Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

8г.с без пулс

• 979
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте момичета. Нова съм тук и съм много притеснена!
Януари месец имах спонтанен аборт в 6г.с. Изчистих се сама. Гинеколожката ми каза, че след първият нормален цикъл можем да започваме да пробваме отново и ето ме сега в 8г.с. Днес обаче бях на преглед и тя каза ,че не вижда сърчицето да трепти на видеозона,а за тази седмица вече трябвало ясно да се вижда. Също така каза че размерите - 13мм - отговарят на 7+4г.с ,а не на 8+1г.с ,в която съм. Тя направо ме изпрати в клиника за още едно мнение,но според нея шансът е малък.... В четвъртък имам час за преглед,но до тогава ще се побъркам....Има ли мами сред вас били в същата ситуация с положителни новини след това. Да се надявам ли?
Мога да кача и снимка.
Уточнявам,че живея в чужбина и имам едно детенце родено 2019.
Хубава вечер 🌸

# 1
Твърде рано си забременяла отново след аборта.Те казват да изчакаш 1 цикъл, но на тялото ме трябва повече.Дай си поне 6 месеца, низависимо какъв вид аборт е бил.
В 8ма седмица и дори в 7ма, която ти дава видеозона би следвало да има сърцебиене.
Много съжалявам, гледай напред и се грижи за себе си и тялото си, без да го пришпорваш.

# 2
Твърде рано си забременяла отново след аборта.Те казват да изчакаш 1 цикъл, но на тялото ме трябва повече.Дай си поне 6 месеца, низависимо какъв вид аборт е бил.
В 8ма седмица и дори в 7ма, която ти дава видеозона би следвало да има сърцебиене.
Много съжалявам, гледай напред и се грижи за себе си и тялото си, без да го пришпорваш.

Аз забременях 20 дни след кюретаж с разрешение от доктора ми. В момента съм в 36-та седмица. Щом лекар е преценил, значи няма проблем.

Germany има шанс. Ембриона е добър размер. Пулс може да тръгне и по-късно.
Успех на прегледа.

# 3
  • София
Аз забременях след като минаха 2 цикъла след кюртаж. При мен беше кухо яйце. АГ изрично разреши. Може би 6 месеца биха били необходими, ако абортът се е случил в по-напреднала бременност. При всеки е индивидуално, дано имате късмет и всичко е наред!

# 4
И аз смятам, че след аборт в 6та седмица, не е необходимо да се чака повече от един цикъл.
Обаче в 7+4 вече би трябвало да се види сърчицето. Дано всичко да е наред, успех!

# 5
За съжаление се оказа ,че ембриона не се развива и ще се наложи да ме изчистят с вакум.....😭 Казаха ми,че Това е опцията ,след която най-бързо ще се възстановя и ще можем да започнем отначало....
Ще съм благодарна на всякакви съвети,мнения ,от момичета минали по този път.

# 6
  • София
Не се предавай, даже с вакуум ще е по-добре за тялото ти. Съвет - поплачи си, изкарай цялата мъка, дай си време и най-вече разбери, че всичко е за добро Simple Smile моето щастие дойде след подобна процедура, много ми беше гадно, но не се отказах, а колко повече проблеми има...не ми се мисли какво е един аборт в сравнение с тях....

# 7
Вече ме изчистиха....всичко мине нормално.
Сега въпросът ми е трябва ли да си пусна някакви изследвания и какви,след като това се случва вече за втори път. Тук в Германия изследвания се правили след 3 спонтанни аборта,но аз не мисля да чакам да се случи още веднъж.... 😔

# 8
При мен случаят беше същия, в 8мата седмица нямаше пулс и аз даже спорех с доктора, понеже знаех точната дата на зачеване, че реално съм в пета седмица .. Той ми казваше, че е много вероятно щом не вижда до този момент пулс да го изхвърля, понеже имах и прокървяване.
Но точно една седмица по - късно се видя пулса и бебето почна да си наваксва с големината. Даже на кръвните изследвания жената си помисли, че съм с близнаци заради рязкото покачване на показателите.

Споделям опита си, прочетох че вече са те изчистили, за което искрено съжелявам, и напълно подкрепям hypodermic, че всичко ще е за добро! Успех!

# 9
При мен случаят беше същия, в 8мата седмица нямаше пулс и аз даже спорех с доктора, понеже знаех точната дата на зачеване, че реално съм в пета седмица .. Той ми казваше, че е много вероятно щом не вижда до този момент пулс да го изхвърля, понеже имах и прокървяване.
Но точно една седмица по - късно се видя пулса и бебето почна да си наваксва с големината. Даже на кръвните изследвания жената си помисли, че съм с близнаци заради рязкото покачване на показателите.

Споделям опита си, прочетох че вече са те изчистили, за което искрено съжелявам, и напълно подкрепям hypodermic, че всичко ще е за добро! Успех!

Да,и мен ме прегледаха преди операцията т.е една седмица след като докторката ми установи,че няма пулс,но за съжаление ембриончето въобще не беше порастнало....
Просто явно така е трябвало да стане 😔
Радвам се,че при Вас всичко се е развило добре 🤗

Общи условия

Активация на акаунт