Августинки 2021 - Тема 4 🤰🌼

  • 28 609
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 121
Дали да не пробвам смекта тогава? Никаква разлика не виждам, освен, че не ме кара да ходя по 20 пъти на ден, а малко по-малко..не искам да ходя на лекар за такова нещо.. направо ме е срам. А ни диети действат още, нито хапчета, а това но шпа за спазмите хич не ми действа. При мен това е от храна 100% съм сигурна, мъжа ми досега да го беше хванал и него, ако беше вирус..но колко време ще продължава.. охх 😓

# 691
  • Мнения: 1 221
Момиче, не си сама, носиш бебе. Новородени и бременни при първи признаци на проблем трябва да са пред кабинета на доктор. Тук не може да става дума за срам, Ами ако раждаш естествено и се изпуснеш на масата. Това са нормални неща, ако един лекар не е искал да чува за разстройство, да не е ставал лекар.
Ако бях аз на твое място и то със спазми, досега да съм отишла на консултация в клиника, за да може при нужда да ме хоспитализират.

# 692
  • Мнения: 802
Много кофти работа е това със стомашните проблеми. Дали натравяне, или вирус, трябва доста време на диета и пробиотици, за да се нормализира положението. Синът ми около шест месеца се оплакваше от болки в стомаха и имаше проблеми с изхождането, докато не се оправи. Имай търпение и си създай изцяло нов хранителен режим. А, ако положението е тежко, върви на доктор. Рискуваш да се обезводниш.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 121
Момиче, не си сама, носиш бебе. Новородени и бременни при първи признаци на проблем трябва да са пред кабинета на доктор. Тук не може да става дума за срам, Ами ако раждаш естествено и се изпуснеш на масата. Това са нормални неща, ако един лекар не е искал да чува за разстройство, да не е ставал лекар.
Ако бях аз на твое място и то със спазми, досега да съм отишла на консултация в клиника, за да може при нужда да ме хоспитализират.
Разбира се, че ще отида, следящата ми знае, а и скоро съм на преглед. Виждам леко подобрение и просто изчаквам малко и пробвам с диета и прахчета изписани ми от АГ.

# 694
  • София
  • Мнения: 562
Може да пробваш и с домашна лимонада-вода, сода, лимонтузу, захар.
Содата се слага на края докато шупти се пие. При тежко разтройство с гадене само това ме е спасявало.

# 695
  • Мнения: 133
Здравейте, августинки сладки. Не съм влизала от доста време, и до като изчета всичко мина часове. Първо да ви честитя на всички за имотите, друго си е като сте си отделно и сте си сами. Радвам се, че и бебчетата са ви добре. Днес бях на последната морфология, всичко е наред с юнака, но.. От снощи получих болки ниско долу и втвърдяващ корем, по рядко беше, днес даже на прегледа лекаря усети контракции, и ми изписа мегатрон понеже до сега не съм пила, ниско долу е бебчето 😔. Е не се разминах й със спешния кабинет, започна по често да се втвърдява корема, искаха да ме приемат но нямаха места, прегледаха ме, биха ми инжекция и да пия пак хапчетата, и ако утре е така пак дс отида за да ме приемат. 😔

# 696
  • София
  • Мнения: 374
Плами, стискам палци силно лекарствата да подействат и да се успокоят нещата! Почивай и лежи. Много е важно да издържим колкото може по-дълго.

# 697
  • Мнения: 290
Плами, много е важно да си спокойна и да не се напрягаш, защото стресът предизвиква още повече контракции. Почивай и взимай лекарствата и всичко ще бъде наред. Ако пък ще си по-спокойна може и да е добра идея да те приемат за малко да овладеят контракциите. Миналия месец и аз търчах два пъти до спешното, че и в болница бях заради това, но с магнезия понамаляха и сега са поносими. Моите се оказаха непродуктивни и не предизвикват разкритие. Искай да ти мерят шийката като ходиш на преглед, може да се окаже, че и при теб са безобидни. Hug

# 698
  • Мнения: 1 221
И аз ходих в понеделник извънредно на преглед да ми мерят шийката заради контракции, които имам от 10на дена. Нямаше разкритие и притеснително скъсяване за щастие. Но явно вече си зачестяват. При мен Магнерота започна да дава отражение и бебето ми стана едно по-поспаливо, докато бях с постянни контракции място не можеше да си намери.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 725
И моята последна фетална мина вчера. Бебка е добре , направихме много хубави снимки 🥰
Аз съм в другата крайност , нямам никакви контракции, дори Бракстън .. и шийката ми е доста дълга , док каза да спирам магнезия ,че все пак трябва лека полека да се скъсява. 🙂

# 700
  • Мнения: 311
Здравейте, момичета , аз съм с термин 02.09 , но Ви следя защото ще правим планово секцио през август. При мен контракциите предизвикаха скъсяване на шийката в 6м. В момента съм на режим предимно на легло и излизане само за прегледи.

# 701
  • Мнения: 133
Благодаря Ви момичета за подкрепата и разбирането. Да трябва да издържим, и после да им се радвсме.Днес съм по добре, лежа, иначе до сега шийката не ми е мерена, но снощи ми я измериха- скъсена е 30 е била, предна пладцента, и го нося ниско долу попринцип. Надявам се и аз с мегатрона да се оправят нещата, изписаха ми го две седмици 3 х 2,и после 3х1

# 702
  • Мнения: 311
Здвавей , изцяло ли трябва да лежиш ? Аз съм с шийка 32 мм , но моят лекар ми позволява да се движа само вкъщи и то малко. Моята плацента е задна , не знам дали бебето е ниско.
Благодаря Ви момичета за подкрепата и разбирането. Да трябва да издържим, и после да им се радвсме.Днес съм по добре, лежа, иначе до сега шийката не ми е мерена, но снощи ми я измериха- скъсена е 30 е била, предна пладцента, и го нося ниско долу попринцип. Надявам се и аз с мегатрона да се оправят нещата, изписаха ми го две седмици 3 х 2,и после 3х1

# 703
  • Мнения: 802
Плами, със сина ми бях с ежедневни контракции от 7г.с. Бяха ми казали, че съм късметлийка, че не съм го изгубила и треперех да не родя преждевременно. Само на големи дози магнерот доносих до термин. Всичко е наред, почивай си и не чети глупости. В коя седмица си?

# 704
  • Мнения: 133
Здравей. Днес се консултирах ме с още хора който са мед лица, и те също казаха повече почивка, лежене, което ще ми е трудно защото не съм свикнала да стоя на едно място особенно да лежа 😔, домакинската работа няма край знаете, но няма как, ще поля мама и свекървата 😔 Явно това че го нося ниско долу, и е с главичката на долу оказва влияние.

Boymama в 30 г. с и 3-4 дни съм. Но много се притесних да не го изгубя.

Здвавей , изцяло ли трябва да лежиш ? Аз съм с шийка 32 мм , но моят лекар ми позволява да се движа само вкъщи и то малко. Моята плацента е задна , не знам дали бебето е ниско.
Благодаря Ви момичета за подкрепата и разбирането. Да трябва да издържим, и после да им се радвсме.Днес съм по добре, лежа, иначе до сега шийката не ми е мерена, но снощи ми я измериха- скъсена е 30 е била, предна пладцента, и го нося ниско долу попринцип. Надявам се и аз с мегатрона да се оправят нещата, изписаха ми го две седмици 3 х 2,и после 3х1

Общи условия

Активация на акаунт