Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 096
  • 728
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Вчера почнах трети сезон и изгледах 5 серии наведнъж, още по-обещаващ е. Wink Новият случай ми е по-интересен. Питър Сарсгард ми взе ума, впечатляваща роля прави. И в четвърти сезон ли продължава или там е различен в 6-те серии?

Четвърти сезон е с друг случай, да. Иначе на Скарсгард много му отива да играе такива откачалки. Той като се замисля май почти не играе нормални хора Grinning

# 151
  • DE
  • Мнения: 9 068
"Кунг фу" то прилича на пародия. Ужасни актьори, бойната хореография е посредствена. Като се сетя, че оригиналния с Дейвид Карадайн е трябвало да е с Брус Ли, въпреки че и него харесвах. Американците по-добре да не се опитват да правят филми за азиатци, че не им се получава никак.
Бих препоръчала "Princess Agents" има го на български. Някои от бойните сцени са като танц, много красиво. Актьорите и музиката са великолепни.

# 152
  • софия
  • Мнения: 111
Абе, момичета, някоя гледа ли The Serpent?
Троши нетфликските шаблони в много отношения.
Прекрасна 70-арска атмосфера. Която не се насажда само с натрапчив саундтрак, както стана обичайно след Тарантино.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Започнах Йелоустоун. След първите два епизода на сезон 1 съм малко раздвоена. Допада ми като цяло, без да ме грабва силно, засега. Дразнят ме субтитрите, абсолютно извън синхрон и се налага на всеки епизод да го оправям ръчно. Дразни ме и специфичния начин, по който говорят всички. Музиката е супер. Ще изгледам целия първи сезон и тогава ще решавам дали да тегля втори и трети.

# 154
  • Мнения: 610
Аз изгледах " Кой уби Сара" . Не е лош . Краят ме изненада.
Нямам търпение за новия сезон на " Lá casa de papel ".

# 155
  • Мнения: 17 987
Започнах Йелоустоун. След първите два епизода на сезон 1 съм малко раздвоена. Допада ми като цяло, без да ме грабва силно, засега. Дразнят ме субтитрите, абсолютно извън синхрон и се налага на всеки епизод да го оправям ръчно. Дразни ме и специфичния начин, по който говорят всички. Музиката е супер. Ще изгледам целия първи сезон и тогава ще решавам дали да тегля втори и трети.
  Мен също езикът ме отврати, всяка втора дума е шибан, а речникът на Бет... Ужас. Трети свърши никак, предполагам ще има и четвърти сезон

# 156
  • Мнения: 14 489
Аз изгледах " Кой уби Сара" . Не е лош . Краят ме изненада.
Нямам търпение за новия сезон на " Lá casa de papel ".

Последно бях чела, че август ще излиза, някой знае ли нещо по-конкретно?

# 157
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Мен по-скоро ме дразни бавния, привлечен начин, по който говорят. Не знам дали това е някаква специфика на местните, знам, че има щати, в които говорят привлечено, но всички ми звучат като бавно развиващи се.

Реших проблема като го гледам почти без звук и със субтитри.

# 158
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Започнах Йелоустоун. След първите два епизода на сезон 1 съм малко раздвоена. Допада ми като цяло, без да ме грабва силно, засега. Дразнят ме субтитрите, абсолютно извън синхрон и се налага на всеки епизод да го оправям ръчно. Дразни ме и специфичния начин, по който говорят всички. Музиката е супер. Ще изгледам целия първи сезон и тогава ще решавам дали да тегля втори и трети.

Users claiming to be Texans from all corners of the state say they've never heard anything like it. Some say it must be Cajun. But u/disenchantedoptimist claims to be from South Louisiana and points the finger instead at southern Alabama and the Florida panhandle, which u/TheVue221 denies: "Nope I grew up down around there. Not even close. It's a made up accent. 'Hollywood Holler' accent."

A lot of other fans share this opinion, some not very charitably. "A 'California born, New York educated, 530 episodes of soap opera experience' style Texas accent," says u/thesirenlady. 


https://www.looper.com/260319/why-teeters-accent-has-yellowstone … hing-their-heads/

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 733
Едва днес открих за себе си Normal People. Очевидно ми е убягнал, виждам че дори е бил в анкетата за 2020г. Е, съжалявам че не съм гласувала да този сериал (не че е от особено значение гласът ми). Съкрушително истински , болезнено прям в разкриването на човешката уязвимост, трудностите на израстването и намирането на истинското аз. Не знам каква награда заслужават двете деца (по-млади са от моите собствени, наистина са деца за мен) в главните роли, но за мен са се справили отлично с много трудни за съпреживяване роли.
Днес открих сериала, след като завърших книгата и някак имах нужда да продължа връзката си с героите; дори не очаквах да е филмирана, защото е сравнително нова. Каква беше изненадата ми да открия, че има сериал по нея. Препоръчвам я, макар че не е тук мястото.

# 160
  • Мнения: 880
И на мен много ми въздейства. Дейзи ми напомняше на Ан Хатауей.
Така много ми беше харесал и филма One Day, който бил по книга (с Ан Хатауей и Джим Стърджис). Blush

# 161
  • София
  • Мнения: 27 175
В HBO GO са качили първия епизод на ''The Nevers''
https://www.imdb.com/title/tt8697870/
викториански Лондон, жени се сдобиват с магически способности и придобиват власт (ех, тази мечтана тема)

А от утре най-накрая по AXN ще завъртят четвъртите сезони на Seal Team и SWAT Simple Smile
Тюлените са ми любими.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 21:17 от Diavolo

# 162
  • Мнения: 880
И в замунда го има. Утре смятам да го гледам, че сега съм се заела да свърша Sharp objects.
Чакам и тези двата този месец.
https://www.imdb.com/title/tt10155688/    от 18-ти април
https://www.imdb.com/title/tt11041132/    от 30-ти април

# 163
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Нямам търпение за тюлените. Качени са до 11 епизод в Замунда, но нямат субтитри.

Специалния отряд ми е една идея по-скучен вече откак любимката ми напусна след първи сезон.

# 164
  • София
  • Мнения: 27 175
Коя, че не се сещам така?

Общи условия

Активация на акаунт