Флиртува ли с мен или съм яко във филма ?

  • 11 597
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Ако шефа ти е професионалист с образование и интелигентен, никога няма да се осмели да засегне темата и то в офиса. Този тип сексуален тормоз ми се вижда от по-ниските класи, мутроподобните сфери на работа - барова и клубове, където шефа е най-главната фигура и няма на кого да се оплачеш. Ако е голяма фирма един скандал ще му навреди на кариерата, и той няма да рискува.

Преди всичко шефът е МЪЖ.
Дипломите, интелигентността, социалният статус нямат нищо общообщо с инстинкта.
Не само нацепените чобани с впити блузки на Филип Плейн правят с.кс.
Всеки мъж би се обънал след хубава мома.
На мен ми се случи същото като авторката.
Беше доста забавно и ми оправяше настроението.
Хем шефът плакнеше окото, хем на мен ми беше смешно.
Не беше нито вулгарно, нито просташко. Харесваше ми чувството му за хумор. Хем всяваше респект и страх, хем казваше нещов после , от което половин час не може да спреш да се смееш.  То не може само да си само сериозен в този живот.
После напуснах.
Честно казано ми липсва този тип комуникация. На други места все жени. Нацупени и неудовлетворени. Оплакващи и натоварващи.
А аз всене навирам където има мъже,че е забавно.

Надявам се писалия това да е мъж, няма да кажа защо.

# 181
  • Мнения: 6 538
Е, хайде, има и такива жени, на които им харесва някакви мъже да "плакнат окото" по тях. Какви са личностните им качества, вече е отделен въпрос, но ги има.

# 182
  • Мнения: X
Авторката е написала, че работи в офис, а в европейския парламент.
Българският модел фирми нямат нищо корпоративно, обноски, морал, интелект ,образование .. всичко е от кол и въже събрано в един или няколко етажа офиси.
Не е важно шефът какъв е, а каква е фирмата. Едно лице не може да бъде фирма. Фирмата е колектива.   
Обикновено са събрани от кол и въже всякакви характери, манталитет и възраст.
Авторката е млада. Явно шефът се откроява от останалите и е привлякъл вниманието й. Ако е по-голям още повече ще се издигне в очите й.
Вече той как гледа на нея няма как да гадая.
Ако ти е приятно с него говори си. От това няма как да пострадаш.
Моите колеги бяха супер натоварващи и оперирани от чувство за хумор. Минаваш покрай тях и усещаш някаква вълна от негативна енергия.
Не ме разбирайте погрешно.
Всеки би искал да бъде в компанията и да общува  с позитивен човек с чувство за хумор. Без значение дали е мъж или жена.

Общи условия

Активация на акаунт