Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 461
  • 888
  •   1
Отговори
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Диър лейдис енд а фю хипотетични джентълмени.
Навлизаме в 4-та тема за тези тестостеронни гадове - мъжете. Всъщност на някои им липсва тестостерона, на други им е в излишък...То и акъл не им се намира, а пък чувства - хептен. Joy
От последната анкета разбрахме, че миг невнимание с някои зодии мъже = цял живот страдания. За това винаги с 1 наум и за всеки случай прикадяване с тамян и кръстене с думите "Пази Боже" . А ако и това не помогне - тиганът винаги е добро решение Joy

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 02:01 от Джулая

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Джули, по-добре от това не би могло да се каже!
 Оглеждам се за нов по-тежък тиган  Laughing

А, да и "Най-гадната зодия - мъж"

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 08:35 от Галчудо

# 2
  • Мнения: 1 083
Някои изредиха и описаха цялото животинско мъжко царство. А аз мъже познавам предимно само Овни, Раци и Риби. Или просто другите не са ми направили впечатление. 😞

# 3
  • Мнения: 766
Аз гласувах за красивия, надарения и богатия:bowtie:

# 4
  • Мнения: 1 571
Аз дълго време бях на мнение като опция 2 за Водолей, а пак такъв кара, вара, сука, че даже и мъж ми стана 😁✌️
Пък после да каже някой, че зодиите нямат значение😂

# 5
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Аз бих дала шанс на мъж, от гадна зодия. Ама пусто на повечето много бързо им проличават характерните негативи. Като дежавю са ми. Joy Едно такова натрапчиво усещане, че този цирк вече е игран. И коронните номера ги знам Joy Но пък съм отворена за приятни изненади на хора от високите проявления на зодиите.

И аз така нещо кълвях мъжете Овни в тяхната си тема. И няколко месеца по-късно вече пишех пост за връзката ми с Овена. Скоро си препрочитах темата и се пукнах от смях каква кучка е Кармата. Joy

# 6
  • Мнения: 1 083
Аз бих дала шанс на мъж, от гадна зодия. Ама пусто на повечето много бързо им проличават характерните негативи. Като дежавю са ми. Joy Едно такова натрапчиво усещане, че този цирк вече е игран. И коронните номера ги знам Joy Но пък съм отворена за приятни изненади на хора от високите проявления на зодиите.

И аз така нещо кълвях мъжете Овни в тяхната си тема. И няколко месеца по-късно вече пишех пост за връзката ми с Овена. Скоро си препрочитах темата и се пукнах от смях каква кучка е Кармата. Joy
Мъжете Овни, пък и жените(аз 😉) са прекрасни в доста отношения.
Имам приятели Овни и обичат и се грижат много за партньорките и жените си. Аз обаче, щото баща ми е Овен и знам за кво иде реч ли, никога Овен не ми е бил повече от приятел. Даже и като приятел ми идва вповече, пък и аз на тях. 😂
Пример давам - избиват ми чивиите, като ми надуват главата 3 часа, не дават думата, ръкомахат, някои чак стават прави, за да го изиграят. Бе то са обяснения на висок глас, то са истории, то ако се опитваш да го игнорираш може да те сръчка в ребрата или даже на сила да те обърне срещу него, за да го доизслушаш и изобщо повече да не го прекъсваш и да му обръщаш гръб. 😂😂😂
В такива ситуации директно казвам, че не е само той на масата(примерно), надул ми е главата, напряга ме и да почине малко, да отстъпи сцената на някой друг. 😂

# 7
  • Мнения: 6 146
Един ден се разхождаме с мини мис в Зоологическата и нейде пред нас се чува - дрън ... дрън ... дрън ... едно такова дървено ожесточено чукане. Оглеждаме се откъде идва и какво да видим, сред всичките миролюбиви рогати добичета наоколо, единствените дето се закюскали като побъркани - Козирозите. Детето пита - "Мамо, какви са тези животни" ... и аха да изръся "Родата на татко ти", добре че си прехапах езика. А Овните просто си лежаха на припек. На следващият въпрос - "Защо правят така", също ми беше невъзможно да отговоря.

# 8
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Напоследък съм магнит Овните и от мъжки, и от женски пол. За капак съм и с работодател от тази зодия. Бога ми, виждам с очите си какво значи инатливо да блъскаш нон стоп рогата в стената. На моменти оставам толкова потресена какви дивотии се правят, че чак ми е трудно да повярвам. Всичко е на принципа "Сега се сетих, искам го, действаме" и се започва опит 1, опит 1, опит 3...опит 10. А, хрумна ми нещо друго. Сега ще пробваме и него". Накрая може и нищо да не се получи и става пълен хаос, с който служителите трябва да се справят.

Това да се седне да се асимилира какво се случва, защо се случва, какви са проблемите и как да се решат - няма такова нещо. Това са излишни приказки и мисли за Овена. Но десетките излишни проби и грешки не са Joy

Ако се опиташ спокойно да обясниш на изпушил Овен какъв проблем има - мисля, че зодията имат клапи на ушите, които за части от секундата сработват и затварят Joy Разбира се след 10 минути на Овен му е минало, вероятно е метнал в дивотията си някоя непрактично "решение"....но проблемът си остава Joy

# 9
  • Мнения: 6 146
Всичко е на принципа "Сега се сетих, искам го, действаме" и се започва опит 1, опит 1, опит 3...опит 10. А, хрумна ми нещо друго. Сега ще пробваме и него". Накрая може и нищо да не се получи и става пълен хаос, с който служителите трябва да се справят.
Това да се седне да се асимилира какво се случва, защо се случва, какви са проблемите и как да се решат - няма такова нещо. Това са излишни приказки и мисли за Овена. Но десетките излишни проби и грешки не са Joy
Това са принципите на Огъня. Всичко се приви сега, веднага и в движение. Не се мисли, действа се. Но как, кога, защо, какво .... са излишни драми. Почваш по един начин, минаваш буквите на азбуката и завършваш неочаквано. При Овена е блъскане с рога, при Стрелеца е "на педал", Лъвовете са малко по-флегматични и току закачат някаква прехвръкваща мисъл, но на тяхната да е, то друга и без това не се зачита. И така ... бързи, смели, сръчни и който оцелее.

# 10
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
За мен това са по-скоро ниски проявления на зодията. Уважавам дейните хора, които не се помайват излишно. Но тази енергия да бъде впрегната в нещо смислено и работещо, а не разпиляна хаотично и създаваща сложнотии за другите.

# 11
  • Мнения: 209
Толкова бурни емоции описахте, даже и в предната тема, само чета и ми става задушаващо Grinning Grinning. Някак от толкова емоции, ми идва повече.

# 12
  • Мнения: 7 723
превърта им шайбата от време на време, иначе нищо им няма на овните... трая обикновено, но има дни, в които трябва да им стане ясно, че врати мога и аз да трескам, без задължително да съм права Crossing Arms

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
При Овена е блъскане с рога, при Стрелеца е "на педал", Лъвовете са малко по-флегматични и току закачат някаква прехвръкваща мисъл, но на тяхната да е, то друга и без това не се зачита. И така ... бързи, смели, сръчни и който оцелее.
Амиии...и от трите имаме във фирмата Bowtie Такива са в общи линии Joy Лъвовете могат да бъдат и кариеристи. Понякога това е единствения начин да им почешат егото. Един вид сами си падат в капана, искайки почести и слава...

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 23:45 от Джулая

# 14
  • Мнения: 4 396
От моето стадо (10 бр лъвове) ни един не е кариерист. Даже напротив.

Общи условия

Активация на акаунт