Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /Тема 81/ Животът е само един миг 🌠 18+

  • 32 870
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 740
Не съм сигурна дали искам сериалът да става забавен... Тоест със сигурност не искам да сме просто комедия. Нека си ги има комичните моменти от време на време, те внасят колорит, има няколко персонажа, способни да те разсмеят винаги. Но... последният епизод и това, което видях в трейлъра за следващия, е това, което очаквам от нашия сериал. И ако всички епизоди ни бяха такива, нямаше да имаме спад в рейтинга. Харесва ми жанрът “романтична драма”. Последният епизод беше силен по няколко причини:
1. Нямахме сцени пълнеж.
2. Имахме няколко забавни сцени, които не бяха с плосък хумор, не стояха като кръпки, а разчупваха атмосферата по приятен начин.
3. Имахме много любов, изиграна перфектно от Ханде и Керем.
4. Имахме драма, която се развиваше последователно и логично, но без това да бъде за сметка на красиви и смислени сцени между главните ни герои.
5. И преди да сме разрешили един проблем (бременността на Селин), сценаристите ни вкараха в друг (здравословното състояние на Серкан). Но всичко е навързано и сюжетът не издиша. Развива се и има тръпка.
6. Имахме много силни диалози.
Това ми се гледа. Красиво ми е, носталгично и тъжно на моменти, забавно понякога, но романтично и интересно винаги. Всичко е в умерени дози, със смисъл и отношение към детайла. Това е нашият сериал и се надявам да продължим в същия дух. От самото начало твърдя, че в този сериал има един особен чар, който се дължи до голяма степен на музикалния фон, монтажа и цветовите корекции, за което поздравявам екипа. Hands Clap

# 61
  • Кърджали
  • Мнения: 10 360
Аз и преди схм казвала, че не си падам по комедии и нишо че сериала се води ромснтипна комедия, аз се радвам като минат на романтика и дори и лека драма.
Серия като последната е точно  това, което ми се гледа - нежнот, любов, някаква интрига, добра игра.. Такива неща...
От сторито на Неслихан

# 62
  • Мнения: 865
Здравейте, обичащи романтични момичета!  Hands ClapGift Heart
С такава любов не само пишете за нашите влюбени герои, но с не по-малко любов "рисувате" всяка нова тема!
Толкова красиви пожелания от всички вас, може да изпише само човек, който мисли красиво!

Откровено казано, бременността на Селин от кого е причинена много по-малко ме развълнува, отколкото загадката за сериозен здравословен проблем на Серкан. И веднага реших, вероятно и за собствено успокоение, че не могат сценаристите да причинят това на една майка /макар и филмова/: да загуби и двамата си сина. А в ромком - това е направо недопустимо. People Couplekiss

Когато започвам един сериал е заради общите му характеристики и артистите, които ще ни разкажат съответната история. После забравям всичко предварително и се наслаждавам или постепенно се оттеглям от филмовата история. В нашия сериал вече въобще не ме интересува нищо външно: нито жанр, нито рейтинг, нито фенски фантазии. Вълнуват ме двамата влюбени, които успяха да ме накарат да повярвам в тяхната любовна история, да повярвам в препятствията по пътя им. Но... искрено искам, като в приказките,... живяли дълго и щастливо. ..Heartpulse
   
Съботният ден все така ми е прекалено отдалечен...  Thinking

# 63
  • Мнения: 5 563
За любителите..Паралел на тема "Болка в сърцето", епизод 29-епизод 37. 💔







Ханде и Керем -  блестящи, както винаги! 💙

# 64
  • Мнения: 1 035
Марги, прекрасна е темичката, благодарим! Heart

# 65
  • София
  • Мнения: 5 740
Алекс,
а какво е написала Неслихан в сторито си? Нещо за предстоящия епизод е... но не го разбирам на 100% като смисъл. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 563
Алекс,
а какво е написала Неслихан в сторито си? Нещо за предстоящия епизод е... но не го разбирам на 100% като смисъл. Simple Smile

Превод на английски.

# 67
  • Мнения: 1 130
Ехе, благодаря за новата тема 🌹
От сутринта се чудя къде сте, а вие сте се преместили 😃

# 68
  • Кърджали
  • Мнения: 10 360

Батерията на телефона изтощих само да разглежда.м гифтчета с тях от сутринта

# 69
  • София
  • Мнения: 13 687
Невероятен хармоничен тандем се получи от тези двама сладури. И красиви и талантливи и харизматични.

Аз съм абсолютно сигурна, че Серкан ще победи всяка болест, благодарение на лечебната сила на любовта.

                                 

# 70
  • София
  • Мнения: 5 740
Да не ви казвам колко пъти гледах новия фраг + последната сцена от 37 епизод...

# 71
  • Мнения: 2 047
Sarp Can Köroğlu (Deniz) има положителен тест за коронавирус
https://twitter.com/MiyMiy_KeKe/status/1376872756059500546?s=20
Това е написал той :
Поздрави, бих искал да благодаря на всички, които търсят положителен тест Covid-19.
 Не бих направил такова изявление, но има някаква мръсна информация, обявявам я в социалните мрежи. Добре съм, не показвам никакви симптоми, засега всичко е наред

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 16:22 от sani1212

# 72
  • Мнения: 5 563
Лелеее, това как ще се отрази на сериала?

# 73
  • Кърджали
  • Мнения: 10 360
Ау, дано не спрат сега снимките за една седмица.
Да се оправя бързо

Забравих че не бях превела разговора на Селин и Айдан.


Скрит текст:
Айдан: Селин, исках да поговоря с теб
Селин: Разбира се, г-жо Айдан, заповядайте.
Айдан: Ти израсна пред очите ми.Това което се случва, си е ваш проблем, няма да се меся. Но каквото и да стане ще бъда в подкрепа
Селин: Благодаря.Всъщност добре стана, че дойдохте, и аз исках да се посъветвам с Вас.
Айдан : Така ли?Слушам!
Селин: Г-жо Айдан, трябва ли да направя аборт?
Айдан: Ай, Селин...
Селин: Чувствам се сякаш всичко е заради това бебе и не знам какво да правя.Нося внучето ви, но не мога да взема решение.
Айдан: Аз не мога да се намеся, но каквото и да се случи, Серкан няма да се отрече от бебето.Ти не мисли лоши неща.
Селин: Не мога да не мисля нищо лошо.
Айдан: Ще ти го кажа така. Но, разбира се, аз не мога да направя нищо.Вие трябва да си вземете решенията. АЗ не мога да ви кажа направете това или онова.Но каквото ида решите, аз съм тук.Искам да го знаеш.
Селин: Благодаря
Айдан: Искаш ли да направя нещо за теб?
Селин: Не, дори това че дойдохте да ми покажете подкрепа ми е достатъчно.

# 74
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Магия, не схванах много написаното в поста на Сани, но ми прозвуча по-скоро, че Сарп опровергава слуховете Thinking

Общи условия

Активация на акаунт