Вече имаме коремчета с малки МАРТенски човечета!

  • 12 137
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 924
Благодаря на момичетата, които си казаха размерите на бебчовчице, времето ще покаже дали в тази теория има истина Hug Моето засега върви с 1 седмица напред, но скоро така и няма да разбера какво е.


Само за статистиката. Първото ми беб4е вървеше винаги напред и е момче. С изключение, че 1 път беше 2 седмици назад и аз яко се бях шашнала. Добре, че майки от форума ми обясниха колко неточни са тези измервания и колко безмислено е да се тормозя Simple Smile

# 16
  • Мнения: 924
Sade аз първия път, когато усетих Алек никога няма да го забравя. Все едно някой ми разбърка с черпак в корема. Усещането е разли4но от всяко друго, няма да го объркаш. Не се притеснявай, първа бременност се усеща по-късно.

Ние първият път имахме голям проблем с имената. Не можехме да измислим име и това си е. 2 дни преди термина ми решихме да е Алек. Изискванията ми бяха много. Най-ве4е да е интернационално, защото детето е с 2но гражданство и не исках да звучи смешно на английски, същевременно не исках да е кръстено на никого (да не носи греховете му и други суеверия), да няма Р (не мога да казвам Р) и обожавам имена с буквата А, но не можеше да е Александър. И така съвсем накрая се спряхме на Алек.

Момичешко име си имаме отдавна- Мелани. Обожавам това име и все си говорим кога ли ще се роди Мелани.

И тъй като и този път чакаме момченце за сега сме се спряли на името Джъстин. Така се казва кръстникът на Алек-мъж на най-добрата ми приятелка. Не знам дали ще остане това. Само за Мелани съм сигурна ако живот и здраве й дойде времето:)

"Такъв е животът - Сватбата" - Не бях чула, че ще има такова. Нямам търпение!!!  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 907
Добро утро на всички! Ние сме решилида не кръщаваме бебето на никой, а да изберем името, което ни харесва. И понеже си нямаме "любимо име", има да му мислим  Thinking Това, което съм направила засега - разгледах два БГ сайта за имена и си записах имената, които ми харесват, получиха се по близо двадесет имена на пол (нали още не знаем какво чакаме Simple Smile ). Разбира се, списъкът подлежи на допълване. След това мъжът ми ще махне имената, кото не харесва и заедно ще изберем от останалите. Предполагам, че хич няма да ни е лесно, ама тайно се надявам като му дойде времето да "позная" името.

# 18
Здравите аз съм Силви и на 20 март очаквам своето първо бебе

# 19
  • Мнения: 388
Добре дошла Силви!
Вижте какъв калкулатор  намерих. По която ще имам момче, а на мен Доки ми каза - момиче.
Даже съм и купила 3 розови дрешки.
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
Името на нашата принцеса ще е - Грета на свекърва ми.

# 20
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
На мен калкулатора ми показа момиче, а доктора допуска, че ще е момче. Всички калкулатори и таблици досега ми показват момче Crazy.
Ние сме много сложни за избор на имена. За момиче си бях приготвила Рада, хем на майка ми първата буквичка, хем българско, хем някак си звучно ми се струва. Майка ми и приятелят ми не го харесаха. Те си харесват едно име, което обаче е много близко до моето, а аз определено не съм привърженик на идеята децата да носят имената на родителите си. Кофти ми изглежда да си кръстя детето на себе си Crossing Arms.
За момче нямам идея. Аз харесвам Явор примерно, но приятелят ми не. Общо взето всичко, което аз харесвам - той не и обратното.
За момиче харесвам Зорница също, но се чудя на колко ли годинки ще се научи да го произнася горкото дете Crazy.

# 21
  • plovdiv
  • Мнения: 199
здравейте и от мен.
Момичета каде стоят резултатите от изследванията които правите.Моите стоят при доктора,само ми казва какви са.На 15 сам на консултация и се надявам да получа повече инфо за бебо-дано да се жиди и какво 6те е.

# 22
  • Мнения: 1 232
здравейте и от мен.
Момичета каде стоят резултатите от изследванията които правите.Моите стоят при доктора,само ми казва какви са.На 15 сам на консултация и се надявам да получа повече инфо за бебо-дано да се жиди и какво 6те е.
моите са в картона,момичета колко ви е хемоглобина,моя е 111,доки каза,че е нормален,а когто раждах Вики отидох в болницата със 140 Grinning,май яко се бях натъпкала с витамини

# 23
  • Мнения: 337
  http://www.marti-online.com/zodii/   ето момичета сладък детски хороскоп  Simple Smile

преди да научим пола ми идваха само женски имена наум и си имам няколко любии дори се чудих как ще изберем накрая хи хи
и после изненадааа  Laughing

mimi4 според този калкулатор,както и според 90%от калкулаторите в нета ми илиза момиче е да ама не Grinning

# 24
  • Мнения: 1 004
Моят хемоглобин е 135. Мисля че трябва да е 120-160
За бебетата почва от 110...ама щом са казали че е добре  Wink

# 25
Здравите аз съм Силви и на 20 март очаквам своето първо бебе

това съм аз

# 26
  • Мнения: 1 232
Моят хемоглобин е 135. Мисля че трябва да е 120-160
За бебетата почва от 110...ама щом са казали че е добре  Wink
хм ще я проверя аз тази работа,иначе нямам някакви лоши признаци като бледост,лесна уморяемост.Сега пия витамини на следващата консултация  доки ще ми пусне ново изследване

# 27
  • Мнения: 1 232
Здравите аз съм Силви и на 20 март очаквам своето първо бебе

това съм аз
Здравей добре дошла и като регистрирана вече,хех множим се Hug

# 28
  • Мнения: 924
  http://www.marti-online.com/zodii/   ето момичета сладък детски хороскоп  Simple Smile


 Hug Много сладко...

На мен калкулатора ми показа мом4е и 4екаме мом4енце  Laughing

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте отново и от нас!!!  smile3535 Хей, много хубава темичка, както винаги!!! Браво на Манго!!!

Аз нямах търпение да стане понеделник, за да споделя с вас какво ме мъчи цяла събота и неделя. Още от петък следобед имам някакво сърцебиене и се задушавам. Сякаш дишам само с половината си бял дроб...  smile3518 Веднага отидох на лекар, но при GP-то и той ми каза, че е на нервна почва, защото сега тази седмица имам два изпита и ме чака дълго пътуване... Каза, че може да е и от ниския хемоглобин - под 110 при мен и ми изписа гадния Maltofer и някакви успокоителни Deanxit. Аз уж се поуспокоих и си купих само Maltofer. Това за нервите не съм го проучила, за да го пия... Обаче в неделя положението стана нетърпимо. Ужасно сърцебиене и ужасна задуха и се ошашках, че ще си уморя бебето и съвсем се побърках... Weary Утре съм на консултация, но незнам как ще издържа до тогава. Най-лошото е, че всичко това явно е подсъзнателно и не мога да го контролирам... Съжалявам, че ви натоварвам с моите проблеми, но имах нужда да споделя с някого... Като цяло май трябва да намаля темпото, защото и на работа стресът ми идва в повече. През уикенда вместо да си почина, да се разходя някъде, аз по цял ден уча...

Иначе мъничето много ме ритка, особено вечер. Но пак не смея да се зарадвам, не знам дали не го прави, защото нещо не му е добре...

Извинете ме за дългото и песимистично словоизлияние... Просто ми е много мъчно и исках да споделя... 

Общи условия

Активация на акаунт