Вече имаме коремчета с малки МАРТенски човечета!

  • 12 140
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 196
Момичета,страхотна тема сте захванали.Ето за такива неща да си поговорим,защото иначе само се тормозим излишно!
Аз съм на 26 години.С приятеля ми сме заедно сме от 6 години.Вече живеехме заедно преди да станем гаджета,понеже работехме в чужбина заедно.От самото начало сме неразделни.Обиколихме доста страни,видяхме различни хора и нрави,а от 1 година пробвахме за бебче.Все не ставаше,но най-накрай това лято чудото стана.Аз съм безкрайно щастлива,защото от дълго време мечтаех за бебе - както всяка жена!
Темата за легълцата ме вълнува и мен,защото и при нас също е доста тясно и ще спим с бебчо в една стая.Та се чудех кошара от типа 60 х 120(140) до колко време ще можем да я ползваме!?
Поздрави  Wink

# 286
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Хайде момичешки мами, къде сте. Както се очертава за сега, март ще е мъжки месец.

# 287
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Sade, да ти е жива и здрава кръщелницата (аз имам 2) Hug!
Аз не знам още кога ще ходя при Велковски, без час съм, защото позната ще ме води, но знаех, че е кардиолог и то май добър кардиолог. На фетална много ми се иска да отида и мисля в крайна сметка да се обадя във Фемина и да си насроча дата. Видях, че доста момичета от форума там са ходили и са доволни Whistling.
Аз също от вчера съм абсолютен непокист Whistling. Колата на приятеля ми е без джам, от четвъртък седи при някакъв майстор- алкохолик. Той се нерви много, аз - не! Naughty Вчера беше взел колата на баща си да ходим за резултатите от БХС - и тя се счупи. Аз пак не трепнах Whistling. Изобщо не ми пука за нищо Naughty. Не знам как стана така изведнъж, не знам и колко ще се задържи това спокойствие у мен, но ми харесва мноооооооого Crazy.
Тази нощ пак сънувах, че имам тризнаци (май гледам повечко Биг Брадър Sick), но този път всички бяха момчета - много руси бяха Crazy.
Deina, добре дошла при мъжките майки Hug!

# 288
  • Мнения: 1 232
Аз ли ще изляза кака на всички тук Laughing.В момента съм на 30, но това ще е само до 13.11.

А не си кака, не си - аз съм на 32, но само до 21 януари, когато ще стана на 33  Laughing!

За кошарката - и ни имаме от двата вида - едната за в къщи, другата за пътуване и местене от стая в стая. Голямо удобство са и двете, стига да има къде да ги сложиш разбира се.
хей мама Миши ние с  теб още малко да се окажем астрологични близнаци,аз на 24 01 ще стана на 33.Работя в частна фирам,тя всъщност е семейна,мъжа ми е на 38 години по професия счетоводител.Заедно сме от 7 години на 10 октомври празнувахме годишнина.Вики се роди през 2002 година съвсем планувано както и малкото човече в мен,което очакваме март Hug

# 289
  • Мнения: 416
Момиченцата са по-срамежливии и се крият!  Grinning

Как ще е новото заглавие на темата? Гледам, че вече сме на  15-та страница

# 290
  • Мнения: 79
Не знам за новото , но ми хрумна едно подходящо за февруари.
Щъркели през МАРТ ще долетят, здрави бебенца на нас ще донесат или ако ви харесва повече - Бързо щъркелчета долетете сладки бебенца ни донесете.

# 291
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Време е да се разбере, какво ще бъде МАРТенското дете - момиче или момче?!

Сега ми хрумна, защото гледах заглавията на темичките ни и това колко момичета имаме и колко момчета...и кооооолко много още са изненада за мама и татко Crazy!

# 292
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Кажете, кое заглавие ви се вижда най-подходящо, та който прави темата да го вземе предвид.

Предложения за следващи теми:   
  МАРТ очаквам с нетърпение, за да видя своето творение! 
  Месец МАРТ не е далече, мама среща своето човече!
  През МАРТ бебенце у нас ще плаче- девойка ли ще е или юначе?
  МАРТенските мами хубавеят, слънчеви усмивки по лицата греят!
  МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета
Чук, чук, мамо, аз съм тук! Ще зарадвам татко и мама, като Март им се представя
МАРТ все още далече, маминка усеща своето човече
Мартенското бебче рита, шава и лудува, и кара мама да будува
Тясно е вече в корема на мама, че месец МАРТ наближава
Мартенски мами от близо и далече, 9-ти месец настъпи вече. Смело се усмихнете и скоро бебчо прегърнете!
Иде МАРТ и пролет пука, сладко бебе ще ни гука
МАРТенските мами вече сме с кореми, макар и не при всички особено големи
Хайде МАРТ да наближава, че бебокът в мен отдавна вече шава!
Щъркели през МАРТ ще долетят, здрави бебенца на нас ще донесат
Време е да се разбере, какво ще бъде МАРТенското дете - момиче или момче?!

# 293
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
През МАРТ бебенце у нас ще плаче- девойка ли ще е или юначе?
МАРТенските мами хубавеят, слънчеви усмивки по лицата греят!

Аз съм за едно от тези двете Peace!

# 294
  • Мнения: 750
mango Избрана си между хилядите   Laughing да откриеш новата темичка , ти си в час , а и титулярката е драснала на някъде, така че ДАВАЙ!

# 295
  • Мнения: 2 122
И аз съм туки, така че Васи ако си заета аз да пускам. Иначе, за темата- да караме заглавията подред имаме доста време да изпишем всички предложения.

# 296
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз съм туки, така че Васи ако си заета аз да пускам. Иначе, за темата- да караме заглавията подред имаме доста време да изпишем всички предложения.
Хайде пусни я ти, че аз трябва да тръгвам. Идеята иначе за заглавията е, че има няколко които ще са актуални само още 2-3 седмици като например МАРТенските мами вече сме с кореми, макар и не при всички особено големи, а на МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета си мисля, че му е изтекъл мандата  Wink.

# 297
  • Мнения: 1 232
аз съм за заглавие 3 или 7
През МАРТ бебенце у нас ще плаче- девойка ли ще е или юначе?

МАРТ все още далече, маминка усеща своето човече

# 298
  • Мнения: 118
Здравейте момичета! Чета темичката всяка вечер. но все не ми остава време да се включа. Мой ред е да се представя. Казвам се Радослава, на 27, юрист съм, работя като дознател в полицията. Приятелят ми е инженер, работи в компютърна фирма. Заедно сме от 6.5 г., като от самотоначало живеем заедно, скоро ще има и сватба, но още не сме решили дали само с най-близките да се съберем и да подпишем или да правим голяма сватба, но май ще заложим на първия вариянт, а и дата засега не можем да определим Simple Smile беб4ето беше планирано, стана от 3-я месец. Бъдещият татко изглежда все още не може да се осъзнае какво се случва, но се радва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт