Ходите ли на астролог?

  • 5 370
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А този астролог професионален ли беше? Някои бъркат астролозите с врачки. А други сами се наричат астролози за по-престижно.
Цитат
Хороскопите за всеки ден, публикувани във вестници, списания, представляват по-малко от 0,1% от обхвата на науката астрология. Те не могат да бъдат прецизни и точни за всеки човек, защото са ориентирани само спрямо слънчевия знак. Позициите на Луната и другите планети в личния хороскоп, който е уникален за всеки човек, няма как да бъдат отчетени. Ако желаете наистина да разберете влиянието на звездите във вашия рожден хороскоп, трябва да се обърнете към професионален астролог, който да ви го изчисли и изтълкува.
източник

Аз не вярвам на врачки, баячки и т.н. и бог, но признавам, че в астрологията има логика, все пак е наука.

# 31
  • Мнения: 1 258
Все пак кой е този,който в един момент е решил,че например,когато луната е в n-та фаза,денят е подходящ за "решаване на противоречия"?Или че родените под числото 8 имат влечение към спорта например?
Нали някой трябва да го измислил това.
Знаете ли каква е логиката?

# 32
  • Мнения: 3 463
Ходила съм да,в София при една жена,която е завършила първо висша матемеатика,после е преминала през много школи на обучение. Беше може би преди 6 години,когато отидох за първи път,всичко,което ми  предказа и звучеше като научна фантастика на времето се сбъдна,още повече,че искаше да се носи касета,на която тя се записва,докато ти говори и винаги след време имаш възможността да сравниш записа с действителността. LaughingЗа съжаление съм изгубила телефонния й номер,помня само името и ориентировъчно къде живее.

# 33
  • Мнения: 2 013
Ходила съм да,в София при една жена,която е завършила първо висша матемеатика,после е преминала през много школи на обучение. Беше може би преди 6 години,когато отидох за първи път,всичко,което ми  предказа и звучеше като научна фантастика на времето се сбъдна,още повече,че искаше да се носи касета,на която тя се записва,докато ти говори и винаги след време имаш възможността да сравниш записа с действителността. LaughingЗа съжаление съм изгубила телефонния й номер,помня само името и ориентировъчно къде живее.

Сподели с нас името й, моля.

# 34
  • Мнения: 4 978
Все пак кой е този,който в един момент е решил,че например,когато луната е в n-та фаза,денят е подходящ за "решаване на противоречия"?Или че родените под числото 8 имат влечение към спорта например?
Нали някой трябва да го измислил това.
Знаете ли каква е логиката?

То и очевАдните днес неща някой някога ги е "измислил", но сега никой не се съмнява в тях. Както 1+1=2 в математиката, а в живота на 3, 4...
Доколкото знам астрологията е точна наука, базирана на астрономия и математика. И както вече са казали момичетата по-горе дава благоприятни/неблагоприятни тенденции, НО винаги има поне 2 алтернативи и в крайна сметка всеки сам решава как да постъпи в конкретна ситуация.

# 35
  • Мнения: 7 002
Все пак кой е този,който в един момент е решил,че например,когато луната е в n-та фаза,денят е подходящ за "решаване на противоречия"?Или че родените под числото 8 имат влечение към спорта например?
Нали някой трябва да го измислил това.
Знаете ли каква е логиката?
Древна наука е.И както всички древни науки - опити и наблюдения Grinning А родените под число 8 са към нумерологията, не към астрологията.Нея хич не я схващам, обаче Laughing

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Никога не съм ходила.

# 37
  • Мнения: 3 248
По принцип не ходя, защото е много възможно да се повлияя. Peace

# 38
  • Мнения: 2 040
Не съм ходила и нямам намерение да ходя .. нито звезди, нито луни могат да кажат какво ще правя днес ..  Peace

# 39
  • Мнения: 870
Никога не съм ходила  Thinking

# 40
Тц NaughtyНа гледачки,баячки,екстрасенси,астролози,нумеролози и подобни не вярвам (затова си ги слагам под общ знаменател).
  Аха, и аз. newsm11 не ги долюбвам.

# 41
  • Мнения: 3 463
Ходила съм да,в София при една жена,която е завършила първо висша матемеатика,после е преминала през много школи на обучение. Беше може би преди 6 години,когато отидох за първи път,всичко,което ми  предказа и звучеше като научна фантастика на времето се сбъдна,още повече,че искаше да се носи касета,на която тя се записва,докато ти говори и винаги след време имаш възможността да сравниш записа с действителността. LaughingЗа съжаление съм изгубила телефонния й номер,помня само името и ориентировъчно къде живее.

Сподели с нас името й, моля.

Казва се Вили и живее в Света Троица,ако така се казва квартала,който е близо до 3-та градска болница.

# 42
  • Мнения: 7 605
Аz нямам време на фриzьор да ида, камо ли на астролог  Crazy

# 43
  • Мнения: 2 013
Хм, и аз съм ходила при нея, преди 10-ина години. Каза ми също някакви неща, които позна. Само че втория път, две-три години по-късно, си противоречеше с нещо, което ми беше казала първия път... Нещо доста важно. Първият път това щяло да се случи, вторият - защо съм го направила! И оттогава се отказах да ходя при астролози.
Но имам познати, които редовно ходят при нея.

# 44
  • Мнения: 3 478
Не, не ходя и нямам интерес към тези неща.

Общи условия

Активация на акаунт