Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 380
  • 888
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли дали отново шанс на представител на най-гадната според Вас мъжка зодия?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 31 мар 2022, 01:59

# 30
  • Мнения: 15 960
Ццц, много си изтървала, уникално готвят. Поне тук нямат грешка.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Мъжете Раци в по-голямата си част са сръдльовци. Дори и неразбираш с какво си ги засегнал. Казвам го като жена Рак. Смятай щом на мен ми идват too much. Joy

# 32
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Така е. Те превантивно са нацупени. За всеки случай, а то винаги ще дойде такъв.
Дълбоката причина е, че са се почувствали пренебрегнати и не в центъра на Вселената за другия. Това е непростимо....мда...

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Мъжете Раци в по-голямата си част са сръдльовци. Дори и неразбираш с какво си ги засегнал. Казвам го като жена Рак. Смятай щом на мен ми идват too much. Joy
Това все едно аз съм го писала.
И не стига, че е сръдльо, ами и не вижда, когато нещата не са ок. Ние не можем да си говорим нормално, той брак беше тръгнал да ми предлага. Добре, че го усетих и го спрях навреме.

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Дълбоката причина е, че са се почувствали пренебрегнати и не в центъра на Вселената за другия. Това е непростимо....мда...
Нормално. Хората искат да са важни за партнора си. Лошото е, че Раците нямаме собствен център. Той винаги е изнесен някъде в чуждите Вселени - у роднини, приятели, партньори. Това създава емоционални зависимости, които се засилват от факта, че сме водни знаци. Демек чувствителни.


 не вижда, когато нещата не са ок. Ние не можем да си говорим нормално
Ти си описала поне половината мъже на земята без значение коя зодия са Joy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Е, досега такъв тежък случай в живота ми е бил само рака. Изобщо да няма връзка с реалността.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 198
Иначе приказката с него върви.
Но да си кажа , ми омръзна от мъже където все ми се обиждат за нещо .
Ми , бъдете мъже и си решавайте проблемите сами.😀

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 11:32 от Wind_

# 37
  • Мнения: X
Ох, в тая дискусия не смея да се намесвам, че и аз съм виден тънкообидник (нищо, че не съм рак). Или поне бях де, последните години имам напредък и се поозаптих.

Отвратително качество е, няма спор. По мои впечатления раците и везните го имаме в нездравословни количества.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 054
На мен една везна най-дълго ми се сърди, лелееее ужас и безумие, и ми се разсърди, защото му казах, че много добре знам, че ме харесва и иска да е с мен. За лесна плячка съм го възприемала и съм нямала намерение да се старая за него Joy

# 39
  • Мнения: 747
Да и моят опит с дълго мъжко сърдене е с Везни и Рак. Мисля, че на първите егото им пречи, а на вторите твърде голямата и скрита чуствителност. И прикриват с обида и дистнанация.

# 40
  • Мнения: 1 560
Оклепахте хубавите раци и везнички! 😂
Опит със скорпион някоя нещастна женица да е имала? 😂
Какво му говориш, той какво чува, как отговаря и накрая какво става😂😂😂
Много тегава работа, ама много! А и сръднята си я бива!
Иначе няколко приятелки скорпионки имам-не ги сменям за нищо на света!
И мъжете са супер, ама за връзка - стой, не бутай се! 😅

# 41
  • Мнения: 2 117
За нещастие имаме опит 😁

# 42
  • Мнения: X
Скорпионите са незаменими за приятели и е късмет да са ти роднини. Да са ти гръб и да са ти рамо - нямат равни. Надеждни са като скали. Пък и да си полафите чат-пат пак са готини - интелигентни и с чувство за хумор.
Ама туй чудо да ти е вкъщи, с всички останали
“хубавини” скорпионски... Не знам, не знам.
Само за ревността като се сетя и си викам “не, мерси” 😃

# 43
  • София
  • Мнения: 5 198
С няколко думи , на скорпион трябва да си верен и не само физически.
Интересни са като отношение, може би малко скучни понякога
Но решиш ли да се отдадеш , ще имаш добър съюзник.
Прави ми впечатление , че се дразнят от оправни жени , когато са във връзка.

Иначе да , мисля че никога не чуват какво искаш .
Но така са всички мъже
Мъж ми каза, той не се интересува какво чувстваш ти , той се интересува какво чувства той

# 44
  • София
  • Мнения: 10 516
Какъв мъж й трябва на една Дева?
Без телец , козирог , близнаци и дева 😀

Moя прителка вече 16 години е омъжена, и смея да твърдя щастливо, за лъв. Дали няма да станат 17 години тази година... Страхотно семейство!

От мъж рак по-безхарактерно мекотелно не познавам. Един много силно ме беше привлякъл към себе си, доста се бяха нажелили нещата. И като ми каза, че е рак - останахме си на здравей-здрасти. Такоз чудо не се понася на овенската ми душа Heart .
А за овните - да кажа, че аз доста премислям. Много отдавна не действам импулсивно. Друга тема е, обаче, че често резултатите не съответстват на представите и плановете Satisfied

Моята драма последно са скорпионите. Не стига, че си родих таквоз, не стига, че с един скорпион не ми се получи и ме направи на пух и прах, 4 месеца не можех да се сместя в себе си... А сега пак съм със скорпион Astonished . Вярно е, че са доста различни - от човек до човек си има разлика.
Threemafan, много го редя скорпиончето. И двете, де. Само голямото слуша. А малкото ми е все наоаки - сигурно 'щот' съм му майка . Но и големи такива има - все да е наопаки, нищо, че от чист инат прецаква и себе си, и околните. Но ако не подлежи на култивиране, няма и да се получи във времето.

Общи условия

Активация на акаунт