Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 608
  • 888
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 240
Това, че една жена е въздушна, не я прави по-малко изискваща и емоционална. Една Венера в лъв например може да обърне картината на 180 градуса. Това важи за всеки огнен знак, те затова са толкова ярки и забележими, защото са убедени, че енергията, която разпръскват, ще им се върне (Няма начин да не им се върне!!? ) по правило като внимание.

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Имам наблюдения само върху един водолей. Беше дал дума за нещо важно, сериозно. Като дойде момента след 5 години, изведнъж все едно чуваше това за пръв път. Като сме го говорили няколко пъти и винаги много изненадан. Ако някой трети човек го види, наистина ще му повярва. Компромиси не прави, дори за най- малкото нещо. Какво да говорим за нещо голямо.. абсурд. Докато си на неговото мнение, се разбирате чудесно. Представете се една рачка като мен как прави компромиси, и как след тези 5 години чашата и прелива. А той, разбира се, много изненадан. Пред хората винаги той е добър, той е прав. Кеф Simple Smile

# 347
  • Мнения: 13 083
Ахахаха това е толкова типично. И не, че са забравили, просто са се отметнали от нещо. Това и мен ме дразни честно казано. Но пък аз съм попадала на изключително откровени Водолеи, не е имало някакви грандиозни лъжи и измами. Просто си сменят решението и толкова.

# 348
  • Мнения: 10 998
Това, че една жена е въздушна, не я прави по-малко изискваща и емоционална. Една Венера в лъв например може да обърне картината на 180 градуса. Това важи за всеки огнен знак, те затова са толкова ярки и забележими, защото са убедени, че енергията, която разпръскват, ще им се върне (Няма начин да не им се върне!!? ) по правило като внимание.

Аз съм везни, с асцендент везни и това 100 % отговаря за мен.

# 349
  • Мнения: 190
Тези изчезващите типове както изчезват, така и се появат, като се присетят. Сега ако се абстрахирам от зодиите, съм забелязала , че почти всеки мъж, който се е "оттеглил", по-късно отново се връща с нови сили 😃 Въпросът е дали ще бъде допуснат.

# 350
  • Мнения: 2 240
За тези мъже, показващи "неопределени" отношения, без значение от зодията им, се сещам за нещо като виц:

Той: Много съм загадъчен, нали?
Тя: Да, виждам, че си я социопат, я психопат...
😀

# 351
  • Мнения: 190
За тези мъже, показващи "неопределени" отношения, без значение от зодията им, се сещам за нещо като виц:

Той: Много съм загадъчен, нали?
Тя: Да, виждам, че си я социопат, я психопат...
😀
Лошото е ,че е пълно с такива и в началото всички са с ясна посока, пък изведнъж .. хоп, губят нишката много бързо. И неясно защо.

# 352
  • Мнения: 2 183
Водолеят за маса е супер, интелигентен е, забавен и много ларж. Проблемът е, че често приятелите са по-важни от жена му.

# 353
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 090
Тези тримата, които познавам, никак не са забавни, дори напротив. До обед сърдити на себе си, следобед - на целия свят. И все за нещо трябва да спорят, и все те са прави...

# 354
  • София
  • Мнения: 10 605
На едната ми приятелка мъжът е водолей, но мислех, че е нетърпим заради алкохола, че аз отдавна не съм го виждала трезвен Sad .
Явно са си неприятни по природа. Адски арогантно държание на моменти. И ако кажеш, че се държи грубо и неприемливо, задълбава дваж повече.

# 355
  • Мнения: X
За мен обаче Козирозите си остават номер едно по тотално неадектватно поведение и мизерии. Хем те са виновни, хем ти им решаваш проблемите, хем са обидени, хем и злобеят, хем и обиждат, хем и трябва да ходиш да им се извиняваш на всичкото отгоре, че въобще си дръзнал да им нарушиш свещения мързел и тарикатлък.

Даже Стрелците (въпреки че са ми първи в списъка) се усещат, че прекаляват и спират.

Не оправдавам Водолеите, но принципно са сърдити, когато нещо са осрали работата или са се омотали някъде. Обаче правя уточнението, че любовна връзка с мъж от зодията не съм имала, а там вече положението е друга работа.

# 356
  • Мнения: X
Водолеите са готини като цяло и са най-земни от всички въздушни,но все пак, според мен не стават за връзка дотолкова, доколкото за флирт и неангажиращи отношения.
И аз съм скорпион, но не съм си пресичала пътя с такива.

Контеса,
Какво за лъв?
Не мелим брашно с мъже Лъв. Всичките ми приятелки са лъвици, но мъжете са ми комплексари и искащи да става все на тяхното.

Мъжете Скорпи са ми симпатични, но също като Рак са обсебващи, ревниви и отмъстително заядливи.

На първо място са ми мъж Козирог, Рак и Лъв за антипатични като партньори.

# 357
  • София
  • Мнения: 166
Раците са много чаровни и харизматични, но са много страхливи и неискат да взимат радикални решения, а това побърква.
Девите са здраво стъпили на земята, уж, но пък са страшно саможиви и асоциални хора.
Овните се палят супер лесно и обичат да правят напук.
Телците са жестоки инати и много злопаметни.
Абе изобщо...
Аз в момента имам проблем с един рак, който се е пуснал по течението и не иска да предприеме крачка за нещо по-сериозно.
Sad

# 358
  • Мнения: 15 960
Стъпвай му на врата на този Рак, къде с остена, къде с ръчкане и бутане, къде с ултиматум. Иначе ще ти се качи на главата, ами и хоро ще играе. Като усети, че те губи, изведнъж става съгласен на всичко. Но само за кратко, тогава използвай и действай, защото после пак си връща фабричните настройки.

# 359
  • Мнения: X
Девите наистина са си много самодостатъчни и саможиви.
И някак срамежливи и готованци, чакат друг да се бори и отстоява интересите им.
Имах един Водолей, нелош човек, но арабин...Angry
Лъжеше яко, зад гърба ми забърса нова, но тя честна и го издаде.
То и аз съм Водолей и не съм много читава. Много съм егоистична, цял живот се боря да преодолеят егото си. Лесно избухвам и съм обидчива.
Телци не познавам много, разбирам се с мъже Стрелец и Лъв, но с Дева- бляк !
Овните са ми смешни, има налудничави идеи и хобита и ми се виждат доста нагли и несъобразителни. Аз му викам имам сериозна връзка, а той да идвам с него на мотосъстезание.

Общи условия

Активация на акаунт