха.

# 59
  • Мнения: 74
А как мразя кучешки расизъм...

И аз!!! Ние навсякъде пътуваме с нашата полу лабрадорка, полу улична най-превъзходна. Случвало се е да се обадим да попитаме в някой хотел дали допускат с кученца и ни се казва: "Само с малки, до 5-8 кила, че големите само бели правят".. Пффф.. И с риск да обидя някой в групата, който има куче тип пинчер, чихуахуа и др от този тип, смея да твърдя, че тия малките в повечето случаи са 736282 пъти по-непослушни и повече зулуми могат да направят - пикаят и акат, където им падне и лаят непрестанно, ако стопанина напусне стаята. И това всичко идва от възпитанието де.. Т.е разбира се, че не животинката е виновна, а човекът.

Edit: Само да допълня, че сме били нападани от малки и злобни кучета много пъти. А повечето големи (питбули, ротвалери, добермани и други "лоши" и "страшни" породи) са добряци.

Общи условия

Активация на акаунт