Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /Тема 81/ Животът е само един миг 🌠 18+

  • 32 546
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
Керем вече раздава червени сърчица

# 16
  • Мнения: 934
Марги, ти за пореден път си домакинята тук, благодаря ти ,че като такава ние се
                                       чувстваме  у дома си. Благодаря и на другите Момичета за съдействието и по-
                                       мощта им, оценявам го. Бъдете здрави и щастливи , заслужавате го.
                                      .Heart.Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 13 621
Какво по-красиво и релаксиращо от това, преди сън.     

# 19
  • Мнения: 5 563
Лека нощ, момичета! ⭐
Можем да спим спокойно след този фраг, ще имаме много романтика, а драмата няма да е в големи дози, според мен.
Мен утре работата ще ме чака от много рано сутринта, а ако продължавам да стоя с вас в темата, няма да стана на време. Ама не могс да й се нарадвам, чудесна си ни е! 💙
И пак любимата ми сцена:

# 20
  • Мнения: 697
Flowers Hibiscus Здравейте отново приказни феи, Flowers Hibiscus
Преди да е изписана темата се включвам да кажа благодаря на Марги и на всички момичета, които осигуряват къщичката ни, картинките и гифчетата за нашето уютно място.
Прекрасна къщичка имаме. И както вече отбелязахте, тук е най-задружната група евър.
Наистина сте прекрасни. Благодаря ви! Heart
Добре сме заварили и тук. Нека си изпишем темата с радост и вдъхновение, опиянени от любов и положителни емоции. Heart Eyes

Flowers Tulip На всички творящи в темата момичета – огромно благодаря за усмивките и споделените емоции. Наистина правите цветен деня на много хора (аз съм от тях). Аз съм ви безкрайно признателна.
Flowers Tulip На всички четящи – приятни минути в уютното ни дворче.

Animal Paw Prints Влизайки в темата, моля имайте предвид следното: Stuck Out Tongue Winking EyeSunglasses

Heart Eyes Тук ще намерите прекрасни романтични души. Темата предлага групи в няколко направления:

Blush Група за взаимопомощ и подкрепа в радостни и тъжни моменти – тук всеки може да намери сродна душа, приятелско рамо и подкрепа, да намери своя отдушник или просто да се почувства разбран; Blush Маски не изискваме, розовите очила ги осигуряваме безплатно. При необходимост раздаваме и розови хапчета. Misc Pill

- Notes Група по арт терапия, People Dancerмузикална терапия, визуални изкуства и творческо писане, - тук ще намерите най-забавните и креативни нежни създания във форума, ще си напълните душата с красиви снимки, прекрасна музика, невероятни анализи и сценарии. Nature DizzyPencilMisc Ghost Разполагаме и с невероятно добра детективска агенция MagPeople Eyes

- Nature Zap Корпус за бързо реагиране – винаги ще намерите актуални новини, снимки, информация за актьорите и сериала, както и експресни и точни преводи на всичко;

- Egg и не на последно място за любителите на кулинарното изкуство, тук ще намерите едни от най-добрите готварски курсове във форума – може да се намерят рецепти за всичко: от бъркане на яйца и  кексове, точене на баници, баклави, наденици. Cake Сервира се винаги горещо кафе с подходящи сладки. Coffee В дните с пряко предаване (и фрагмани, и озет) има и по-силни напитки, по избор. Wine Glass След хубав епизод раздаваме и спални комплекти, от най-качествените.

Sign Exclamation Внимание: Престоят в Темата може да доведе до загуба на представа за времето, учестено сърцебиене, слабост в коленете, световъртежи или изпускане на телефона. Nature Dizzy Ако четете по време на работа, имайте предвид, че са възможни внезапни и необясними избухвания в смях. В случай, че работите в едно помещение с колеги (или се намирате в служебна среща), моля, подгответе се предварително с достоверна история на какво се смеете, иначе има опасност да изпаднете в конфузна ситуация.
Sparkling Heart Със сигурност обаче престоят тук ще ви донесе много положителни емоции и усмивки от сърце. Heart EyesStuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart
Насладете им се пълноценно.
Flowers Hibiscus Прекрасни момичета, бъдете здрави. Flowers Four Leaf Clover Много ви прегръщам. Flowers Hibiscus

# 21
  • Мнения: 5 441
Айде търкулна се пак питката, благодаря за темата.

# 22
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
”Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни! ” - това е подзаглавието, което исках да сложа, но за съжаление броят на символите е ограничен...
Я, 81 и 18 огледални числа Stuck Out Tongue Winking Eye

Момичета, аз ви благодаря, че сте тук,  придавате цвят на темата и влагате частица от себе си! Ето това е истински ценното. Златна'72, Емилия, едната Тони, Виктория, Вили и т.н. също правят впечатление, че в повечето случаи не пропускат да се запишат макар през останалото време да нямат възможност да се включват.
Дидето понякога може да се хваща за главата като реша да подменям гифчета с Керем, признавам несъразмерни са Satisfied
А тези със субтитрите ги клъцнах от видеото качено от Али, друго си е с превод Heart Eyes
То е ясно - заедно можем повече. Шапката се получи за минути - със съдействието на Магия, Мики, nrgmama и Бърборанка, която ми я предаде направо в завършен вид Sweat Smile
Благодаря ви на всички Kissing Heart



 
Блу Blue Heart прекрасни са любимите ми китки.
И колко точно представяне на темата Hands Clap
На това много се смях: ”Ако четете по време на работа, имайте предвид, че са възможни внезапни и необясними избухвания в смях. В случай, че работите в едно помещение с колеги (или се намирате в служебна среща), моля, подгответе се предварително с достоверна история на какво се смеете, иначе има опасност да изпаднете в конфузна ситуация.” Joy

# 23
  • Мнения: 295
Добро утро!
Винаги съм харесвала екипната работа, затова благодаря на екипа за новата тема и поздравления за добре свършената работа! Flowers Hibiscus
 За новия епизод очаквам Селина отново да се възползва от ситуацията, но и очаквам да видя лъвицата Еда. Animal Lion

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 08:37 от Mery18

# 24
  • Мнения: 514
Ей, blue така ме разсмя от сутринта 🤗🥰
Денят се познава от сутринта, а моят започна чудесно 🙂🙃🙂. Описанието ти на случващото ни се в тази прекрасна група е върхът, много точно си представила положението в което се намираме. 🙂😊🥰🤗🤩
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни! ”
Марги, много красиво подзаглавие. 🌼 Ние ще си го представяме, че е там под шапчицата, която ни сгушва уютно 🥰.
Сани, клипчето от туитър с химна ми дойде като по поръчка за сутрешното кафе. Такова приятно кафе изпих 🤗.
Хубав слънчев ден и усмивкииииии, момичета!🍀🌼🍀

# 25
  • Мнения: 10 215
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден изпълнен с много положително настроение и усмивки Simple Smile

П.С. Марги, благодаря за новата тема Hug

# 26
  • Мнения: 5 563

Добро утро, момичета! 💜
Пожелавам ви усмихнат и слънчев вторник! И ей така да ви галят и гледат любимите мъже сутрин!
Керем няма ли да ни изненада днес с малко повече активност, или пък Ханде? Да не се стискат, обещаха ни лайфове поне... 😁 След последния лайф с прегръдките голямо затишие...

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 08:15 от Есенна магия*

# 27
  • Мнения: 231
Добро утро, момичета!

Благодаря за новата къщичка! Всяка е невероятна, топла и уютна!❤
Как обичам сутрин още в леглото да вляза в темичката, зарежда ме с позитивна енергия и деня ми започва с усмивка.
Не се дадох фрагмана да повлияе лошо на настроението ми, защото знам, че нищо не е такова каквото ни показват.
Желая ви един прекрасен ден пълен с много щастие и усмивки!

# 28
  • Мнения: 1 889
Страхотно оформена тема. Благодаря! Относно фрага, и аз мисля, че ще разболеят Серкан. Напомня ми на един друг ромком, в който главната героиня я бяха разболяли, но не помня името на сериала, излъчва ха го по БТВ преди доста години.

# 29
  • Мнения: 3 442
Добро утро и благодаря за новата тема Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip

Общи условия

Активация на акаунт