Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 870
  • 888
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 166
Е щом му дреме за 1000- та питиета повече от теб, сама си отговаряш.
 Съгласна съм с Ариа, отврат са ми раците с тяхното обсебване и притискане.
Този дали няма нещо близнашко? Асцедент ?

Приятелките ми с ултиматомите са рачки и везни, доволни са си от изпълнението на заявката.Grinning

Ами той казва, че преди много е ревнувал, дори е удрял шамари от ревност, но сег изобщо не ревнува и не иска да ревнува, защото е заключил, че няма смисъл.
Няма обсебване и притискане от негова страна изобщо....
Сега като се замисля, не знам точно кога е роден и не му знам асцендента, но е напълно възможно да има нешо близнашко. Аз съм Близнаци и сме малко летящи във въздуха.
Не, че му "дреме повече", просто е изградил един начин на живот, който в даден момент трудно се променя, особено ако си мъж на почти 40 години.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 16:59 от flower_to

# 376
  • Мнения: 13 092
А ти на колко си?

# 377
# 378
  • Мнения: 13 092
И още се хващаш на такива мили сладости?! Според мен щом до този момент не е предприел нищо сериозно значи той си има неангажираща връзка за секс. А ти си го имай за много сладко, че те гушка.

# 379
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
И още се хващаш на такива мили сладости?! Според мен щом до този момент не е предприел нищо сериозно значи той си има неангажираща връзка за секс. А ти си го имай за много сладко, че те гушка.
Подкрепям. Рядко някой ерген около/след 40те се решава да си наруши рахата. А ако се мине - няма да е той човекът с компромисите....

# 380
  • Мнения: 15 960
Аз обаче да успокоя съфорумката, че има надежда да заживеят заедно с Рака. И аз, и сестра ми, сме го направили след 4-5  години връзка.

# 381
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Аз обаче да успокоя съфорумката, че има надежда да заживеят заедно с Рака. И аз, и сестра ми, сме го направили след 4-5  години връзка.
А колко време мина след 5те години до брак и деца?

# 382
  • Мнения: 1 200
Аз си казах моето мнение след 2 години връзка и 2 години съвместен живот, защото заживяхме бързо заедно и ако другия човек е съгласен - прави крачка, ако не е - разделяме се навреме.

Какво търпение. 🙀
Аз моите искания по този въпрос ги изказвам на втория ден, не ми е нужен никакъв съвместен живот, как ли пък няма да се хвана сериозно с някой, и да се “задомя” с човек, който всъщност не знае дали въобще иска да се “задоми” с мен. Мина това време, слава Богу.
Просто никакво време нямам за губене, имам планове за години напред и искам да знам от рано да оставям ли място и за още някой в тях, или да не ги размествам повече. Всичко друго е излишна работа, а аз не обичам да работя.

# 383
  • Мнения: 15 960
Аз обаче да успокоя съфорумката, че има надежда да заживеят заедно с Рака. И аз, и сестра ми, сме го направили след 4-5  години връзка.
А колко време мина след 5те години до брак и деца?
Сестра ми не помня дали заживя със зетя след годежа или след сватбата, детето им се роди 2 години по- късно, аз се дадох и без такива условности, не сме имали деца.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 19:51 от Нина*

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Леле, леле, как не станах и аз такава. Да искам брак пък каквото ще да става 😃 винаги съм била против брака. Аз съм тежък случай. 4 пъти са ми предлагали и аз казвам не. Лъв, телец, рак, водолей. С никой от тях не ми идваше отвътре да направя тази крачка. Искала съм го, но не с тях.
Същия водолей, който като се събрахме да живеем заедно, спря всякаква комуникация с мен. Работеше и спеше. И като опитах да оправя нещата ми каза "е за к'во, ти вече си ми в кърпа вързана" мухаха Simple Smile
Нямам си късмет аз и това е.

# 385
  • Мнения: 209
Човек, който не иска да се жени, не трябва да създава сериозни отношения с такъв, който иска. Това е размазващо за този, който копнее за този ден.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 972
"Любимата" ми дума. ТРЯБВА. Показва авторитет и човекът, който я използва винаги е прав. 😇

# 387
  • София
  • Мнения: 166
И още се хващаш на такива мили сладости?! Според мен щом до този момент не е предприел нищо сериозно значи той си има неангажираща връзка за секс. А ти си го имай за много сладко, че те гушка.
Подкрепям. Рядко някой ерген около/след 40те се решава да си наруши рахата. А ако се мине - няма да е той човекът с компромисите....
А какво правят мъжете на тази възраст?
Остават вечни ергени ли?
Тези, които кефят общо взето не искат брак и семейство, а ужасните хора искат, защо е устроен така светът?

# 388
  • Мнения: 10 999
Тези които кефят, живеят добре и не искат да се обвързват, защото знаят че прекрасния им живот ще им иде на кино. Тези които разчитат някой друг да им направи живота прекрасен искат да се женят по възможно най-бързия начин.

# 389
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
А какво правят мъжете на тази възраст?
Остават вечни ергени ли?
Тези, които кефят общо взето не искат брак и семейство, а ужасните хора искат, защо е устроен така светът?
На 34г ли беше?!

Но да се върнем към зодиите! По лични наблюдения най-много ергени познавам с Венера във Водолей. Повечето са и Козирози. Демек самодостатъчност и саможивост на квадрат.

Общи условия

Активация на акаунт