"БРАТЯ" - сезон 2.

  • 30 877
  • 767
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 561
Юлия ще се самоубива , сигурно като я заведат на лекар ще разберат , че и тя е бременна.... Толкова банално и предсказуемо стана .

Бременна от няколко дена Joy Тогава запис няма да ѝ трябва.

# 346
  • София
  • Мнения: 2 300
Вив*, мъжете са от Марс 😉😂😜

# 347
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вив*, лека корекция само - Снежа каза за "жената на Драго от Украйна", не е казала, че е Юлия. Тя и няма как да знае нито коя е, нито че се познават. Може би Лора се усъмни, но към онзи момент за нея Юлия все още беше рускиня. После Лора като я видя, че използва буква, която липсва в руския, я провокира да си каже, че е от (или живяла в) Украйна и тогава вероятно вече си затвърди, че с право се съмнява.

# 348
  • Мнения: 414
На мен пък ми е много интересно от какво взе така съмнително да й прилошава на флегматичното Норче..
Да не започне скоро да сменя памперси Симката... или някой баджанак Grinning

# 349
  • София
  • Мнения: 27 160
100% и Норка ще надуе корема. Въпросът е дали ще е на Симко или на онзи другия. Винаги трябва да има поне двама и да е неясно.
Това са стари тв трикове, особено характерни за сапунките с безброй сезони и епизоди. Забременяваш периодично героините и си удължаваш историята/сезоните.

# 350
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Глупости.
Нора отиде на парти с оня дългия, нали караше Симката да идат....алкохол, цигари, някоя марихуана..
Естествено, че ще й е лошо.
Няма да има бебе там, но Юлия пияния Драго сто про е забременил онази нощ.
Тъкмо и той ще си има бебе, юхуууу!
Едно на Боби, едно негово.

# 351
  • София
  • Мнения: 27 160
Ще видим...
зависи колко сезона се планират. Че Юлия ще е бременна писах още преди седмици, още като се появи, то бе ясно и там.
Остава само да видим черно на бяло ''завръзките''.

# 352
  • Мнения: 38
Искрено се надявам да няма повече бременни, че ми идва в повече. Иска ми се вече да се разплитат една по една тези мистерии и да има повече екшън. Полицията дреме и нехае за Борис (ми влюбени са момчетата 💘), украинската мафия дреме и съвсем не търси отплата за шефа си (ама разбираемо, тя новата шефка и тя влюбена 💔), та големи любови, голямо чудо... Да започват да се преследват и избиват вече, че да се свършва 😆

# 353
  • USA
  • Мнения: 7 292
Глупости.
Нора отиде на парти с оня дългия, нали караше Симката да идат....алкохол, цигари, някоя марихуана..
Естествено, че ще й е лошо.

Нора още от еп 1 пие и пуши,но никога досега не са я давали да повръща.Много сте ми забавни как категорично отхвърляте/приемате сцени от филмите,все едно вие сте сценаристите. лол

# 354
  • Мнения: 9 484
И за мен идеята на повръщането беше да покаже, че флегмата е снощна, а Симката си е все същия будала, не вярвам да я забременят.

# 355
  • Мнения: 14 488
100% и Норка ще надуе корема. Въпросът е дали ще е на Симко или на онзи другия. Винаги трябва да има поне двама и да е неясно.
Това са стари тв трикове, особено характерни за сапунките с безброй сезони и епизоди. Забременяваш периодично героините и си удължаваш историята/сезоните.

А някой от мъжете страда от амнезия. Всички елементи на класическа сапунка.

И психолога - най- улавия е големия злодей!

# 356
  • Мнения: 5 832
Някой може ли да ме светне защо упорито твърдите, че бебето е на Борис, нещо съм пропуснала ли? Нали Борис не може да има деца? Не ми казвайте, че и чудеса започват да използват във филма, че вече бие на Боливуд. Тва тъпо изследване беше преди 10 серии още.

# 357
  • Мнения: X
Всъщност беше в миналия сезон...
Защото докторът му спря на Борис антидепресантите и му живнаха поповите лъжички. 😆 И да, на филм става всичко, в това число и чудеса.

# 358
  • Мнения: 9 484
Докторът въобще не знаеше, че Борис взима антидепресанти, той сам ги спря.
Назначи му някаква терапия, но каза, че няма да стане естествено и държеше на ин витро.
Когато разбра, че Лора е бременна, Борис го попита има ли някакъв шанс да е станало и той го отряза категорично, без да е наясно, че стерилитета му се е дължал на антидепресантите. А както знаем, по филмите като ни покажат нещо така убедително, значи е обратното и детето си е на Борко. 😁

# 359
  • Мнения: 14 488
Освен ако в 7-мия месец доктора не види, че всъщност са близнаци, по един от всеки мъж. Joy

Общи условия

Активация на акаунт