Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 104
  • 728
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 27 175
Пете,
този новия сериал ''Кунг Фу'' предполагам е някаква подигравка с оригиналната класика от 1972 г. с великия Дейвид Карадайн. Не знам дали сте го гледали, но е велик и задължителен! Simple Smile Не знам дали това е рибут, що ли е, но защо по дяволите пак жена??? Тези хора не се научиха, че феновете не прощават, когато се посяга към класики. И колкото и да са упорити няма да спечелят тази битка! То бива, бива, ама аман вече.
Не съм гледал де, може и да е добър, но се съмнявам силно, още от трейлъра се разочаровах. CW са зле и им нямам особено доверие.
Все пак ако някой го гледа да пише моля, защото от една страна гледам всичко свързано с Кунг Фу, Шао Лин и пр., но от друга страна този конкретно не ми се гледа. Но ако е добър ще му дам все пак шанс, а и ти имам доверие.
Ако има някой друг да гледа, също да сподели моля.

# 136
  • Мнения: 36 484
Сега погледнах - пише, че е римейк на сериала от 1972г., а не на продължението (и двата са с Карадайн). Новият сериал е с предимно азиатски каст, което за мен е добре. Бих го гледала, но наистина си мисля, че ще избият на тъпизми. И Супергърл в началото беше добре, а се превърна в отпадък, същото може да се каже за още много техни сериали.

Пауърпъф гърлс си е детски сериал. Този римейк ще е провал.

# 137
  • Мнения: 17 987
Започнах  Кой уби Роузи Ларсън, обещаващ е май

# 138
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Нов сериал

Them

# 139
  • Мнения: 397
Започнах да гледам сериала Vanity Fair с Оливия Кук. Ужасно ми харесва!  Незнам какъв точно жанр е, но много моля за препоръка за подобни сериали.
Естествено чела съм и книгата на Текери, Панаир на суетата и съм учудена, че екранизацията е толкова добра.
Как до сега не съм гледала такива сериали...
Чакам препоръки 😊😊

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Заповядай в темата за period drama филми и сериали. Там обсъждаме предимно такива.

# 141
  • Мнения: 17 987
Заповядай в темата за period drama филми и сериали. Там обсъждаме предимно такива.
Може ли линк, и аз ги харесвам

# 142
# 143
  • Мнения: 1 580
Със сигурност вече е предлаган, но да дам още един глас за Orphan Black.
Доста се зарибихме вкъщи с него, чак не ми се гледат по повече серии, че ще свърши по-бързо Joy

# 144
  • София
  • Мнения: 27 175
Приклкючих с втори сезон на Snowpiercer
https://www.imdb.com/title/tt6156584/

Много е добър, една идея по-добър от сезон 1, поне до последните епизоди бе така.
Подновен е за трети сезон, а даже Джош Фрийдман планува 4 сезон, инфо от днес.
На сезон 1 бих дал 7.5 / 8.0
На сезон 2 бих дал 8.0 / 8.5
Общо 8.0, като потенциалът е много над това, ако правилно си изиграят картите.
Препоръчвам. Писали сме доста за него и детайлно в подтемата за фантастика/фентъзи.

Resident Alien
https://www.imdb.com/title/tt8690918/

Комедия/мистерия/НФ

Това е откритието на годината. Simple Smile
10 епизода. Подновен е за 2 сезон.
Отдавна не се бях забавлявал така. Страхотна история, герои, абее купона е пълен.
Идва едно извънземно да ни унищожи. За него ние сме на нивото на гущерите...
Въпрос, ще ни изтреби ли извънземното или ще си промени мненито като поживее сред нас (макар и принудително...)?
Коментиран много в темата за НФ/фентъзи на Петя.
Силно препоръчвам.
Има го преведен в Замунда, а който иска може да го гледа и по FOX, всеки четвъртък от 22:00 ч. с повторение в петък от 12:35 ч.
-
8.5

# 145
  • Мнения: 6 150
Започнах  Кой уби Роузи Ларсън, обещаващ е май
Вчера почнах трети сезон и изгледах 5 серии наведнъж, още по-обещаващ е. Wink Новият случай ми е по-интересен. Питър Сарсгард ми взе ума, впечатляваща роля прави. И в четвърти сезон ли продължава или там е различен в 6-те серии?

Носферату заслужава ли си? Много харесвам играта на Закари Куинто, особено от Лудницата на АХС.
Ще пробвам сериала с Джилиан Андерсън, а "Отворени рани" първо ще чета, въпреки че не харесвам авторката и ако ме запъне ще премина към гледане.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 14:06 от evencee

# 146
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мисля, че беше друг случай, но не съм сигурна.

# 147
  • Мнения: 880
Аз почнах Sharp Objects. Засега ми харесва.

# 148
  • София
  • Мнения: 27 175
--> Носферату заслужава ли си <--

Да, поне за мен.

# 149
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 053
От години не мога да се зарибя по никой сериал. Добре че е интернет, та да гледам старите латинокласики 😃
Това е забавно,защото като си помисля за мен е пък точно обратното,т.е. добре че е Интернет че да не ми се "налага" да гледам стари и нови "латинокласики"Smile
Започнах "100 Code" но историята е толкова клиширана че няма накъде повече,та се чудя дали да го продължавам.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 15:19 от alex_bg

Общи условия

Активация на акаунт