Какъв крем за лице използвате? – 20

  • 72 205
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 20
За първия да. Аз съм с доста чувствителна кожа и се обривам от доста продукти, но с този нямам никакъв проблем. Използвам го под грим, но си е до кожа. При мен се държи супер.
Здравей! Аз съм с комбинирана кожа и съм изключително доволна от sun essentials на missha във водоустойчивия му вариант (със синя капачка). И аз като теб не можех да намеря подходящ крем с spf , но този се оказа идеален. Изключително лек, попива за секунди и не оставя нито бели следи, нито лепкав филм и най-важнато предпазва доста добре (изпробвано).


За този ли става дума? Дъщеря  ми се обрина от него. Аз го пробвах, нищо не ми стана, но не мога да се гримирам с него. За плаж трябва да е добър. Аз много повече харесвам другия показан на Миша. Изпробван вече с трета опаковка. Супер лек, предпазва, става за под грим. И хидратира. Другият любим ми е Cetafil, също хидратира и не дразни, но е по-плътен.






# 331
  • Мнения: 176

 Момичета, може ли мнение за този комплект за 40 + Приключвам със сегашния околочен и това ми изглежда добре.

# 332
  • София
  • Мнения: 22 735
Кожата ми е много суха и от доста време ползвам кремовете на Лореал Специалист и с лазерен ефект.  По-доволна съм от Специалист.

# 333
  • Мнения: 443
Използвам кремовете на Колагена, засега съм много доволна.

# 334
  • Мнения: 264
Здравейте
Дъщеря ми (на 14 г)има петна от акне по рамената.
Какъв крем или лосион бихте препоръчали?
Гледам тези на the ordinary,но са толкова много и не мога да се ориентирам

# 335
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Здравейте, с много суха кожа съм на лицето и не понасям козметични кремове , ставам като на лишеи и кожата се опъва. Ползвам Липобаза , сега сякаш ми иска нещо омазняващо, хидратиращо, но не знам какво.... Гледам био шипков крем и се чудя дали би бил удачен. Ще съм благодарна, ако някоя от вас от опит сподели.

# 336
  • София
  • Мнения: 4 711
Здравейте
Дъщеря ми (на 14 г)има петна от акне по рамената.
Какъв крем или лосион бихте препоръчали?
Гледам тези на the ordinary,но са толкова много и не мога да се ориентирам
И аз харесвам един серум на Ординари, но лошото при тях че има прекалено много химия, което ме притеснява!

# 337
  • София
  • Мнения: 6 726
Бих препоръчала да се ориентира към медицински козметик и той вече ще подходи по най-добрият за нея начин.

# 338
  • Мнения: 6 930
Здравейте
Дъщеря ми (на 14 г)има петна от акне по рамената.
Какъв крем или лосион бихте препоръчали?
Гледам тези на the ordinary,но са толкова много и не мога да се ориентирам
И аз харесвам един серум на Ординари, но лошото при тях че има прекалено много химия, което ме притеснява!

Каква "прекалено много химия", та те са толкова опростени откъм формули и съставки?

Moonsunstar, гликоловия тоник е добър за целта ви.

Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 13:55 от tuali

# 339
  • Мнения: 2 516
Здравейте!
Искам да си купя нов крем за лице - хидратиращ. С нормална кожа съм, на 28г.
Разглеждах сайта на Дъглас и харесах тези двата:
Estee Lauder

Clinique

Може и други предложения да разгледам, като бюджетът ми е до към 50-60лв. Simple Smile
Благодаря!

# 340
  • Мнения: 1 129
За момичето с петна по раменете: аз препоръчвам на "Биотрейд" тоника от серията Pure skin, а отгоре или дреха, или слънцезащита, за да не се петносва. Ако не иска тоник, а предпочита крем, мисля, че Glyco-A на Isispharma ще свърши работа.

# 341
  • Мнения: 634
Здравейте!
Искам да си купя нов крем за лице - хидратиращ. С нормална кожа съм, на 28г.
Разглеждах сайта на Дъглас и харесах тези двата:
Estee Lauder

Clinique

Може и други предложения да разгледам, като бюджетът ми е до към 50-60лв. Simple Smile
Благодаря!
Аз съм с по-суха и чувствителна кожа, но любимите ми са Clinique Moisture Surge Intense (за нормална кожа може да погледнеш само Moisture Surge) и La Roche Posay Toleriane Ultra Cream. LRP е много приятен, не омазнява кожата и стои чудесно под грим.

# 342
  • Мнения: 2 017
Здравейте, бихте ли споделили любимия си серум с витамин Ц?

В момента привършвам 23% на ТО, но ми се иска да опитам и нещо друго, иначе от този на ТО веднага ми светва лицето и си го харесвам, та търся нещо с подобен ефект, явно издържам и на по-високи проценти, така че ще се радвам да чуя и вашите фаворити Simple Smile

Благодаря!

# 343
  • Мнения: X
Аз от вит. Ц но ТО никакъв ефект не видях. Много харесвам тези двата серума, вторият е бюджетен.



# 344
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, бихте ли споделили любимия си серум с витамин Ц?

В момента привършвам 23% на ТО, но ми се иска да опитам и нещо друго, иначе от този на ТО веднага ми светва лицето и си го харесвам, та търся нещо с подобен ефект, явно издържам и на по-високи проценти, така че ще се радвам да чуя и вашите фаворити Simple Smile

Благодаря!
Не съм ползвала, но имам пигментно петно и козметичката ми препоръча на Ревокс да си взема или на The BodyShop.

Общи условия

Активация на акаунт